OSZKI

GO MOD Propozycje na GO MOD

20 postów w tym temacie

Hej.

Spędzając troszkę czasu na serwie, zauważyłem, ze niektóre rzeczy mogłyby być naprawione/lepiej zrobione czy coś w tym stylu.

Nie chce mi się za bardzo rozpisywać wiec napisze co wg. mnie wpłynęło by na dobro serwera.
1. Możliwość sprawdzenia członków czyjegoś klanu. (Próbowałem rożnymi komendami jednak ani razu nie udało mi się sprawdzić członków, jedyne co moglem zrobić to zobaczyć członków mojego klanu oraz zobaczyć założycieli klanów /klany - jakoś tak)

2. Zwiększenie czasu do wybuchu bomby. Według mnie jak i dla niektórych graczy czas do wybuchu bomby jest za krótki. Bomba wybucha w 35 sekund, biegnąc do bomby spotykamy przeciwników, których musimy usunąć z drogi, bez defa czas rozbrojenia bomby wynosi 10 sekund co nam tak na prawdę daje 25 sekund do wybuchu bomby, z defem  - 5 sekund. Dodajmy do tego dobiegniecie np. z respa terro na A, no kolejny czas na to dobiegnięcie marnujemy. Rozumiem, że celem anty jest doprowadzenie do tego, aby paka nie została podłożona ale no.. 35 sekund - zdecydowanie za mało. Moja propozycja - 60 sekund, patrząc na to, że na serwie w jednym teamie gra dużo osób (po 12/13)

3. Konkurs a raczej nagrody. Miło, że robicie konkurs, jest po co walczyć o tą topkę ale te marne 5 euro. Nie chce oszukiwać, dla mnie 5 euro to może z 1/2h gry. Miesiąc starań dla 5 euro z topki - no lipa jednym słowem, moja propozycja
TOP 1 Rankingu - 30€ (reszta nagród niech pozostanie jak jest, liczy sie gest)
TOP 2 Rankingu - 20€
TOP 3 Rankingu - 10€
Co do reszty rankingu pod względem asyst, mvp etc. tez bym dodał jakieś €, może jakiś "dzienny VIP" np. 2h dziennie od momentu wejścia?

4. Odrodzenie, wyobraźmy sobie sytuacje giniemy a na naszym respie przeciwnicy. No lipa, mamy pewna śmierć, moja propozycja,  5 sekund na zdecydowanie czy chcemy się odrodzić czy nie.

5. W sumie nie propozycja a bardziej błąd - Wpłacając 1€ do klanu wyskakuje, że trzeba napisać 100-1€, gdzie błąd? Otóż trzeba napisać 150 = 1€, nie wiem czemu tak jest, może jakaś literówka w pluginie?

5. Dodanie więcej skinów a co lepsze wg. mnie, dodanie modeli z 1.6 . Nie oszukując, modele z CS:GO wyglądają za przeproszeniem jak kupa.. Na scope - widać kawałek lufy, na scope - postać przegląda bron.. Przeszkadza to.

Do tego dochodzi te samoczynne przeglądanie broni, co za tym idzie? Zasłania polowe ekranu na celowniku (mimo, że gram FHD).

6. Nominując mapę, przy wyborze kolejnej ZAWSZE ta nominowana mapa jest pierwsza..  O co mi chodzi? Każdy z automatu klika jedynkę.. Zrobiłbym aby znajdowała się na jakiejś innej pozycji niż 1.

7. Giveaway a raczej czarny ekran- za długo, skróciłbym o 2 sekundy.

8. Skiny na rynku po zmianie mapy z niego znikają. Nie wiem czy to zamierzone czy nie.

Nie pamiętam co jeszcze chciałem napisać, jeśli sobie przypomnę do dopisze do wątku. Piszcie swoje propozycje.

Dziękuję każdemu za przeczytanie. Miło, jakby te zmiany zaszły.

OSZKI.

• Lubię to 1

Napisano (edytowany)

1.Paka 45-50 sekund bo rundy by za długo trwały,

2.Tu się zgodzę dla niektórych osób 5euro to 1-2h  gry ,

3.Odradzanie to raczej już dla graczy z VIP ,

4.Tu się zgodzę żeby dodać nowe skiny i zamienić modele z GO na  te z 1.6 i podgląd skinów usunąć lub dodać opcje wyłączenia go ,

5.Zgadzam się aby zmieniała się pozycja nominowanej mapy ,gdyż nie każdy patrzy na wybór ,a i tak klika 1

6.W giveaway'u czarny ekran można by w sumie usunąć ponieważ kolorowy tekst i tak widać gdy się gra.

Edytowano przez Anczej
  • Lubię to 1

2. 60 sekund do wybuchu paki? Zdecydowanie Cię poniosło, taki czas jest od zawsze i jest wszędzie, nie widziałem żeby ktokolwiek narzekał. Oczywiste NIE w temacie paki.

3. Zgadzam się całkowicie.

4. Już był temat wałkowany, kto by nie chciał się odrodzić...

5. Maxior pisał że skiny będą mniej więcej 50/50.

8. Rynek nie jest wersją offline i tak bedzie.

• Lubię to 1

Donator
Napisano (edytowany)

1. Pytanie co to właściwie da? 🤔

2. 40 sekund to dla mnie max. Czasem jest tak, ze terrorysta wychodzi 1 na 5 i ugrywa zabijając 4 bo 5 do paki nie zdąży. To element strategii i według mnie niech zostanie po staremu albo dodajmy max 5 sekund. Nie można robić tak, ze każdy może na pałe sprawdzić oba bsy i jeszcze pakę rozbroić.. w tej gierce trzeba myśleć i się odpowiednio ustawić. 

3. Nagrody można delikatnie przerobić Ew np wprowadzić talon na skin wzorem karty pojazdu z NFS MW. Talony będą na różne rodzaje broni i to Ci daje możliwość losowania w różnych kategoriach.

4. Wprowadzono już odrodzenie 1 x w ciągu rundy. Dalej uważam, ze okres kiedy można się odrodzić to max 30 sekund od startu rundy. To ma być tylko druga szansa gdyby ktoś padł za szybko na początku. To by nadało tej wartości właściwej odrodzeniu.

5. Jestem za wyłączeniem animacji, a każdy skin na liscie opisać czy jest do CS GO czy 1.6 i ogólnie dodać tych 1.6 więcej. 

6. Nie wiem czy to na coś wpływa. Ale od siebie dodam, ze gdy wybierzemy mapę z /Maps to po wyborze wyskakuje komunikat „limit nominacji został wyczerpany”. Skoro jedna osoba może nominować jedną mapę, to zastąpmy to komunikatem - „mapa została dodana do ankiety”.

7. Jestem za. Do tego tekst „za x sekund nastąpi losowanie” po losowaniu nachodzi na tekst „gracz X wylosował x czegoś” i jest nieczytelne. Do tego zwiększyłbym ilość graczy obdarowywanych proporcjonalnie do stanu drużyn tak jak to ma miejsce z losowaniem skrzyń. Im więcej ludzi tym więcej ludzi ma giveawaya.

8. To bym zostawił jak jest. Ewentualne długie i w dużej ilości wiszenie skinów może obciążać serwer.

Edytowano przez Zangetsu
  • Lubię to 2

Co do paki - przesadziłem z minuta, fakt ale dalej 35 sekund wg. mnie to malo. 

Tak jak pisal zangetsu nominowac mozna tylko jedna mape potem jest limit.. 

Co do rynku - tak wlasnie myslalem,ze jest to offline ;)

Dzieki za wypowiedzi czekamy na odpowiedz administracji:)

jak dla mnie wszystko na tak ale jedynie co odpada to paka

Dochodzi kolejny błąd, gracze z VIPem otrzymują VIPa na mape.

Donator

Błąd rozdania medali - powiedzmy mamy remis we fragach np 35 i 35. Osoba A ma 10 dedów i nick na literę j. 

Osoba B ma 15 dedów i nick na literę a. I to właśnie osoba B mimo gorszych statystyk dostaje wyższy medal. Nie powinno tak być 

Właściciel

Standardowo najwięcej czasu mam w weekend więc sie wypowiem i coś zmienimy :)

Nagrody Odznaczenia

Nie będę  zakładał nowego tematu, dobrze się tutaj xD

@MaxioR Czy mógł byś ten czarny obraz usunąć? https://www94.zippyshare.com/v/ah3xv0nD/file.html. Czaro i długo jest ten obraz ciemny, usuń to najlepiej :). 

Tu mam też mapkę de_barcelona  https://gamebanana.com/maps/172802 fajna mapka, była ona na serwerze i ludzie grali. Może byś ją dodał z powrotem.

Coś mi wpadnie do głowy dopisze....

Nagrody Odznaczenia

1. To już zależy co to da. Mamy komendę /player "nick gracza" i tam widzimy do jakiego należy klanu. Można to też zobaczyć w HUD kiedy po prostu zginiemy.

2. Jeśli chodzi o pakę zawsze ale to zawsze było 35sekund. Skoro jest większa liczba graczy to właśnie łatwiej jest odbić BS. Nie raz było tak, że zostawałem sam i odbijałem bs'a 1 na 4/5/6. I nie tylko Ja, wielu innych graczy również. Więc tutaj jestem za nie wydłużaniem czasu do detonacji bomby.

3. Jeśli chód o nagrody. EJ to jest akurat śmieszne trochę bo [email protected] a głównie @MaxioR organizuje dla graczy konkurs, a Oni jeszcze chcą wyższych nagród. Więc cieszmy się z tego co mamy możliwość wygrania a nie narzekajmy, że nagrody mogłyby być wyższe (takie jest oczywiście moje zdanie, nie każdy musi się z tym zgadzać).

4. Jeśli chodź o to odrodzenie to faktycznie można pomyśleć z wyborem czy chcemy się odrodzić czy nie, tutaj zgadzam się jak najbardziej.

5. Jeśli chód o dodawanie skinów to Maxior zajmuje się tym przy resetach. A zazwyczaj robi tematy z propozycjami co dodać/co zmienić wiec wtedy dopiero mozna myslec o skinach z 1.6 ale zgadzam się, One lepsze 😅. Przy Scope w niektórych modelachAWP fakt widać lufę, ale tak zostały skonstrułowane te modele ;) . Jeżeli chodź o ogladanie skinów podczas gry, aktualnie są takie skiny, że są automatycznie oglądane raz na nie wiem, 30 sekund? Po zmienienia broni na skin np noża oglądany On jest po jakiś 10 sekundach więc to też zależy ale jeśli chodzi o taki czas to jest to do przeżycia. Ostatnio były modele gdzie po użyciu ich po 2 lub sekundzie nie strzelania juz skin był oglądany, ale teraz takich modeli nie ma.

6. Zgadzam się jak najbardziej.

7. No tak o 2 sekundy można zmniejszyć ale i tak jest w miarę okej.

8. Jak @Zangetsu napisał niech zostanie jak jest. Przecież to nie problem wpisać na say /rynek i wystawić skina.

Zgadzam się z Tobą @OSZKI VIP dostaje tego testowego ViP'a na 2h po przegraniu 5 ale zdaje mi się , że jest to sprawa bardziej na potem, bo przecież aż tak bardzo to nie przeszkadza, tak szczerze to wgl.

Zangi również dobrze wspomniał o tych medalach.

Edytowano przez papa
  • Kocham to 1

Właściciel

Cześć

1. Z czasem pewnie to dodam.

2. Odpada, czas taki był od zawsze i niech tak zostanie.

3. Zapraszam do wspierania sieci finansowo to i nagrody pojawia się lepsze.

4. Pojawi się menu gdzie będziemy mieli czas aby wybrać czy chcemy się odrodzić czy nie.

5. Sprawdzę i dam znać.

6. Był temat z propozycjami skinów nie widziałem tam zbyt wiele propozycji więc wybrałem po swojemu.

7. Sprawdzę jak wygląda kolejność map w menu.

8. Lekko poprawiłem i zmniejszyłem czasy

9. Na ten moment nie ma innego rozwiązania.

• Lubię to 1

Nagrody Odznaczenia

Moim zdaniem mapa assault powinna zostać wywalona z serwera, ponieważ mało ludzi na niej gra i jest zrobina pod tt, a w ct  grać się nie da. Wgrać mapę css_mirage_go bo jest bardzo fajną mapą. No i co z tą mapą overpass? Została wgrana na serwer, dużo ludzi na niej grało i została usunięta z serwera tak bez wyjaśnień. @MaxioR

• Lubię to 3

Właściciel

Nowa mapa pojawi się w tym tygodniu, może więcej niż jedna.

Nagrody Odznaczenia

Donator

Przypomnę kilka postulatów z naszej korespondencji; 

dodanie Mirage, Dusta2 (wersje CS:Go), powrót Overpassa, dodanie na próbę Office i de_Hell - miła odmiana dla graczy myśle. 

Do tego usunięcie map 2x2 żeby odciążyć trochę serwer i dodanie 2 aim mapek. Na tych aim mapach trzeba będzie wyłączyć VIP i dać 2 sekundowa ochronę żeby nie można było bić z respa. Do tego proponuje ustawić maksymalna liczbę respów do 6, a gdy na serwerze będzie 14 osób - 13 + HLTV, po zakończeniu rundy vote na normalną mapę.

• Lubię to 1

@MaxioR ale z tym punktem nr. 4Pojawi się menu gdzie będziemy mieli czas aby wybrać czy chcemy się odrodzić czy nie.

Nie wiem po co taki plugin, jest ten i jest ok i tak często się zrespiaja. Nie ma co na walić tak wszystkiego bo wyjdzie tak, że ludziom nie siadnie i pójdą w UJ,a wiesz dobrze nie ma bogato, zależy w jakich godz. 

• Lubię to 3

Nagrody Odznaczenia

Właściciel

Aktualna lista map wraz z liczbą graczy ilu musi być aby mapa znalazła sie w vote.

Podajecie propozycje nam typu aim jakie chcecie grać na serwerze.

• css_mirage_go    5    32
  • css_overpass_csone    16    32
  • css_cbble_csone    8    32
  • de_eldorado    0    32
  • css_cache_csone    8    32
  • css_dust2    0    32
  • css_inferno    8    32
  • css_mirage    0    32
  • css_nuke2    8    32
  • css_kabul2    10    32
  • css_train    8    32
  • css_dust    8    32
  • css_aztec    10    32
  • de_westwood    0    32
  • css_dust2x2_go    0    10
  • de_aztec_mini    0    10
  • css_cache2x2    0    10
  • css_inferno2x2    0    10
  • css_mirage2x2_go    0    10
  • Lubię to 1

Nagrody Odznaczenia

Może jedną z AIM Mapek jakąś na AWPki?

Ale mimo wszystko wydaje mi się, że AIM mapki na Go Moda sie nie nadaja, można dac na jakąś probe czy cos. Ponieważ One raczej będą odstraszac nowych graczy ;0

Edytowano przez papa

aim mapy i awp nie pasuja na gmoda imo, do tego jak bedzie duzo osob to na takiej aim mapie - no lipa jednym slowem, jeden wielki przepych by był

Donator
22 godziny temu, Zangetsu napisał:

Przypomnę kilka postulatów z naszej korespondencji; 

dodanie Mirage, Dusta2 (wersje CS:Go), powrót Overpassa, dodanie na próbę Office i de_Hell - miła odmiana dla graczy myśle. 

Do tego usunięcie map 2x2 żeby odciążyć trochę serwer i dodanie 2 aim mapek. Na tych aim mapach trzeba będzie wyłączyć VIP i dać 2 sekundowa ochronę żeby nie można było bić z respa. Do tego proponuje ustawić maksymalna liczbę respów do 6, a gdy na serwerze będzie 14 osób - 13 + HLTV, po zakończeniu rundy vote na normalną mapę.

Często bywa tak, że rano czy w południe jest mało graczy wiec jak 5 na 5 się aima zagra to nie powinno być z tym problemu. U Tytusa się to ludziom podobało. Szczególnie jak szło nabić 80 killi 😂

Dlatego można dodać na próbę i przetestować 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się