TnT_987654321

Rozwiązane Skarga w temacie bana - TnT

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Twój nick podczas Gry: TnT
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: Still Trippin
Data zdarzenia: 13.03.2019
Mapa: de_westwood
Screeny / Demko: https://host.csone.eu/files/csoneeudewestwood_5c89376490b5d.rar
Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.

Twój nick podczas Gry: TnT

Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: Tak jak w temacie -  Still Trippin

Data zdarzenia: 13.03.2019

Mapa: de_westwood

Screeny / Demko: Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.

Witam,

Dostalem wczoraj bana na zawsze od  Still Trippin. W folderze CS jest demko natomiast nie znalazlem SSow. Bana dostalem bez przeanalizowania demka, tylko za to ze SSow nie mam. Kilka punktow:

1. Skoro brak SS-ow = brak UB jak to rowniez wspomnial El Leon, wtedy dlaczego taka sama sytuacja dla innego gracza jest traktowana w inny sposob, ponizej link:

Czyli wychodzi na to ze  Still Stripin podejmuje decyzje na podstawie "spoko gosc, dam mu UB" a drugiemu "nie lubie go - nie dostanie ub". Nie placilem kilka stów zl za VIPa oraz premki na tym serwerze za takiego niekompetentnego admina.

2. Mialem podobna sytuacje na tym serwerze (ok 9 miesiecy temu), wtedy admin podjal decyzje na podstawie demka. Z tego wzgledu ze serwer jest w porzadku i zainwestowalem ponad 200 zl, chcialem rozwiazac problem i prosilem adminow o rade:

Wprowadzilem zmiany oraz prosilem na serwerze adminow o ban w celu sprawdzenia czy wszystko dziala poprawnie zeby uniknac tematu w przyszlosci, dostalem info ze w celach weryfikacji permanentnego bana nie dostane. Innej mozliwosci sprawdzic dlaczego nie zapisuja sie SSy nie mam.

3.  Odpuscilbym temat, jest mnostwo innych serwerow - ale dla mnie to jest forma rozrywki po pracy za ktora w zasadzie place, gram na tym serwerze od jakiegos roku na tym samy poziomie wiec zalezy mi na UB.

@TyTuS. 

@Zmarzly

@Hooligans!

@PlaYBoY<3

@DarkChcocolate<3

Prosze o wypowiedz z waszej strony.

Z gory dziekuje.

Pozdrawiam.

Edytowane przez TnT_987654321

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zostałeś zbanowany na serwerze, po to aby wstawić ss'y czy jesteś czysty, to nie jest nasza sprawa że nie masz ss'ów, tylko twoja. Jeżeli nie ma ss'ów, to nie ma ub, taka jest zasada. Co mi pomoże demko? Nie widać tak to co jest widoczne u ciebie. 

Co do Moshie, to jak sprawdź załączony link, i znajdziesz tam 6 ss'ów danego gracza z mapy na której został zbanowany. I przestań mi mówić że kogoś faworyzuje, taka jest rola UBT, i wisi mi to czy znajomy czy nie. 

Jeżeli nie wstawisz dowodów z danej mapy, nie dostaniesz UB to chyba logiczne. 

Z mojej strony tyle. 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W regulaminie przy pisaniu prośby o UB masz pewien punkt :) 

574846055_Beztytuu.png.4301969a6210b255502ea815f3dc7eb4.png

Co do pierwszej sytuacji tak jak napisał Still , gracz edytował apelacje i dodał link z ssami więc nie mów że ub jest dawane bo ktoś jest "spoko gościu".

Jeżeli nie masz ssów to nie będzie UB, a skoro byłeś w stanie wydać 200zł na grę to może pora zainwestować w cs 1.6 na steamie i nie będzie problemów ;) 

Pozdrawiam.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Donator

Już bez złośliwości. Skoro poprzednim razem miałeś problem z ssami, powinieneś coś z tym zrobić. Teraz masz do nas pretensje, że apelacja nie została rozpatrzona. Ale jak ma być ogarnięta skoro nie spełniasz podstawowego warunku dla wątku? 

Jeśli demo jest Twoje, nie HLTV to w drodze wyjątku ten ostatni raz możemy zweryfikować tylko nagranie. Następnego UB już nie dostaniesz bez ssów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Donator

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Donator

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

do forum:

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.   > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.