✪ InvictuS

Odwołanie po +/- 8 miesiącach?

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas Gry: ιηvιcтυѕ ツ
Screeny / Demko: https://www.csone.eu/topic/49408-invictus-anty-smoke/
Serwer: All
Data zdarzenia: 13 Maj, 2018r.
Wycinek z consoli: Umieszczam to w polu niżej.

Otóż po 8 miesiącach bana postanowiłem się odwołać... Ban wynikł z tego iż uzywałem "Anty Smoke", lecz to nie był jakiś anty smoke, tylko słabe zabezpieczenia serwera.. Aby mieć tego anty smoke bez Vaca wystarczyło usunąć z plików gry "gas_puff" (Coś w tym stylu, już nie chcę mi się sprawdzać tego). Wydaje mi się, że po tak długim czasie przemyślałem to - jeśli dalej ten anty smoke nie został zablokowany, oczywiście sam napisze propozycje o zablokowanie tego.. Mam nadzieje, że mnie zrozumiecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to da że wrzucisz temat z maja w którym i tak dostałeś bana to po 1, po 2 demka i ssów pewnie nie masz to nie ma dowodów, o hltv już nie wspomnę, jak dla mnie temat do zamknięcia, chyba że ktoś z ubt bądź [email protected] ma inne zdanie 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Ale ty kręcisz, usunięcie tych plików nic nie da bo przy wejściu pobierze je od nowa.

Miałeś podmienione pliki.

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie kiedyś tak było, że chciałem podmienić tego smoke na smoke przezx którego lepiej widać, lecz dostałem bana czy kick za tego smoke, wtedy go usunąłem i wbijam na serwer i myślałem, że WŁAŚNIE go pobierze od nowa, a z tego co było widać to nie pobrało go...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Donator

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Przykro nam, zostałeś zbanowany.

Bana możesz wyjaśnić w dziale Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.