MaxioR

Propozycja dododania Faq na forum (zbiory często zadawanych pytań)

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel

Cześć, jak w temacie dodajemy coś takiego na forum?

Chciałbym was poprosić o wypisanie najczęstszych pytań i problemów związanych z forum jak i serwerami.

Wtedy ocenimy czy jest sens takie coś dodawać.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Donator

1. Kiedy Tytus odpisze mi na PW 

ODPOWIEDŹ: Nigdy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP

Nie mogę wejść na serwer. Posiadam VIP.  Jaka komenda do consoli?  

Odp:

setinfo _pw hasło - serwery Maxiora

setinfo _ss hasło - serwery Tytusa 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czesto padały propozycje by nie resetować działu Czas Online (przegrany czas na serwerze i medali). Można było by zrobić coś w tym stylu, ale zeby mozna było patrzec w archiwum, tzn jak z hltv. Żebym mógł spojrzeć nie tylko na obecny miesiac na godziny ale i zeby móc sobie sprawdzić przegrany czas z poprzednich miesiący. Mam nadzieje ze zrozumiale napisałem, @MaxioR. Jezeli nie to spróbuje inaczej dobrac słowa :D 

Tzn widze ze autalnie pokazuje obecny czas z tego miesiąca jaki i poprzedni czas ze stycznia. Mam nadzieje ze tak bedzie kazdy miesiac zbierało np przez okres pół roku a nie kasowane co 2 miechy :) 

Edytowane przez Myszkin1947

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
4 godziny temu, Myszkin1947 napisał:

Czesto padały propozycje by nie resetować działu Czas Online (przegrany czas na serwerze i medali). Można było by zrobić coś w tym stylu, ale zeby mozna było patrzec w archiwum, tzn jak z hltv. Żebym mógł spojrzeć nie tylko na obecny miesiac na godziny ale i zeby móc sobie sprawdzić przegrany czas z poprzednich miesiący. Mam nadzieje ze zrozumiale napisałem, @MaxioR. Jezeli nie to spróbuje inaczej dobrac słowa :D 

Tzn widze ze autalnie pokazuje obecny czas z tego miesiąca jaki i poprzedni czas ze stycznia. Mam nadzieje ze tak bedzie kazdy miesiac zbierało np przez okres pół roku a nie kasowane co 2 miechy :) 

To chyba troszkę nie ten dział :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Ktoś ma jeszcze jakies propozycję, w weekend coś pododaję do naszego faqu.

Bardzo proszę się z tym zapoznać.

https://www.csone.eu/faq/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi