papa

papa opuszcza smerfy :D

Recommended Posts

Posted (edited)

Siemanko! Kiedyś już pisałem "pożegnanie" po czym grałem jak głupi i siedziałem na forum cały czas wiec no XD. Dzis na poważnie. Jest parę powodow przez które się zawijam ale głównym jest niechęć do tej gierki i rozpoczynająca się kariera sportowa :)

Jestem jedną z tych ze "starych" osób grających na GO MODZIE Maxiora, @DamianZRW wie doskonale o czym mówię haha. Chce Wam podziękować za wspólną gierke przez tak długi czas, mimo iż moje zachowanie w stosunku do Was nie zawsze było odpowiednie :) - Za to przepraszam. 

@SpizganySkurwiel powodzonka mistrzu w prowadzeniu 4 Mapsa. Ten Twój koleżka pedałek - @deadeye zabrał mi juz admina bo sie splakal po prostu XD ale mniejsza, wywalone w niego ;). Takze powodzenia mam nadzieje ze kiedys bedzie tam 32/32 graczy jak na GO MODZIE za najlepszych czasów.

@MaxioR odblokowałbyś mi chociaż chatboxa? Bo chciałbym czasami wpaść i pogadac z ludźmi ? :)

Także no, do zobaczyska smerfiątka :P

Edited by papa

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

VIP

3maj się :)

• Kocham to 1

Narazie byqu dzięki za te wszystkie godziny gry ze mną za te fajne i złe momenty naszej przyjaźni życzę powodzonka w karierce sportowej

• Kocham to 1

O zabraniu admina konsultowałem ze Spizganym, decyzja została wspólnie podjęta. Odpierdalasz, a teraz płaczesz, że Ci admina zabrałem ale to smutne jest. Wyzywać cie nie będę bo nie chce się zniżać do twojego poziomu, także bay bay.

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

XDD nie płacze o jakiegoś asmina wyjebane mam w to. A o znizaniu poziomu juz z kims stwierdzilem jak byliśmy na ts kto jest poniżej pewnego poziomu. Z reszta Ty sie odjeb placzku bo to Ty o wszystko na okraglo placzesz tak samo sie splakales i wyjebales ze znaj na steam, z Patrykiem kiedys było to samo wiec no leszczu, ELO 

Dzięki za grę mordo. Mam nadzieję że od czasu do czasu jeszcze zawitasz na serwer. Powodzonka w karierze sportowej. Jak już będziesz wysoko to nie zapomnij o autografie dla mnie ?? :D

• Kocham to 1

Cześć Mordko, powodzenia w karierze :)

• Kocham to 1

elufka gnomie :D

• Kocham to 1

VIP

Brak klasy na serwerze jak i forum. Zamykam.

• Lubię to 1
  • Kocham to 1
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.