Sign in to follow this  
✪ InvictuS

Odwołanie po +/- 8 miesiącach?

Recommended Posts

Twój nick podczas Gry: ιηvιcтυѕ ツ
Screeny / Demko: https://www.csone.eu/topic/49408-invictus-anty-smoke/
Serwer: All
Data zdarzenia: 13 Maj, 2018r.
Wycinek z consoli: Umieszczam to w polu niżej.

Otóż po 8 miesiącach bana postanowiłem się odwołać... Ban wynikł z tego iż uzywałem "Anty Smoke", lecz to nie był jakiś anty smoke, tylko słabe zabezpieczenia serwera.. Aby mieć tego anty smoke bez Vaca wystarczyło usunąć z plików gry "gas_puff" (Coś w tym stylu, już nie chcę mi się sprawdzać tego). Wydaje mi się, że po tak długim czasie przemyślałem to - jeśli dalej ten anty smoke nie został zablokowany, oczywiście sam napisze propozycje o zablokowanie tego.. Mam nadzieje, że mnie zrozumiecie.

Co to da że wrzucisz temat z maja w którym i tak dostałeś bana to po 1, po 2 demka i ssów pewnie nie masz to nie ma dowodów, o hltv już nie wspomnę, jak dla mnie temat do zamknięcia, chyba że ktoś z ubt bądź [email protected] ma inne zdanie 

• Lubię to 1

Właściciel

Ale ty kręcisz, usunięcie tych plików nic nie da bo przy wejściu pobierze je od nowa.

Miałeś podmienione pliki.

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Właśnie kiedyś tak było, że chciałem podmienić tego smoke na smoke przezx którego lepiej widać, lecz dostałem bana czy kick za tego smoke, wtedy go usunąłem i wbijam na serwer i myślałem, że WŁAŚNIE go pobierze od nowa, a z tego co było widać to nie pobrało go...

Donator

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Przykro nam, zostałeś zbanowany.

Bana możesz wyjaśnić w dziale Please login or register to see this link.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this