Recommended Posts

Twój nick podczas Gry: młodywerter
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: fansanderki
Data zdarzenia: Ostatnio dzisiaj i za każdym razem jak jest on na serwie
Mapa: de_dust2
Screeny / Demko: nie mam, ale jak będzie trzeba to wrzuce
Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.

Za każdym razem jak jest on na serwie i jest w tt to informuje przeciwną drużyne gdzie idzie paka, a jak ma bombe to wrzuce ja na skrzynki tak zeby nie bylo do niej dostepu i pisze gramy bez paki, siedzi bardzo dlugo na respie. Zdarza się to tak notorycznie że chyba każda osobę na serwerze wkurwia a jak wbija admin to zamiast zbanowac go to w chuja wali i ja dostaje bana za kulture bo zwyzywam tego głaba. Jesli to jest malo to radze zrobic jakas petycje pod ktora maja sie podpisac gracze dd2 o perma dla jegomosci. Mam nadzieje ze rozpatrzycie sprawe pozytywnie i admini zaczna cos w koncu robic bo ze tylko są na tym serwerze czasami to malo nie wnosi. Pozdrawiam wszystkich chcących normalnie pograć.

• Lubię to 1

VIP

Kolego jak już wrzucasz skargę... wrzuć dowody gdzie Wam utrudnia grę. Fakt bywa złośliwy ( nie pierwszy raz) lecz jeżeli nie posiadamy dowodów to jednocześnie nie mamy podstaw do banowania gracza. Z cyklu dowody : My go banujemy bez dowodów a on dostaje UB. Tłumaczyłem nie jednemu z Was i w sumie inni admini tez. Jeżeli macie steama - wrzućcie ssa w wiadomości , na forum możecie nam nawet podesłać na priv i mamy wtedy podstawę do jakiegokolwiek banowania. 

Pozdrawiam.

VIP

Nie ma dowodów = skarga zamknięta 

VIP

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

VIP

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. > Please login or register to see this link.

do forum:

Please login or register to see this link.   > Please login or register to see this link. > Please login or register to see this link. > Please login or register to see this link.

Guest
This topic is now closed to further replies.