Veengar

[ FREE ] Advanced SystemCare 12 Pro

Recommended Posts

uioiouiouio

 

Najnowsza wersja oprogramowania Advanced SystemCare doczekała się odświeżonego interfejsu i szeregu nowości. Jedną z nich jest moduł Osłony prywatności. Chroni on nasze dane osobowe i ważne pliki poprzez blokowanie nieautoryzowanego dostępu do danych przeglądarki, e-maili przetrzymywanych lokalnie, kontaktów, OneDrive, Dropboxa, itd.
 

Kolejną nowością jest funkcja Blokady śledzenia przeglądarki. Chroni ona użytkownika przed śledzeniem go przez strony internetowe poprzez automatyczne usuwanie danych przeglądania. Najnowsza wersja Advanced SystemCare jest także w stanie usunąć historię przeglądania wszystkich przeglądarek opartych na silniku Chromium.

 

uioiouiouio

 

Algorytm czyszczenia także został ulepszony. Jest on teraz w stanie dokładniej „przejrzeć” nasz komputer w poszukiwaniu niepotrzebnych plików. Baza sygnatur modułu Ochrona surfowania i Usuwanie reklam jest teraz o 40% większa. Dzięki temu program jest w stanie uchronić nas przed większą liczbą zagrożeń płynących z sieci, jak np. koparki kryptowalut czy chociażby szkodliwe popupy w przeglądarkach Chrome, FireFox, Internet Explorer oraz Microsoft Edge.

Warto również wspomnieć, że moduł Aktualizacji oprogramowania także został rozbudowany. Wspiera on teraz aktualizacje takich programów jak Spotify czy Internet Download Manager. 

 

DOWNLOAD

 

Licencję oraz instalator programu możecie pobrać tutaj . Wystarczy pobrać archiwum .zip i wypakować je. Program należy aktywować maksymalnie do 8 lutego 2019 roku. Po tym dniu klucz licencyjny przestanie działać.

*Licencja trwa rok.

 

 

źródło: instalki

  • Lubię to 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
REKLAMA

 

 Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

 

 Cel zbiórki

  • Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

 

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

 

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

 Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

 

 Akceptowalne formy wsparcia :

  • Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

 Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

 

VIP

Niepotrzebny "wspomagacz" systemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.