Recommended Posts

Zauważyłem że na serwerze wystąpił problem z perkiem, możliwe że występuje to również na innych niestety nie wiem nie sprawdzałem.

Jednym z nich jest: Notatka Kapitana, gdzie otrzymujemy określoną liczbę odbić pocisków. Problem jest taki że te odbicia działają o wiele więcej razy niż powinny, przez co utrudnia to grę innym. Dodatkowo nie wiem czy tak powinno być czy też nie (nie spotkałem się z czymś takim na innych serwerach) że te 3 odbicia działają na każdego gracza osobno.

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Sprawdzę to jutro, dzięki za informacje 

to po pierwsze nie są odbicia, tylko blokady pocisków

po drugie to blokuje jedynie pociski z broni, granatow i rakiet juz nie

po trzecie "Dodatkowo nie wiem czy tak powinno być czy też nie (nie spotkałem się z czymś takim na innych serwerach) że te 3 odbicia działają na każdego gracza osobno."  yyy tak powinno być i to normalne, jak widzisz jakby to działało na zasadzie, ze dwoch graczy posiada ten perk i u gracz X zostaje wyczerpane odbicia to z automatu u gracza Y tez? bez sens totalny

• Haha 1

uioiouiouio

Temat zamknięty

Powód: Brak zainteresowania ze strony autora.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.