Recommended Posts

W tym temacie składajcie propozycje odnośnie resetu

Jeśli propozycję będą dotyczyć roundsound, perków, oraz klas byłoby idealnie

Każdy kto zrobi paczke roundsound minium 10 utworów, czas trwania 13-20 sekund max, dostanie wszystkie klasy premium oraz vipa na 32dni!

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

• Lubię to 1

@TyTuS. Jak zrobię już 10 utworów do roundsound to znasz może jakąś stronę gdzie to mogę wrzucić i dać link tobie :) Bo jutro się za to zabieram a mam na oku już kilka utworów, które są na czasie i spodobają się graczom :)

• Lubię to 1

@TyTuS.[email protected]@[email protected]

Dodano 0 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

Sorry za to na górze ale laga złapałem.. @TyTuS.15 utworów zrobiłem to gdzieś jutro po 16 podesle tobie :)

kupienie reklamy żeby było więcej graczy

• Lubię to 1

13 minut temu, czeno wudzitsu napisał:

Too dojebałeś???

W dniu 14.05.2019 o 16:08, czeno wudzitsu napisał:

sa reklamy kupione za i tak niezla sume i wieksza niz zwyczajnie, ale chetnie przygarnie server 1k zł miesiecznie na najlepsza reklame i bedzie ladne 32/32 

@TyTuS. dało by rady u magika zmienić czas tekeportu z 45 sec na 35 sec chociaż? Bo tak to gracz się tepa 2 razy max na rundę a tak to z 3 razy chociaż by było :)

uioiouiouio

Posted (edited)

Proszę oto parę moich zakurzałych rsów ?

a co do propozycji to proponuje dodać wojny klanów jak i usunąć parę bugów odnośnie jackpota i może dodać nową klase premium/zwykła np ulepszyc w jakis sposob inny ninje dajac jej czasowo mozliwosc naswietlenia niewidzialnych klas :)

rsy.rar

Edited by Jamdzam

@TyTuS. A ja proponuję jeszcze żeby dodać dla vipów pełny magazynek za zabójstwo bo się to bardzo przydaje oraz skrócić czas tekeportu dla magika z 45 sec na 30 np. :)

Co do magika to zobaczymy :)

• Kocham to 1

Posted (edited)

@TyTuS.., @piwus151
Moje propozycje póki co to:

- dodanie questów/misji pod szyldem kampanii w nagrodę exp i monety w zależności trudności misji

- magikowi dodać zależności długości teleportu od inteligencji i zmniejszenie czasu teleportowania  do 35 sec

- naprawa jackpota i perków takich jak (Notatki Kapitana, Złote pociski <<Notatki bugują się gdy ulepszamy perk gdzie odbijamy więcej pocisków niź jest w opisie przedmiotu, a złote pociski raz działa 1 pocisk a raz bija więcej niż 2 pociski a czasami działają dobrze..)

- dodanie klasy (Szeregowy) i perku z mocą oszołomienia tzn "ekran przeciwnika się wykręca" 1/X szans przy strzale lub 1/1 po nacelowaniu w przeciwnika i kliknięciu "useperk" co do broni ak47 oraz fire seven byłby spoko
- dodanie klasy z czasową możliwością podświetlenia latarką klas niewidzialnych lub dodanie tej opcji klasie ninja zamiast tąpniecia
- dodanie perku peleryna niewidka - po użyciu stajesz sie na 5 sec niewidzialny

- dodanie klasy z wbudowanym modułem odrzutowym co 8 sec

- dodanie wojen gildii na fragi (Klan X bije się z Klanem Y na ustaloną liczbę fragów i który klan jako pierwszy dobije wyznaczoną liczbę fragów wygrywa wojnę  w nagrodę wygrany klan dostaje exp boost (35% więcej expa za kill itd) na określony czas/ lub wojna o monety z puli walczących klanów gdzie pola jest dzielona automatycznie po wygranej danego klanu między jego członków)

- dodanie na forum zakładki z odnośnikiem do top pod względem lvl'a coś jak statystyki www dla cod'a bo gracze maja problem z ustaleniem kto ma największy poziom
- dodanie możliwości wskrzeszania dla medyka oraz klasy dolot określoną ilość razy na rundę
- zmniejszenie szansy na natychmiastowe zabicie w klasie archanioł bo na bank nie ma tam 1/11 tylko wchodzi to zabicie częściej tak jakby było 1/8

- zmniejszenie szansy elektryka na wyrzucenie broni 
- dodatek w sklepie taki jak exp boost (25% więcej expa za kill???) na mapę za określoną liczbę monet
- skiny do broni za monety w ramach estetycznych no chyba że posiadasz np 4 skiny to dostajesz bonus do wszystkich statystyk + 10 

Edited by Jamdzam

A ja mam propozycję dla medyka żeby dodać mu wskrzeszanie np na "f" ktoś zginie i podbiega medyk wskrzesza gościa i wstaje zrobić ograniczenie np wskrzeszony gracz otrzymuje po wstaniu max 25 hp