Recommended Posts

Posted (edited)

1.Mój pomysł to dodania takich klas np jak w metinie możesz sobie wybrać skille (tylko  tutaj z klasami ) masz do wyboru 5 klas na jakiś okres czasu i wybierasz jedną z nich jak wybierzesz tą to on np po 2 tygodniach znika i nwm czy takie coś by było fajne ale to moja propozycja .Jakby coś piszcie w komentarzach.

2. Np jakieś losowanko za 1000 (lub za ileś tam) monet można zalosować np na premki jakąś i wygrywasz premke na 3 lub ileś tam dni może fajny pomysł

Edited by Ram-pam-pam
ja

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Nie rozumiem 1 pkt

iż są do wyboru na początek gry do wybrania np 5 klas testowych możesz sobie wybrać dowolną i możesz sobie nią grać przez jakiś okres czasu

Dodano 9 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

wyjaśniłem czy bardziej streszczając ?

metina zamknęli to chyba nie wrózy zbyt dobrze xd

Jestem na nie , to nie metin :D

• Haha 1

Posted (edited)

@TyTuS., @piwus151
Moje propozycje póki co to:

- dodanie questów/misji pod szyldem kampanii w nagrodę exp i monety w zależności trudności misji

- magikowi dodać zależności długości teleportu od inteligencji i zmniejszenie czasu teleportowania  do 35 sec

- naprawa jackpota i perków takich jak (Notatki Kapitana, Złote pociski <<Notatki bugują się gdy ulepszamy perk gdzie odbijamy więcej pocisków niź jest w opisie przedmiotu, a złote pociski raz działa 1 pocisk a raz bija więcej niż 2 pociski a czasami działają dobrze..)

- dodanie klasy (Szeregowy) i perku z mocą oszołomienia tzn "ekran przeciwnika się wykręca" 1/X szans przy strzale lub 1/1 po nacelowaniu w przeciwnika i kliknięciu "useperk" co do broni ak47 oraz fire seven byłby spoko
- dodanie klasy z czasową możliwością podświetlenia latarką klas niewidzialnych lub dodanie tej opcji klasie ninja zamiast tąpniecia
- dodanie perku peleryna niewidka - po użyciu stajesz sie na 5 sec niewidzialny

- dodanie klasy z wbudowanym modułem odrzutowym co 8 sec

- dodanie wojen gildii na fragi (Klan X bije się z Klanem Y na ustaloną liczbę fragów i który klan jako pierwszy dobije wyznaczoną liczbę fragów wygrywa wojnę  w nagrodę wygrany klan dostaje exp boost (35% więcej expa za kill itd) na określony czas/ lub wojna o monety z puli walczących klanów gdzie pola jest dzielona automatycznie po wygranej danego klanu między jego członków)

- dodanie na forum zakładki z odnośnikiem do top pod względem lvl'a coś jak statystyki www dla cod'a bo gracze maja problem z ustaleniem kto ma największy poziom
- dodanie możliwości wskrzeszania dla medyka oraz klasy dolot określoną ilość razy na rundę
- zmniejszenie szansy na natychmiastowe zabicie w klasie archanioł bo na bank nie ma tam 1/11 tylko wchodzi to zabicie częściej tak jakby było 1/8

- zmniejszenie szansy elektryka na wyrzucenie broni 
- dodatek w sklepie taki jak exp boost (25% więcej expa za kill???) na mapę za określoną liczbę monet
- skiny do broni za monety w ramach estetycznych no chyba że posiadasz np 4 skiny to dostajesz bonus do wszystkich statystyk + 10 

Edited by Jamdzam

Jestem za propozycjami Jamdzama 

Jestem za pomysłem Jadzama bardzo dobry pomysł przydały by się zmiany każdy gracz coda się z tym zgodzi

Moja propozycją  jest

-usunięcie kupna expa bo to wkurza że po tygodniu kupują se do 260 lvl i grają nimi i psują rozgrywkę

- zmniejszyć exp o 50%  (dla vipa może zostać 50% większy exp)

- dodać nowe piosenki 

i to tyle z mojej propozycji

Jestem na tak bardzo dobre propozycje ze strony Jamdzama.

Np. skiny dadzą większą frajde i dobrze gdy by mijse były dodane