Zeus401

[Archiwum][Archiwum][Archiwum]Klasa Narkoman

Recommended Posts

Witam jak w tytule  gram klasa narkoman co ma trutki i chyba coś jest nie tak z ta klasa jak w opisie pisze ze mając 100 inty trutka bije po 90 200 inty bije po 120 a mój lvl 92 inty 100 a bije trutka cały czas po 24 nawet jak mam perk geniusz co daje   +70 do inteligencji nic to nie zmienia  proszę o sprawdzenie bądź naprawę bo naprawdę fajna klasa  a przy lvl co maja ponad 200 to nawet te 90 dmg z trutki pomaga lepiej niż 24 ...

trutka w czasie bije - 24 dmg w 4 uderzeniach razem prawie 116 ci wychodzi nie narzekaj

2 godziny temu, Zeus401 napisał:

Witam jak w tytule  gram klasa narkoman co ma trutki i chyba coś jest nie tak z ta klasa jak w opisie pisze ze mając 100 inty trutka bije po 90 200 inty bije po 120 a mój lvl 92 inty 100 a bije trutka cały czas po 24 nawet jak mam perk geniusz co daje   +70 do inteligencji nic to nie zmienia  proszę o sprawdzenie bądź naprawę bo naprawdę fajna klasa  a przy lvl co maja ponad 200 to nawet te 90 dmg z trutki pomaga lepiej niż 24 ...

nie chodzi ci o narzekanie ale skoro jest w opisie ze powinna bić po 90 to jest różnica tu nikt nie narzeka tylko pisze by ktoś go naprawił by bił zgodnie z opisem klas Zmarzły ma chyba 196 lvl max inty a bije to co Ja na 100  to kto ma tu zarzekać ?

Czytaj ze zrozumieniem opis klas  3x ataki  (przy 100 inty po 90 + 200 inty 120 dmg ) To policz sobie ile to jest po 90 .... dmg i po 120 ... anie ty piszesz ze max inty i będziesz bił po 24 hahah i ci wyjdzie 116 to  z matmy dobry jesteś ,,,

Edited by Zeus401

ziomus ona nie bije po 90 tylko bije łącznie 90 , naucz sie czytac ze zrozumieniem 

Gred to dla czego majac inty 140  bije po 24 , zmarzły ma ful tak samo Cienias również dzisja sprawdzaliśmy  i to samo czy mam w inte dane 20 czy 100 bije po 24/max 30 

24 minuty temu, Zeus401 napisał:

Gred to dla czego majac inty 140  bije po 24 , zmarzły ma ful tak samo Cienias również dzisja sprawdzaliśmy  i to samo czy mam w inte dane 20 czy 100 bije po 24/max 30 

Napisz ze klasa zbugowana, a nie się kłócisz 

Pessos nie kłócę się bo nie ma czego tylko dla tego napiałem ten post bo coś nie tak z ta klasa jest  i żeby to naprawić 

Dobrze że napisałeś, wiekszosc osób gra premkami i tego nie zauważa. Normal klasy są albo zbugowane albo useless, czas cos z tym zrobic

• Lubię to 1

podpinam sie tez gram narkomanem ?

opis narkomana poprawiony

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Powód: Przeniesiono do archiwum.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. > Please login or register to see this link. > Please login or register to see this link.

do forum:

Please login or register to see this link.   > Please login or register to see this link. > Please login or register to see this link.

Guest
This topic is now closed to further replies.