Recommended Posts

Siemanko. Nazywam się Grzesiek i mam 24 lata. Interesuje się marketingiem internetowym od grudnia 2017 roku. Do tej pory nikomu nie pokazywałem ani nikogo nie szkoliłem w tym kierunku.  Działałem sam dla Siebie i sprawdzałem czy rzeczywiście idzie na tym zarobić. Teraz gdy już wiem, że warto chciałbym podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z wami. Temat ten wciągnął mnie na tyle mocno, że stał się jednym z moich głównych źródeł dochodu. Dzięki temu już nie muszę pracować dla kogoś, nie tracę czasu na dojazdy do pracy, stanie w korkach itd. Teraz na swoją pracę poświęcam około 1-2 godz. dziennie, a resztę czasu przeznaczam dla siebie i dla swoich bliskich. Aktualnie działam w dwóch programach. Jednym z nich jest zarabianie za pomocą inwestycji, drugi od którego zaczynałem zarabianie bez inwestycji, bez ryzyka straty zainwestowanych pieniędzy. 

Jeżeli chodzi o zarobek z inwestycją mogę pokazać wam jak za darmo dostać około 50$ następnie zainwestować by wasze pieniądze przynosiły zyski.  Po których możesz zarobić nawet 600$ (2 298zł) . 

Natomiast szkolenie bez inwestycji zajmie Ci około 2 tygodnie, wszystko zależy od zaangażowania.  Łączny czas to 8h po którym możesz zarobić 1600zł. Teraz pomyśl 1600 zł w 2 tygodnie w 8h. 200zł za godzinę pracy. Warto?  Jedyny warunek który trzeba spełnić to bycie pełnoletnim.  

Uprzedzę wasze pytanie dlaczego?

Jak się zapewne domyślasz, nie robię tego za darmo ani w celach charytatywnych. Ty otrzymujesz ode mnie ZA DARMO wszelkie materiały, szkolenia, instrukcje krok po kroku (przygotowane dla laika), a najważniejsze - moje wsparcie. Nie musisz posiadać specjalnej wiedzy technicznej, informatycznej. Wystarczy Ci podstawowa znajomość z zakresu obsługi komputera i Internetu.

Ja zarabiam na prowizji, jaką otrzymuję za pracę, którą Ty wykonasz. Jednorazowo około 500 zł za czynność, o której niebawem się dowiesz oraz od 5% do 10% prowizji za to, co Ty sam zarobisz. Przykładowo, jeżeli Ty zarobisz np. 5000 zł - ja z tego mam dodatkowo 10%. Jest to tzw. prowizja partnerska za wprowadzenie Ciebie, która (co ważne) nie jest pobierana z Twojego wynagrodzenia. Teraz już rozumiesz dlaczego mi również zależy na tym, abyś dołączył(a) do mojego zespołu i zarabiał(a) jak najwięcej. 

Zainteresowanych proszę o zostawienie komentarza. Do każdego odezwę się na pw. Działa to na zasadzie zapisu. Zostawiasz komentarz wtedy wiem, że jesteś zainteresowany. Nikogo do niczego nie zmuszam więc komentarze typu, że to oszustwo, nie warto będą usuwane. Nie chcesz spróbować to po prostu nie komentuj i udaj, że tego tematu nie przeczytałeś. 

Z góry dziękuje. Moderatorów proszę o nie zamykanie tego tematu, a jeżeli napisane jest to w złym dziale proszę o przeniesienie. 

eBiznes.jpg

Pozdrawiam SpizganySkurwiel

Please login or register to see this attachment. Cos z cyklu:

Sorrki ale musiałem ?

VIP

Spizgany ma siorę w Avonie XD

No ja widzę, że ta społeczność ludzka to rzeczywiście jest tępa. To tak samo jak było przed wyborami. Narzekaliscie na PIS, wyzywaliscie ich ale i tak oddaliscie na nich głos. Niezła hipokryzja ??

• Łał 1

Biere 

na stimie mi pisz bydlaku 

MLM

BYCIE SLUPEM 

Ciekawe, które trafiłem xD

• Lubię to 1

Please login or register to see this link.

;)

XDDDDD 

No tylko, że ja daje pracę legalna. Musisz się rozliczać z podatku. Jak tego nie zrobisz to owszem zarzuty dostaniesz. Czytacie bezsensowne artykuły później pierdolicie głupoty. 

Twój wybór, ode mnie dostajesz informacje i poradniki co i jak a jak to wykorzystasz to Twój problem nie mój. Będziesz fer wobec kraju i będziesz płacił podatki to nic Ci nie grozi. Nie będziesz to pójdziesz siedzieć za kradzież skarbu państwa. 

2Head

VIP

Prawda jest taka, że jest to sztampowa wiadomość od jakiegoś pseudotrenera mentalnego. 

Typowo - przygotowane poradniki, idealna pisownia, przecinki bardzo uważnie postawione, odmienione słowa i wisienka na torcie - stawki w dolarach przeliczone po kursie z dupy na złotówki. Na fejsie pewnie wrzucasz książki, na okładkach których jest jakiś uśmiechnięty chińczyk, mający dwuczłonowe nazwisko, które oznaczają typy sajgonek z warzywami. W zdjęciach chwalisz się fejkowym kontem swojego mentora, który dyma Cię na pieniądze, jak stary pijany matkę na wódę. 

Raz do roku jedziesz na Mazury, rzekomo za darmo żeby pozować na tle wynajętej ścianki, której nie chciał przyjąć nawet amator, który robi fotki aparatem z telefonu i chce się wybić. 

• Lubię to 1

@Zangetsu  Mów Sobie co chcesz, nikt Ci nie karze a w polemikę z Tobą wchodzić nie mam zamiaru bo jak widać jesteś zdecydowanie za głupi. Każde słowo które napisałeś powyżej jest tylko Twoją wybujałą wyobraźnią.  Nigdy nie miałeś z tym styczności, a masz najwięcej do powiedzenia. Poradniki muszą być napisane przejrzyście bo inaczej nikt by tego nie chciał czytać. Tak jak mówiłem, ja ich do niczego nie zmuszam. Chętnych mam i uważam ich decyzje za bardzo rozsądna. Bynajmniej nie gadają jakiś teorii spiskowych wyssanych z palca tylko chcą konkretów. Ty jak chcesz zarabiać na etacie to pracuj. Oni najwidoczniej nie chcą i będą mądrzejsi od Ciebie :D

PS: Ładne masz wspomnienia z wakacji na tle sztucznej ścianki :D

VIP
Posted (edited)

Bynajmniej =\= przynajmniej. Jak radzisz sobie z biznesem jak z pisownią, to nie wróżę sukcesu xd

Każdy „guru” pierniczy ile to nie ma chętnych. Prawda jest taka, że gdybyś coś z tego miał, to nie srałbyś takimi postami na forum i fejsie tylko robił co trzeba ??‍♂️

Powyższy tekst miał być zgrabną pastą ale skoro nie masz dystansu takiego jak między przednimi zębami to Ci dam popalić za teksty o byciu głupim. Pozdrawiam.

Edited by Zangetsu
  • Haha 1

Prawda jest taka, że gdybyś przeczytał pierwszy post uważnie to teraz siedziałbyś cicho i się nie wymądrzał. Na więcej Twoich postów nie będę odpowiadał bo jest zupełnie tak jakbym rozmawiał ze ścianą.  

Co jak co braku hipokryzji Tobie zarzucić nie można. Również pozdrawiam XD

• Lubię to 1
  • Haha 1

Please login or register to see this attachment.