Recommended Posts

Hejka chcialam sie pozegnac z wami. Boli mnie to ze odchodze, ale musze, lepiej bedzie to dla jednego serwera w sumie dla calej sieci :) wiekszosc osob pewnie wie co sie dzieje :) wiec Zycze, aby na Only DD2 byl spokoj itd. :) Moooze wpadne tu kiedys jeszcze :D na only dd2 pograc :D w sumie to na pewno wpadne! Ale moze za jakis czas:D :) . 

Dziekuje Wlascicielom, calej administracji 

dziekuje wszystkim graczom, z ktorymi gralam za super gre :D

Bylo milo i suuuupeeer, ehh :(.  

a ty @Mlodsza wygralas :) moze przemyslisz kiedys swoje zachowania wobec mnie, myszkina, pke, i innych ludzi grajacych :) 

Pozdrawiam ;) Baaaaajooo 

• Kocham to 1
  • Haha 1
  • Smutny 5

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

chyba zartujesz sobie! Nigdzie nie odchodzisz! 

• Kocham to 1
  • Haha 1

4 minuty temu, Myszkin1947 napisał:

chyba zartujesz sobie! Nigdzie nie odchodzisz! 

oj misiek przezyjesz beze mnie gre na only dd2 ❤️❤️❤️ sa inne serwery tez ❤️ 

• Haha 1
  • Smutny 1

Trzymaj się :)

• Lubię to 1

To się porobiło >.< wracaj migusiem :P

• Lubię to 1

Donator

Przestańcie robić szopkę dzieci.

Zamiast spinac dupe lepiej jak sobie siebie pomutujecie i spokój.

Dorosłych chcecie z siebie robić a żadne nie potrafi ustępować lub ignorować. Jak wy sobie radzicie w realu?

Twój wybór ale lepiej być tą mądrzejsza osoba i nie dac się prowokować!

Powodzenia!

• Lubię to 2
  • Kocham to 2
  • Smutny 1

1 godzinę temu, PaCiiaa. / 69. napisał:

Przestańcie robić szopkę dzieci.

Zamiast spinac dupe lepiej jak sobie siebie pomutujecie i spokój.

Dorosłych chcecie z siebie robić a żadne nie potrafi ustępować lub ignorować. Jak wy sobie radzicie w realu?

Twój wybór ale lepiej być tą mądrzejsza osoba i nie dac się prowokować!

Powodzenia!

To postaw sie w mojej sytuacji co? Nikt nie wie jak sie czuje. Ale fajnie pisac o kims ze zachowuje sie jak dziecko itd. Nie wiedzac o co dokladnie chodzi :) Czekalam +/- miesiac az ktos cos zrobi i wiecej nie bede czekala bo sie wykoncze psychicznie.

Tak wgl ty dajesz sie ludziom nie sprowokowac? Umiesz tak? Bo ja nie :) kazdy jest inny, jedni sa spokojni ze beda cicho siedziec i nic nie zrobia, inni wybuchowi ze odpowiedza na prowokowania i komentarze :)

A to ze odchodze, zeby odpoczac to moja sprawa jest.

• Haha 1

Miłej gry masz racje może bd spokój : ) 

• Kocham to 1
  • Haha 1
  • Zły 1

Do zobaczenia ;)

• Lubię to 1

VIP

Klaudzia nie rób się z nowu taka niewinna, bo Ty też potrafisz zaczepiać nawet jak nikt nic nie gada.

Te wasze teksciki z PKE, które miały trafiać obok młodszej, nie centralnie w nią. Proponował bym abyście se obie daly spokój i skończyły robić syf.

Albo każdy admin przy najmniejszej kłótni będzie Wam nakladał bany po tydzień czasu a odwolania będą natychmiastowo zamykane aż trafi do Was, że to DZIECINADA.

Tyle, cześć.

• Lubię to 2
  • Kocham to 2
  • Haha 1

just ma racje ! Bo jedyna spina jest mniędzy wami ? co to przeczkole ?

Każdy wchodzi żeby zagrać .. A nie słuchać pin w których popisałaś się wczoraj podpuszczając kolegów ..

• Lubię to 1

kur** jak macie pisał debilizmy to nie piszcie wcale. Teraz to 1/3 tutaj za świetych robi a gdzie byli wczesniej jak awanutra była. TY @Mati ostatnio na mikro przepraszałes i mówiłes ze nie chcesz miec z tym nic wspólnego  i ze chetnie bys zablokował Kaludzie i Młodszą by nie słuchac ich awantur, ale co do czego to od razu jak młodsza powiedziała A to ty B aby awanturka była. I mam screeny z rozmowy steam co pisałes.

Daj dowody gdzie podpuszczała. Wbija pierwszy lepszy typ, po jakims czasie ma spine z Młodszą wy zamiast do niego sie przysapac to od razu do Klaudzi.
 A ty @just. czemu nie banowałes tylko stałes z boku wczersniej, a spina Młodszej była juz wczesniej gdy atakowała ona @13. to tez jej broniłes.

• Haha 1

@Mati  @just.  Kobitka się żegna a wy NAGLE zajmujecie głos w sprawie która jest już zamknięta ;) Co do Matiego to ładnie kręcisz, trochę z Gochą się zadajesz później jakiś moralniak i masz wyrzuty więc napiszesz do myszkina że go przepraszasz - zastanów się co chcesz osiągnąć ^^ 

A co do Justa, byś więcej grał na serwerze byś więcej wiedział . Tak to jest już że najbardziej udzielają się osoby, które de facto nic nie wiedzą o sprawie ^^ Mlodsza prowokuje na każdym kroku, to że obraziła już wielu adminów tutaj i jeszcze nie ma bana jest zadziwiające. A tekściki o których mówisz to masz racje nie były celowane w nią więc całkowicie nie rozumiem przytoczenia tych słów i mojego nicku w twoim komentarzu.

• Haha 1

Dobra, zamknijcie się dzieciaczki xD bo to jest pożegnania, a nie temat wyżal się na kogoś. Strzelcie sobie po razie w ryj i tyle. 

Siemano kolano 

• Lubię to 2

Myszkin troszke żle napisał bo przeprosiłem go bo znam go dosyć długo jest jednym z których poznałem  zaczynając gre na DD2 : ) wiec nie wiesz ocb

Wiec Myszkin Co napisałem o Klaudzi masz nasz na stemnie ! " Ale Klaudzi Nie Przeprsze " 

Właściciel

Każdy kij ma dwa końce!

Młodsza jak i Klaudzia mają za sobą swoich kolegów, którzy będą je bronić.
Cała ta gównoburza rozpętała się pomiędzy Klaudzią a Młodszą.

Nikt nie zwala tutaj winy na jedną osobę.. Ale każdy chce udowodnić, że to on ma racje i że on nic nie robi.

Atakujecie każdego kto widzi to inaczej niż Wy. Wszystko odbieracie jako atak w waszą stronę. Sami nie jesteście święci.

@PKE nic do Ciebie nie mam, ale przeglądam sobie od kilku dni chat i nie raz zdarzyło Ci się coś napisać do Młodszej w momencie kiedy pisała sobie o dupie marynie z kimś innym.

@Klaudzia też niepotrzebnie się czasami wychylasz, lubisz dużo pisać i czasami niepotrzebnie komentujesz. Ale nikt nie zawala całej winy na Ciebie tak jak Ty to odbierasz..

Mogę Wam przytoczyć przykłady z serwera; kiedy to Młodsza nie pisała nic w Waszym kierunku. To nie są dla Was prowokacyjne teksty?

uioiouiouio

uioiouiouio

To jest pożegnanie a nie wylewanie żalu, stwórzcie sobie temat w odpowiednim dziale i wtedy pogadamy. Każde kolejne wypowiedzi zostaną ukarane warnami.

Każdy zarzuca każdemu że nie banował w danej sytuacji, @Myszkin1947 też miałeś wiele okazji żeby zbanować Młodszą razem z Klaudzią, bo to one robiły dym, a tego nie zrobiłeś, więc nie czepiaj się @just. że nie zbanował w danej sytuacji..

Czasami niepotrzebnie wyolbrzymiacie i robicie z igły widły.

Skończcie lepiej to przedszkole i przestańcie żyć tak tym internetem, gdybym ja się tak wszystkim przejmowała to już bym chyba dostała zawału.

• Lubię to 1
  • Kocham to 5

Tylko najlepsze jest to ze Pani Mlodsza malo na czacie pisze a wiecej mowi na MIKRO. Dlatego nie ma praktycznie dowodow :) 

A po drugie ja na nikogo nie nasylam ludzi, kazdy pisze co chce. Ja pisalam wam, ze juz cicho nie bede siedziala i odpisalam jej jak wczoraj mnie prowokowala na mikro i nie tylko, gdy tylko zwrocilam jej uwage to siedziala cicho. Tak przyznaje sie moze czasem cos zle napisalam. Ale teraz kazdy prawie staje za Mlodsza i mowi zle o mnie a o niej malo co w takich tematach. Niech ona sie wkoncu przyzna tez, ze zle robi. Pozegnalam sie super to dajcie mi juz spokoj, niech dalej sobie gra, prowokuje ludzi, obraza, itd., moze kiedys jak bedzie taka sytuacja albo inna to wtedy moze cos z tym zrobicie :) Dziekuje raz jeszcze, Zegnam. 

I @Kotka zaczynam miec takie wrazenie,ze to moja wina tylko jest przez to jak ludzie komentuja i bronia Mlodszą. Nikt tego nie widzi co ona pisze na czacie albo slyszy co mowi na mikro, tylko jak ja napisze cos w kierunki Mlodszej to juz jej adwokaci sie odzywaja do mnie. 

No tak ja kazdego prowokuje, to ja z kazdym mam spine na serwerze i forum.  Dziekuje, ze tak myslicie :) 

Edited by Klaudzia
  • Haha 1

Donator

Koniec tego syfu. 

Wystarczy że na serwerze jest.

Powodzenia.

• Kocham to 2

Donator

uioiouiouio

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.