RomeO

[Archiwum]Czas na zmiany.

Recommended Posts

Witam, przychodzę z dwiema sprawami.
Pierwszą z nich jest propozycja odsunięcia od stolika administrację serwera, która już od dawien dawna nie jest na nim aktywna. Również uważam, że dobrze by było zadbać o aktualizowanie listy administratorów poszczególnych serwerów, którą możemy znaleźć na forum, ponieważ nie ma tam aktualnej administracji a przynajmniej nie ma wszystkich. 
Co do drugiej sprawy, chodzi o dokładniejsze sprawdzanie graczy, którzy ubiegają się o administrację oraz sprawdzanie samej administracji. Konkretniej aby rzeczywiście spełniali wszystkie te wymagania które są podane poniżej. Skąd się to wzięło? A stąd, że są na tym stanowisku gracze, którzy nie spełniają mniej więcej połowy wymagań co wpływa na jakość serwera i samej gry jak jakiś czas temu w moim przypadku.  Nie będę się rozpisywał w tym poście co miało miejsce ale napiszę, że administrator powinien dawać przykład graczom. W tym wypadku było totalnie odwrotnie. Fajnie by było gdyby ktoś ich trochę naprostował ponieważ zaczyna tam się robić dziecinada. 

Dlatego, że obie sprawy dotyczą tego samego tematu, wykorzystam "wzór & wymagania na ADMINA" jako karty przetargowej do poparcia obu z nich. 

Czekam na opinie i z chęcią odpowiem na pytania .

Czyszczenie rang jest dośc upierdliwe, bo jak mam za to się ochote zabrac to na forum nie działa mi ta opcja i musze do maxiroa pisać, a dla niego tez to upierdliwe. Po za tym nie mam problemu jak duzo jest adminow nieaktywny, rekrutacja jest cały czas otwarta i to nie robi mi problemu :)

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. > Please login or register to see this link. > Please login or register to see this link.

do forum:

Please login or register to see this link.   > Please login or register to see this link. > Please login or register to see this link.

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Przeniesiono do archiwum.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.