Zaloguj się, aby obserwować  
Panigale

Rozwiązane UB

5 postów w tym temacie

Twój nick podczas Gry: P1NGI3L
Screeny / Demko: https://host.csone.eu/files/201901121859471_5c3a2d5b78b16.jpg
Serwer: cod 401
Data zdarzenia: 12/01/2019
Wycinek z consoli: Niepotrzebne jest host ssa

Prosze o szybkie rozpatrzeniue unbana .. juz tlumacze co to sie stanelo niby ban na 1h ale skarga tez na admina bedzie ! 

Wiec tak gram sb na cod 401 bylo 2 ct na 1 tt po pewnym czasie zostalem tylko ja z @WarninG !? paka byla podlozona kolega zaproponowal kosy bylismy nasi dobra czemu nie pochwili jak sie cielismy na kosy bylo tt win gdyz szanowany (hahahah) admin @Zmarzly zbanowal mnie z powodem "utrudniania gry (trolwanie graczy) naprawde ? .. jakie trolowanie graczy jak walka sie toczyla 

Donator

demo z zajścia?

A otóż ja się wypowiem miałem kamu 52 i ledwo co mnie widział poleciałem pakę podłożyć i zabiłem 1 ct i został Pingiel a że siedzieliśmy na ts to zaproponował kosy bo chciałem mu pokazać że jestem bogiem kosy a on dostał bana za utrudnianie ja nie dostałem nic. Tak to wygląda nie lubi go dal bana a mi nie dziwne...

@Zangetsu 

http://d1.hltv.org.pl/srv55900/HLTV-1901121844-de_dusferno2.dem.zip   od 15:28 do 15:57

Edytowano przez WarninG !?

VIP

Skoro tt wypełniło cel, czyli podłożyło pake, to ct powinno ja broić. 

Więc trochę utrudniania gry tutaj jest. 

Najbardziej denerwuje mnie jak paka nie siedzi na bs'ie i gracze grają na kosy. Inni siedzą i łaskawie czekają, aż skończy się fun parówek, które napierdalają się nożami xddd.

Natomiast bana dostali by oby dwoje ode mnie, nie ma sytuacji, że tylko jeden jest winny. 

Nagrody Odznaczenia

Donator

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować