Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam 

ja przychodzę tutaj z taką propozycją aby dodać limit czasowy tzn, że jak ktoś siedzi dłużej niż daj my tam 5 minut na spect to po tych 5 minutach zostaje wywalony a nie tak jak teraz , np gracz o nicku masakracja zamiast grać to sobie cały czas na spect siedzi i to tak już od 2h , a jak by dodać taki limiter , to nie można było by np. nabijać godzinek , proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji .             Dziękuję                       

tu mamy przykład jak gracz masakracja  nabija sobie godzinki na grze , a przede wszystkim blokuje miejsce a na to miejsce mógłby wejść na przykład gracz który   by się wykazywał aktywnością w grze              Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.  

A później są takie o to sytuacje że gracz chce sobie wejść i pograć ale nie może bo serwer jest full tylko że paru graczy sobie siedzi na spect i zajmuje miejsce  Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Edytowane przez Hoolturalny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ile się orientuje to jest coś takiego na 3 minuty jeśli jesteś afk. Można by było dodać, że aktywni gracze mają 5 min na spect, ale wtedy musiałoby się jakoś wyodrębnić adminów, którzy tam siedzą i np sprawdzają potencjalnego chitera. Także no propozycja według mnie nie głupia, ale trzeba pomyśleć jak to rozwiązać

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie średnio, ponieważ gdy jest mniej graczy przeważnie wieczorem i jeżeli ktoś zejdzie na 5-10 minut na spect'a to nie robi to żadnych większych problemów bo jest zazwyczaj mało graczy, a jezeli trafia się to w dzień przy pełnym serwerze, to zawsze jest jakiś admin który pilnuje porządku i widziałem dużo razy gdy gracz został upomniany/wyrzucony z serwera. Myślę że to powinna być tak jak u Maxiora na serwerach.

Pełny serwer - Kick.

Mała ilość graczy - Nie ma kłopotu.

Po co na siłę śmiecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po to własnie są admini na serverze by tego pilnować. Jeżeli server nie jest do końca pełny to taki gracz może sobie siedzieć na spectie bo w niczym nie przeszkadza a wręcz podkreśla większa liczbe graczy na serverze. Gdy full odrazu z miejsca leci kick, tak było i bedzie wiec nie ma potrzeby wprowadzać taką propozycje.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Admin nie zawsze jest na serwerze, dlatego jestem na tak. Jest chyba jakiś plugin na to ale działa dziwnie raz można siedzieć godzine i nic a raz wyrzuca po 5 minutach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

juz cos takiego jest, tylko to jest aktywne gdy server jest prawie pelny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.