Sign in to follow this  
WP ME rage

Rozwiązane Dziwna akcja

Recommended Posts

Twój nick podczas Gry: WP ME ^'rage'^
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: dynamo
Data zdarzenia: 12 maja
Mapa: Train
Screeny / Demko: w załączniku
Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.

Dobra to w sumie dziwna sprawa i w sumie nie wiem gdzie miałem to napisać i czy w ogolę powinienem to pisać ale w sumie to forum jest od wyjaśniania takich spraw po za tym nie chciał bym wyrwać bana za "nic" dobrze to w sumie opis sytuacji wszystko jest w ss jasne pokazane nie wiem co mam dodać. Gram sobie i w sumie gracz dynamo pisze na chacie ze dostane bana pytam za co i pisze mi ze za nic normalnie okej w sumie lata mi to ani ten gracz nie ma admina ani nic tylko że z tego co się orientuje jest to brat albo jakaś rodzina gracza spizganyskurwiel (mam nadzieje że się odniesiesz) , który jest opiekunem serwera więc ma władze wystarczająco abym dostał bana a właśnie gracz dynamo na niego się powołuję. I w sumie mam już jakieś osiągnięcia na serverze jakieś skiny top 1 po za tym dość przyjemny server na którym przyjemnie mi się gra community też jest okej wiec na prawdę mam chęć gry na serverze i nie chciał bym wyrwać bana za "nic" a tak na prawdę za fakt ze umiem grać na jakimś poziomie (moim zdaniem) wyższym niż gracz dynamo któremu się to nie podoba. Liczę na polubowne rozwiązanie tej sprawy 

Please login or register to see this attachment.

Please login or register to see this attachment.

• Lubię to 1

VIP

Dynamo świr kręci sobie beke, żadnego bana nie dostaniesz bo nic nie zrobiłeś. Graj sobie i nie bierz tego na poważnie.

@WP ME rage

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. > Please login or register to see this link.

do forum:

Please login or register to see this link.   > Please login or register to see this link. > Please login or register to see this link. > Please login or register to see this link.

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this