Recommended Posts

VIP

Witam serdecznie, czy wlasciciele maja jakas wizje na dalsze dzialanie sieci csone? czy czekamy az nastapi to co w temacie? :)

• Lubię to 1

Szanowny graczu, właściciele nie są robotami, ani nie zyją z csone, tu trzeba czasu a każdy ma swoje dorosłe życie, jak chcesz narzekać to sam próbuj to 'przywracać do życia' płakać, każdy jeden potrafi a 'robic to nima komu'.

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Właściciel

Graczy w Cs'a jest coraz mniej i nic z tym nie zrobimy.

Jedyna opcja to do 500+ dorzucić klucz steam z  cs 1.6

Każdy by chciał masy serwerów, ale to są ogromne koszta które się nie zwracają.

Postawienie nowego serwera to na początek do rozkręcenia to kwota 500 zł i nie posiada górnej granicy a przy obecnej liczbie graczy nie zwróci się z zakupu vipów i innych usług, jest to nie rentowny biznes przy nowych serwerach w 1.6

Chyba że masz inny pomysł na przywrócenie świetności forum :)

• Lubię to 1

VIP
48 minut temu, TyTuS. napisał:

Szanowny graczu, właściciele nie są robotami, ani nie zyją z csone, tu trzeba czasu a każdy ma swoje dorosłe życie, jak chcesz narzekać to sam próbuj to 'przywracać do życia' płakać, każdy jeden potrafi a 'robic to nima komu'.

a czy ja w swoim poscie kaze dla maxiora by rzucil robote i cos tu kminil? normalnie sie zapytalem, czy sa jakies plany, bo widze, ze na forum wchodzi o polowe mniej uzytkownikow, na dd2 coraz mniej ludzi i nikt nic z tym nie robi.

to wam powinno zalezec na tym projekcie, aby on dzialal, a nie mi. ja jestem tylko graczem-adminem, jak serwer upadnie, pojde grac gdzie indziej i tyle.

temat poruszylem, bo gram na dd2 ponad rok i szkoda aby upadl.

13 minut temu, MaxioR napisał:

Chyba że masz inny pomysł na przywrócenie świetności forum :)

Mialem pare pomyslow, ale wszystkie byly torpedowane przez graczy, ktorzy znikneli z sieci typu klaudia czy unicorn ;)

Zmien dd2 na 4maps - dust2, nuke, inferno, mirage/train. sprobowac nie zaszkodzi, stracic nie stracisz, a zyskac mozesz.

• Lubię to 2

VIP

Na te lata serwery CS 1.6 i tak dobrze się trzymają... tu już nie chodzi o pieniądzę lecz o graczy, którzy na danym serwerze zagrają. Wyszły gry typu : csgo, pubg, fortnite... Mlodsze pokolenie poprostu gra w gry, które powstały w ich wieku. Zostali praktycznie sami gracze, którzy grają od "czasów świetności".

Co do sieci... Od kilkunastu dni też się zastanawiam co moglibyśmy zrobić żeby sieć znów zaczęła się rozwijać.

Ciężko w tym momencie coś zdziałać a kolejne stawianie serwerów to tylko wyrzucanie kasy w błoto moim zdaniem.

Ktoś jakieś pomysły ? 

• Lubię to 1

Donator
20 minut temu, Janusz Tracz. napisał:

Zmien dd2 na 4maps - dust2, nuke, inferno, mirage/train. sprobowac nie zaszkodzi, stracic nie stracisz, a zyskac mozesz.

Skoro dd2 jest praktycznie jedynym z serwerow z większą liczba graczy to wydaje mi się że jednak straci przy zmianie .

Nie sztuka jest nastawiac serwerów bo właściciele to doskonałe potrafią ale sztuka jest wyłożyć kasę na reklamę.

Piszesz że jesteś tylko graczem ale zauważ że to właśnie gracze budują społeczność csone. 

Każdy by chciał tylko aby właściciele coś robili a ile dajemy od siebie aby na serwerze było więcej graczy? Zapraszamy znajomych którzy zostaną na csone? Dajemy jakaś cegiełkę na rozwój sieci? Uczestniczymy w życiu forum?

No właśnie...

Fakt jest faktem że to właścicielom w dużej mierze powinno zależeć na rozwoju sieci ale patrząc na ilość graczy cs 1.6 to dla kogo to robić?

Zacznijmy wymagać od siebie, przede wszystkim.

Kto marudzi niech przestanie i zacznie sam coś robić.

• Kocham to 1

Temat zbędny jak dla mnie fakt faktem graczy jest co raz mniej.Ale jakoś inne sieć prosperują bardzo dobrze .Po pełniliście w przeszłości bardzo wielki błąd i teraz się odbija to wszystko ,chodzi tu o atmosferę .Pieniądze to nie wszystko jakby była dobra atmosfera ludzie by grali stale a tu proszę......Csone upadnie niebawem ;) 

Dodano 0 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

Gracze admini wrażali swoje opinie tworzyli posty a tu proszę niektóre były usuwane jak gdyby nic .Nie szanowaliście graczy to macie ;) 

• Lubię to 2

Właściciel
12 godzin temu, Azuko99 napisał:

Temat zbędny jak dla mnie fakt faktem graczy jest co raz mniej.Ale jakoś inne sieć prosperują bardzo dobrze .Po pełniliście w przeszłości bardzo wielki błąd i teraz się odbija to wszystko ,chodzi tu o atmosferę .Pieniądze to nie wszystko jakby była dobra atmosfera ludzie by grali stale a tu proszę......Csone upadnie niebawem ;) 

Dodano 0 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

Gracze admini wrażali swoje opinie tworzyli posty a tu proszę niektóre były usuwane jak gdyby nic .Nie szanowaliście graczy to macie ;) 

Ciężko odpowiedzieć na ten post ale się postaram.

Gdyby w tym wszystkim chodziło tylko o jakość serwerów to moje serwery czy tytusa, to mamy pewne miejsce w top15 serwerów w Polsce pod względem grywalności, większość serwerów w Polsce to gotowe paczki bez jakiejkolwiek modyfikacji nie mówiąc już o eliminacji błędów.

Nie wmawiaj mi że tylko u nas jest źle, bo pewnie w przeciwieństwie do większości z forumowiczów, jestem na bieżąco z sytuacja na innych sieciach.

Sieć ma już 9 lat, a cs 1.6 już się nie rozwija od 3-4 w Polsce. Zajmuje się tym prawie 7 lat, i czuje się spełniony, nie będę specjalnie dla graczy którzy i tak wmawiają mi że ich nie szanuje dokładał ze swojego portfela.

Pozdrawiam.

• Lubię to 1

Donator

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.