bake

Rozwiązane Nyols

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Nick podejrzanego: Nyols
Steam ID do zbanowania!: STEAM_0:0:160409032
Serwer: Cod Mod
Screeny / Demko: http://d1.hltv.org.pl/srv55900/HLTV-1902191643-de_inferno.dem.zip
Data zdarzenia: 19.02.2019
Mapa: de_inferno
Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.

U w/w osoby na wiekszości fragów można dostrzec wspomaganie celowania polegające na chwilowych aim lookach,
Aim jest tak ustawiony że uaktywnia sie podczas oddawania strzałów po czym nastepuje chwilowy aim look który trwa bardzo krótko

7.06 min.- Tak jak Nylos wspomiał tu że miałem lagi, można zobaczyć w spowolnieniu zachowanie jego celownika tzn. nie sledzi 
myszka przeciwnika tylko wykonuje pojedyncze ruchy takie zachowanie nie jest normalne tym bardziej w tak dynamicznej akcji.
9.52- Jakiś dziki ruch myszką, spaść mu napewno nie spadła 
14.10...
15.30...
18.15...

Poprzednie temat https://www.csone.eu/topic/52548-nyols/ który został wyciszony przez kolege nyols'a.  Still Trippin myślisz że wystarczy przenieść temat do innego działu by ludzie o tym zapomnieli ? Nyols nie dostał bana wiec czemu go do smieciowych działów przenosisz ? Działasz na szkodę serwera.

Odp Still Trippin;

07:06 - Normalna akcja, nic dziwnego tutaj nie widać- Czysto.

09:52 - Czysto.

14:10 - Zwykła akcja, nie widzę tutaj nic podejrzanego - Czysto.

15:30 - Gracz był widoczny kątem oka, jeżeli chodzi ci o akcje na dachu - Czysto.

18:15 - Typowa akcja przy full kondycji, pamiętaj że to jest CODMOD - Czysto. 

Podsumowując: Gracz jest doświadczony z długo letnim stażem, znajomość map również dużo pomaga, nie widzę u niego nic podejrzanego, jest po prostu dobrym graczem, dużo czasu z nim spędziłem na serwerze, i dużo razy zdarzyło mi się go obserwować. Jeżeli się z tym nie zgadzasz śmiało daj mi znać, lub rozpisz bardziej szczegółowe i dłuższe demko, ponieważ oglądnąłem całość.  

7:06 widać za to twoją nie wiedzę :) zaczyna sie dokładnie od 7:07. do 7:08   Wez do ręki myszkę wyobraz sobie tak jak na demie biegnącego wroga w jedna strone, zamiast normalnym ruchem podążać za przeciwnikiem wykonuje 3 pojedyncze ruchy,

9:52 . faktycznie czysto, co z tego że celuje do przeciwnika i nagle wykonuje błyskawiczny ruch w lini prostej  o kącie prawie 90 stopni po czym wraca z tą sama prędkościa i w idealnie tej samej lini :)

14:10 tak jak napisałeś widać duże doświadczenie szczególnie podczas tej akcji gdy skupia się na przeciwniku odwróconym plecami zamiast tym który do niego strzela to że gra kilka lat wcale nie oznacza że zebrał jakieś doświadczenie. Widac w spowolnieniu jak 3 krotnie aim się uaktywnia,akcja na chwile przed zeskoczeniem z daszku.

15:30 nie wiem po co się odnosisz do wh,skoro nic o tym nie wspominałem a jak go zauważył kątem oka to chyba zamiast monitoru używa rzutnika :)  akcja z ta samą osoba ale gdy  jest na ziemi dwu krotna aktywacja aima.

18:15. typowa akcja w której aim wymkną ku się spod kontroli....... szkoda słów na twoją wypowiedz :) 

A tak na poważnie to oby dowoje dobrze wiemy że był odpalony i reszta ubt też o tym wie chociaż podziwiam że jako jedyny odważyłeś sie go wybronić a reszta liczyła na to że ktoś inny to rozpatrzy.

Jężeli macie macie problemy moge poprosić lub sami poproście administracje 1s*k napewno bedzie wesoło gdy ktoś z zewnatrz to zobaczy.

Edytowane przez bake

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Donator

Oglądam to demo i nie wiem co tu jest takiego popalonego. Żadna czasówka nie robi na mnie wrażenia, zero nienaturalnych odruchów. 
Podziwiam Cię za to, że "obserwujesz", a nawet swojego dema dać nie potrafisz. Z takimi banami to 1s*k niedługo umrze śmiercią naturalną XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Donator

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.