EgzeF

[Wywiad] Ronin

Recommended Posts

Posted (edited)

Redaktor: @EgzeF

Gość: @Ronin.

EgzeF: Cześć dziękuję, że zgodziłeś się wziąć udział w wywiadzie

Ronin: Dziękuje za zaproszenie do wywiadu i pozdrawiam wszystkich czytelników :)

E: Jeżeli możesz to opowiedz nam coś o sobie.

R:     Mam na imię Oktawiusz (już widzę zaskoczone miny :p). 

Wiek to już 40+, czyli spokojnie dwa razy tyle ile przeciętny gracz :). 

Mieszkam wraz z żoną i synem w Krakowie i tutaj również pracuje.

Moje hobby to Informatyka i sprzęt PC, a poza tym serwisuje poza pracą komputery, laptopy i telefony.

Lubię dobre filmy z nietuzinkowym scenariuszem i dynamiczną akcją a także serie CSI. 

Jestem fanem Star Wars i mam sporo gadżetów, kupionych nawet przez moją Żonkę, która nawet polubiła (nie od razu) całą serie :p. 

Książki, zwłaszcza Techno-Thillery Toma Clancy'go, to moja ulubiona proza (niektóre przeczytałem nawet kilkukrotnie) i gorąco polecam tytuł "Bez skrupułów"

E: Masz rodzeństwo?

R: Tak, przyrodniego brata, ale nie utrzymujemy kontaktu z pewnych względów.

E: Kim jesteś z zawodu?

R: Mój zawód to Monter-Elektronik, mam też ukończony kurs Administratora Sieci Komputerowych, Serwisanta PC oraz... Ratownika Medycznego :)

E: Jesteś zadowolony ze swojej pracy? Ile godzin pracujesz?.

R: Tak, jestem zadowolony z zakresu obowiązków, a praca zajmuje mi dziennie 8 godzin (obecnie pracuje w serwisie pewnej znanej Firmy). 

Jedynie bym zmienił zarobki - jak każdy :D

E: Okej, to byłoby na tyle jeżeli chodzi o informacje o tobie. Może tera byś nam opowiedział jak znalazłeś się na naszej sieci?

R: A co do Sieci to było dziełem przypadku. 

Szukałem serwera innego niż BF2, na którym zazwyczaj grałem i znalazłem właśnie tu. 

Potem zagrałem kilka mapek i Admin który był na Serwerze, zasypany na [email protected] uwagami co do mojej gry, zrobił mi ss-ki. 

Po czym rejestracja w grudniu 2013 roku, wstawianie ssów i tak już zostałem Userem.

Wprawdzie byłem w międzyczasie BL i Opiekunem Serwera na innej sieci, ale sporadycznie zaglądałem na tutejsze serwery aby oderwać się od "obowiązków" :)  

E: Co cię skusiło do złożenia podania na admina?.

R: Namówił mnie inny Admin i uznałem że przy mojej wiedzy i doświadczeniu będę mógł dać coś od siebie z pożytkiem dla Graczy, Serwera i Sieci.

E: Okej, to byłoby na tyle z mojej strony, jeszcze raz dziękuję bardzo za wywiad, Chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?

R: Dziękuje również i pozdrawiam wszystkie moje Ulubione Fragi i Ofiary banów za łamanie Regulaminu;) A tak poważnie to po prostu niech Moc Będzie z Wami :)

Jak coś to przepraszam jak coś będzie nie tak czy za krótki ale to mój pierwszy wywiad od 2 lat :)

mam nadzieję że miło się wam będzie go czytać

Edited by EgzeF
  • Lubię to 8

REKLAMA

Zbiórka na reklamę serwera COD 401!

Cel zbiórki

• Odbudowanie dawnej pozycji serwera
  • Rozbudowanie społeczności CsOne.Eu

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się odbudować dawną pozycję serwera. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do Właściciela @MaxioR

Zapowiadało się okej ale zdecydowanie za krotko, cóż łap plusika za chęci. 

1 minutę temu, high jump. napisał:

Zapowiadało się okej ale zdecydowanie za krotko, cóż łap plusika za chęci. 

następnym razem postaram się dłuższy :p 

VIP

Mimo, że wywiadzik krótki nawet fajnie wyszedł lecz następnym razem zrób ciut dłuższy - rozwiń go bardziej :)

W końcu coś wlecialo do tej redakcji... 

Pozdrawiam.

Przeczytałem wywiad w całości i powiem, że pytania są standardowe, nie ma pytań gdzie odpowiadający mógłby się wysilić i napisać coś o wiele dłuższego. Wywiad napisany dwoma kolorami, gdzie są one o takich samych odcieniach, przez co trudno się czyta płynnie. Wywiad krótki, mało można się dowiedzieć o osobie, która odpowiadała. Zadawałeś podstawowe pytania związane z informacjami personalnymi. Chciałbym abyś w następnym wywiadzie jak będziesz miał ochotę napisać, składać troszkę trudniejsze pytania, aby wywiad był dłuższy i bardziej ciekawszy. Możesz kolory dopasować dwa, ale takie żeby nie schodziły podczas czytania, jeden jasny, drugi ciemny i będzie o wiele lepiej. Masz łapkę za chęć!