Ice-T

ZBANOWANY Ice-t Ban

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Twój nick podczas Gry: Ice-T
Screeny / Demko: https://www.sendspace.com/file/al8mnv https://www.sendspace.com/file/mgxlyn https://www.sendspace.com/file/orbbk9 https://www.sendspace.com/file/2zsmwf
Serwer: csone only dust 2
Data zdarzenia: 26.01.2019 about 1.00 in the morning
Wycinek z consoli: i didnt save them

Hello everyone today i find this server and i realy liked it i m not cheating.  I just want to have a great time with you guys and play cs.Respect from Slavic brother. Excuse me if I skipped something I do not do well here-I would ask you to look at my cp and see if I'm not mistaken Thank you i hope we will play together again :)

Edytowane przez Ice-T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Donator
Napisano (edytowane)

pierwsze co: "today I find this server " klamie bo widzialem go pare dni temu na serwerze, i tam tez bardzo podejrzanie gral. Typowe wh, ktore probuje to schowac.  Mozna pobrac demo. Jesli beda pytania to poszukam. Po drugie: jego akcja na gali. Ja nie wiedzialem ze ten drugi zeskoczy z gali. Ukrainiec rowniez patrzyl, on pomogl mi w decyzji. Poza tym bardzo duzo osob sie skarzylo.

I do tego NS. 

first at all: "today I find this server" you lie, i saw you already a few days ago there, and you played at this moment very specified, too. Typical wh, trying to hide this.

I can place the demo here, have to serch it at all. second: the action on the A short. I didn't know he's jumping down form the short. A friend was looking at it too, i decided with him. Many gamer-dudes were annoyed of your art to play.

And you are a non steam.

Edytowane przez radomskyyy
Zapomnialo mi sie :p
  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

i didnt play cs about 6 month i dont have any cheat and use   handset i play fair you making mistake and i play yesterday only on your server and that is a true.   I would not be bothered with all this I'm guilty, experienced admin wuold never ban me.I was banned many times but on every server that we liked i put demo and ss just to prove that i play fair and only fair  come on brother i play dust 2 all my life i m not bot 

Edytowane przez Ice-T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, radomskyyy napisał:

pierwsze co: "today I find this server " klamie bo widzialem go pare dni temu na serwerze, i tam tez bardzo podejrzanie gral. Typowe wh, ktore probuje to schowac.  Mozna pobrac demo. Jesli beda pytania to poszukam. Po drugie: jego akcja na gali. Ja nie wiedzialem ze ten drugi zeskoczy z gali. Ukrainiec rowniez patrzyl, on pomogl mi w decyzji. Poza tym bardzo duzo osob sie skarzylo.

I do tego NS. 

first at all: "today I find this server" you lie, i saw you already a few days ago there, and you played at this moment very specified, too. Typical wh, trying to hide this.

I can place the demo here, have to serch it at all. second: the action on the A short. I didn't know he's jumping down form the short. A friend was looking at it too, i decided with him. Many gamer-dudes were annoyed of your art to play.

And you are a non steam.

Oglądałem to demo. Mógłbym Cię prosić o podesłanie czasówek za które daliście bana?  (Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Donator

to jest chyba nieprawidlowe demo.. czy mi sie tylko zdaje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, radomskyyy napisał:

to jest chyba nieprawidlowe demo.. czy mi sie tylko zdaje ?

hltv dobre bo widac jak bana dajesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Donator

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

20:00 - 25:00 miedzy 23:00 am 24:00 przedewszystkim

05:00 - 15:00 oko na 8:00 - 9:00 

15:00 - 25:00 miedy 20:00 a 22:00 bardzo ciekawe

rzeczywiscie to samo demo, banuje miedy 21:00 - a 22:00, a miedzy 18:00 a 21:00 pokazuje jeszcze "skilla"

Mam nadzieje ze wystarczy, probowalem jeszcze demko znalezc, zeby udowodnic, ze nie pierwszy raz.. bez sukcesu.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

you making mistake about me but ok that is your opinion  i tried to quit demo and all this  but i see that your inexperience will still win

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro podejmę decyzję 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok thank you

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety jak dla mnie na bana, buło kilka akcji w których wychodził centralnie na model, albo wyczekiwał. Dodatkowa akcja na gali (demo które podałem link) wiedział że tam będzie a nawet nie było słychać że gość wskoczył. Przykro mi, ale niestety ja unbana na ten moment nie dam :/  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Przykro nam, zostałeś zbanowany.

Bana możesz wyjaśnić w dziale Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.