Ejdabljucomeback

ODRZUCONY Dżejdżej na admina :D

10 postów w tym temacie

Imię: Mateusz
Nick z serwera: ^NONAME^Dżejdablju^
Czy potrafisz się obsługiwać menu admina?: Tak byłem już administratorem.
SteamID: STEAM_0:1:19088916
Jak długo grasz na serwerze: Aktualnie od jakiegoś tygodnia,a wcześniej grałem pod nickiem EjdabljuPi <3 większość ludzi na serwerze mnie zna :)
Skąd wiesz o CsOne.Eu: od brata :)
Zapoznałeś się z regulaminem admina i taryfikatorem banów?: Tak
Dlaczego akurat Ty: Dlatego,że mam doświadczenie w tą grę i grywałem tutaj sporo czasu,większość ludzi mnie pamieta pod nickiem EjdabljuPi <3
Wracam po dosyć długiej przerwie od csa i chciałbym pomóc adminom w utrzymaniu porządku na serwerze.
Tyle z mojej strony czekam na wasze zdanie co do podania :)
Pozdrawiam <3 <3

No kolega dobrze pyka, ma doświadczenie, mikro, steam był adminem także wie co i jak, kulturka, także ode mnie duże TAAK! :D 

Powodzenia :)

• Kocham to 1

Jestem na tak, gracz ogarnięty, posiada mikrofon, wiek,steam (ale i tak jestem lepszy, kolendaaaaaaa!)  xd

• Kocham to 1

Niecałe 14 godzin, plus konto na forum dla podania ;/ to trochę na minus, ale jak nadrobisz godziny i będziesz się udzielał na forum (albo chociaż zaglądał raz na jakiś czas) to masz moje tak, gracz ogarnięty, spokojny, nie sprawia problemów, powodzenia :)

• Kocham to 1

8 minut temu, leon napisał:

Niecałe 14 godzin, plus konto na forum dla podania ;/ to trochę na minus, ale jak nadrobisz godziny i będziesz się udzielał na forum (albo chociaż zaglądał raz na jakiś czas) to masz moje tak, gracz ogarnięty, spokojny, nie sprawia problemów, powodzenia :)

Przepraszam,że się wypowiem,ale konto mam nowe ponieważ nie mogę się zalgować na mainowe *EjdabljuPi <3*,a co do godzinek to używam aktualnie nowi nick.

Jeszcze raz sorki za wypowiedz we własnym podaniu :/ 

Pozdrawiam ❤️ 

Edytowano przez Ejdabljucomeback

Jestem na Nie :

-Mało aktywny na forum

-Godzinki 

-Dopiero co wróciłeś 

-Przeprasza,czy nie ale i tak wypowiedziałeś się w podaniu 

-Grasz dopiero od tygodnia

To tak jakby jakiś stary gracz wrócił  i od razu podanie.Wymagania trzeba spełniać po to one przecież są

Stanowcze NIE!!!. 

• Haha 1

Donator

@Azuko99 a na jakim nicku grasz? Bo Ciebie nie widać, a jeśli nie widać to znaczy, ze nie masz za bardzo prawa żeby się wypowiadać u niego w podaniu. 

Sam kiedyś odrzuciłem kandydaturę Dablju jak startował na admina u Tytusa. Było wtedy zamieszanie, że adminował u Maxa, a chciał jeszcze prawa na kolejny serwer. 

Teraz uważam, że może wrócić na tą posadkę jak nie będzie niestabilny tak samo jak +- pół roku temu. 

Pomiając banały typu mikrofon i mutacja, jest spokojny, nie drze ryja, przebywa na tym serwerze coraz częściej wiec nie widzę przeszkód żeby dać mu szanse.

Jestem na tak 

Właściciel

Zapraszam na stare konto nie widzę powodu aby zakładać nowe, z tego nie będzie admina!

Nagrody Odznaczenia

Właściciel

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Twoja prośba o admina została odrzucona.

-Nie spełniasz wymagań.

-Za mało grasz na serwerze.

-Zbyt wiele negatywnych opinie w podaniu.

Nie przekonałeś do siebie administracji.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Nagrody Odznaczenia

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.