Sign in to follow this  
Hoolturalny

ODBANOWANY Za co ban ??? jak tego nawet w regulaminie nie ma!!!

Recommended Posts

Twój nick podczas Gry: Tylko Pasy!!! Tylko Cracovia!!!
Screeny / Demko: http://d1.hltv.org.pl/srv55900/HLTV-1901291934-cs_office.dem.zip
Serwer: Cod 401
Data zdarzenia: 2019-01-29
Wycinek z consoli: Umieszczam to w polu niżej.

Witam 

Dostałem bana za otwieranie bramy na cs_office ale nigdzie nie widzę żeby pisało w regulaminie że nie można jej otwierać , co to admin PessoS sobie jakiś nowy regulamin wymyśla? Proszę o Ub , bo tak jak napisałem nigdzie w regulaminie nie ma zakazu otwierania bramy !!! 

**** [Ban Info] ****
## Zostałeś zbanowany
## Twoj nick: Tylko Pasy!!! Tylko Cracovia!!!
## Twoje Steamid: STEAM_2:0:464487932
## Powod: trolowanie
## Admin: PessoS
## Data nalozenia bana: 29.01.2019 - 19:46:03
## Dlugosc bana: 30 minutes
## Ban wygasa: 29.01.2019 - 20:16:03
**** [Ban I    

Dobra skoro jest wymagane to dołącze tylko niech się mapa skończy 

Edited by Hoolturalny
Zapomniałem wycinka dać

Donator

Demo dołączysz w ciągu kilku chwil czy apelacja ma zostać odrzucona?

otwierasz bramę co rundę i uciekasz przez co utrudniasz grę innym i wiem , że robisz to z premedytacją, więc nie udawaj głupiego 

z tobą już nie gadam , bo  chyba zapomniałeś jak mnie wczoraj przy wszystkich prowokowałeś , jak napisałeś do mnie ej Cracovia , po czym ja Ci odpisałem żebyś się do mnie nie odzywał bo jeszcze parę słów za dużo o tobie powiem i dasz mi bana , na co ty odpowiedziałeś pisz nie dam Ci bana , ja odpowiedziałem że na 100% dasz , po czym dostałem od ciebie informacje typu że nie dam Ci bana jak by co to zrób ss'y i się na forum odwołasz i tak ciągle mnie prowokowałeś żebym coś złego o tobie powiedział , więc nie gadam z osobą która z innych próbuje robić idiotów ... A co do bramy pokaż pkt w regulaminie który zabrania otwierania  bramy ? 

I nie udaje głupiego bo chyba napisałem że otwierałem bramę ale nie widzę żadnego pkt w regulaminie który by zakazywał otwierania bramy , czyli ma się rozumieć że tu admin może sobie podpunkty do regulaminu wymyślać ?

Edited by Hoolturalny

2 minuty temu, Hoolturalny napisał:

z tobą już nie gadam , bo  chyba zapomniałeś jak mnie wczoraj przy wszystkich prowokowałeś , jak napisałeś do mnie ej Cracovia , po czym ja Ci odpisałem żebyś się do mnie nie odzywał bo jeszcze parę słów za dużo o tobie powiem i dasz mi bana , na co ty odpowiedziałeś pisz nie dam Ci bana , ja odpowiedziałem że na 100% dasz , po czym dostałem od ciebie informacje typu że nie dam Ci bana jak by co to zrób ss'y i się na forum odwołasz i tak ciągle mnie prowokowałeś żebym coś złego o tobie powiedział , więc nie gadam z osobą która z innych próbuje robić idiotów ... A co do bramy pokaż pkt w regulaminie który zabrania otwierania  bramy ?

a ty się nie żegnałeś ?? jak mam ci pokazać jak mam się nie odzywać nie rób z tego tematu dyskusji tylko załącz demko 

Przed chwilą, PessoS napisał:

a ty się nie żegnałeś ?? jak mam ci pokazać jak mam się nie odzywać nie rób z tego tematu dyskusji tylko załącz demko 

demko załączyłem , co ma pożegnanie to odwołania czyli od bana według Ciebie się odwołać nie mogę , bo napisałem pożegnanie ?

Donator

Ban minął. Co do samej bramy. Ban raczej niesłuszny ale ja nie mogę wyciągać jakichkowiek konsekwencji. Od tego jest @TyTuS.. Niech zadecyduje czy rozliczyć kogokolwiek.

A co do was @PessoS i @Hoolturalny - jak jeszcze raz wywołacie gównoburze to dostaniecie po 2 warny i blokadę na tworzenie postów. Dziękuje. 

Edited by Zangetsu
  • Lubię to 1
  • Kocham to 1

Donator

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

BRAWO! Zostałeś odbanowany, zapraszamy do ponownego odwiedzenia Naszych serwerów.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this