Zaloguj się, aby obserwować  
Daniel

Pytanie Dnia 206

3 posty w tym temacie

wo7OoHD.thumb.png.f7271d3743d4b7a209860f119bc1cd03.png.84c5fa74f69df121c8a5181895a4feb8.png

Co sądzicie o Wilekiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy (WOŚP)? Bierzecie w niej udział, uzasadnij swój wybór. 

WOŚP według mnie jest najlepsza fundacją. Wiele osób mówi, że  Pan Jurek Owsiak kradnie pieniądze. Powiem tak. Wszyscy którzy to mówią szczególnie politycy zazdroszczą mu tego, że robi coś dobrego. Politycy obwiniają Pana  Jurka Owsiaka a sami nie są lepsi . Nawet jeżeli Jurek Owsiak bierze jakieś pieniądze  ( w co wątpię) to i tak odwala kawał dobrej roboty.Obecnie kazde dziecko ma robione badania sprzetem zakupionym przez  WOŚP.

Co do pomagania.  Oczywiście, że pomagam, co roku wspieram WOŚP po przez rzucanie do puszki. W następnym roku postaram się być wolontariuszem w swoim mieście. 

Pewnie zaraz pojawi się hejt na mnie. Pamiętajcie, że jest to tylko moja opinia. Każdy ma prawo do swojego zdania na każdy temat.

Edytowano przez Daniel

Kto to jest Owszak? Popierasz kogoś, kogo nawet nazwiska nie potrafisz napisać? (Poprawione już widzę :) )

Nie neguję, że WOŚP pomaga, jednak wystarczy bliżej przyjrzeć się sprawie i już wiadomo, że kwota którą WOŚP przeznacza na sprzęt dla szpitali(nie, nie jest to cała kwota zebrana podczas finału, odsyłam do afery o faktury Owsiaka) to jedynie 0.8% rocznych wydatków NFZ!!! Dla rozjaśnienia, jeżeli WOŚP by nie było, to w danym szpitalu zamiast 100 łóżek, byłoby 99, o takiej skali mówimy.

Druga sprawa że skoro pomaga, to jak najbardziej należy to popierać, tak po prostu, po ludzku. Każda pomoc jest ważna, ale nie uprawiać chorej propagandy, że bez WOŚP gówno by było, bo to zwyczajne kłamstwa.

Jeszcze @Daniel skąd wziąłeś te bzdury, że każde dziecko ma robione badania sprzętem WOŚP? Nie przypominam sobie, żeby mój syn był badany sprzętem od nich.

Edytowano przez Radzisz
  • Lubię to 1
  • Kocham to 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować