PuyoL

COD 401 Podanie - PuYYoL

6 postów w tym temacie

Nick z gry: PuYYoL
Imię: Dominik
STEAM_ID: 
STEAM_0:1:7480744
ID + login ( sklep.csone.eu ) 1528  Puyol
Dlaczego akurat Ty ??:  Dlaczego ja.. Moim zdaniem na serwerze brakuje kogoś kto ogarnąłby sytuację. Wiele osób skarżyło się na niektórych adminów, że dają im muty za nic tak naprawdę.. no ale nie o tym... Dlatego składam podanie na admina, aby kolokwialnie rzecz ujmując trochę ogarnąc sytuację. Wiele osób mnie kojarzy, wiele osób ma o mnie pozytywne bądź negatywne opinie (zwłaszcza osoby chodzące po txtach). Jestem na serwerowni no już od 2014 roku. Co prawda miałem dłuższą przerwę ale na cod modzie zacząłem i grałem od początku. Będąc szczerym wiele dla mnie znaczy ten serwer: wzbudzał i wzbudza pozytywne lub czasami wręcz negatywne emocje (no jak się zdenerwuje to muszę zapalić, nie ma wyjścia wtedy..), gdy tylko mam wolny czas, gdy chce odreagować od zajęć na uczelni, czy od kłótni z dziewczyną, wchodzę właśnie na cs'a, właśnie na cod mod CsOne i momentalnie się tam zatapiam. Fakt, nie jestem najlepszym graczem, nie ma mnie w top 15, ale to nie jest wymagane na tę funkcje (no jak się rozegram to potrafię co nieco ugrać). Czuję, że trochę się rozpisałem, więc już lepiej skończę..
Posiadasz mikrofon?: Tak
Miałeś / masz admina na innym serwerze: Miałem na kilku serwerach, które już nie istnieją, więc są mało istotne, czyli odpowiedź brzmi
  nie

Inne:

• Lubię to 2

Kilka razy widziałam Cię na serwerze

+spore doświadczenie

+wiek

+podanko ładnie napisane

+steam

Jestem na TAK

Powodzeniaaa

Sam sobie zaprzeczasz w niektórych wersach, co do podania neutral.

Myśle że jest już nadmiar adminów na Cod a sytuacja tam jest pod kontrolą

Hmmmm..... Co ja mam ci tu napisać

Widuję cię na serwerze to fakt ale nie słyszałem żebyś się odzywał przez mikrofon , steam masz. Podanie nie przekonujące i z twojego podania jedynie co się dowiedziałem jacy to admini są źli i dają muty za nic, tak jak @Finchovsky zaprzeczasz sobie w wersach. Podsumowując jestem niestety ale na NIE.

moze i cie widze na serwerze masz tego stema ale ani kolwiek sie nie odezwales .. , czy ty widziales jak napisales podanie pisac jedno drugim zaprzeczasz aktualnie na NIE a adminow jest spora garsc 

Z tego co piszesz to chcesz być moja nianka, a w takim wypadku to ja nie chcę żebyś mnie pilnował 

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Temat został odwiedzony przez 1 użytkownika(ów)