Mlodsza

Rozwiązane myszkin/klaudzia

35 postów w tym temacie

@MaxioRzrób jak uważasz, zamknij temat (ja spobuje sie do Młodeszj juz nigdy nie pisać nawet jak bedzie prowokować) lub ukarz nas. JA Kare przyjmę na klatę. 
A to mały dowód ze nie tylko na tej serwerowni Młodsza składa skargi na Adminów. Wystarczy poszukac w necie i wszedzie ta sama akcje. Admin winny, młodsza Nie. 
Mati jak mówiłęm. BYła rozmowa z MAxiorem na priv. Gdy wbiłęm na serwer nic z nią nie gadalismy a ty nagle kazałes BYM MOZE ZAMKNĄ TEGO RYJA. 
http://www.kuleczky.pl/topic/71278-skarga-na-admina/?tab=comments#comment-388781

Ode mnie juz tyle. Zamknij ten temat i zrob tak jak uważasz. @MaxioR

Wariato a co wypiyswałaś nim napisałem że masz sie zamknać ? 

Donator
Przed chwilą, Klaudzia napisał:

Gdzie ja napisalam 'Mlodsza'? Co? Moglam napisac o jakims chlopaku ze zonka jest jego tak w zartach, ale ty jestes ksiazniczka serwera i odrazu wiedzialas ze to o tobie i zaczelas srac sie do mnie

byłam drugą dziewczyną na serwerze z takim nickiem. nie w ogóle tego do mnie i o mnie nie pisałaś, to ty się "srasz" o wszystko do swojego chlopaczka bo ktoś coś do ciebie śmiał napisać. Weź się w końcu ogarnij kurwa bo uważasz, że jak masz faceta jako admina to ci kurwa wszystko wolno 

Nagrody Odznaczenia

2 minuty temu, Mati napisał:

maxior nie jak kurwa on mi dał bana bo stawiłem sie za młodsza a on bronił klaudzie ? co to ma byc jak on ajedzie po niej na servie a on nic ?  takich admow nie trzeba moze co  ? nie pozwole na cos takiego choc to nie moj server a zachwouje sie nie fer bo powinien rowno traktowac ludzi. Szanuje to ze jest za kobietą ale wykonujemy swoje zasady

Dodano 2 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

Mam nadzieje że spojżysz na to dobrym okiem bo moge Ci wysłać ze ludzie itak na niego narzekają 

Mati awantura JEST MIEDZY MNA, MYSZKIEM A MLODSZA, wiec nie wiem czemu sie wtracasz w nasza klotnie. Ale no wypowiadaj sie, wkoncu to ona napisala skarge :)

• Haha 1

nic. Jedyna rzecz co napisałem gdy wbiłem na serwie to< gdy Rozkurwitor pytał czy go slychac dobrze oraz do Creative ze ładna pielgrzymka po mapie (zmaiast pilnowac paki) nic wiecej

Napisano (edytowany)

Obejrzal demka nie ma nic na mnie i mnie zegna. 

Bsnujesz bez powodu, Maxior na to pozwala. I dzieki Wam za gre. Tyle ;)

Admin powinien byc obiektywny, jesli jest cos na rzeczy to dla dobra ogolo zeby nie bylo wiecej pokrzywdzonych nie powinien byc adminem. Ale ... nie moj cyrk nie moje malpy. Kupowac vipa i obesrwowac widowisko jedynie

Edytowano przez eman!

3 minuty temu, Mlodsza napisał:

byłam drugą dziewczyną na serwerze z takim nickiem. nie w ogóle tego do mnie i o mnie nie pisałaś, to ty się "srasz" o wszystko do swojego chlopaczka bo ktoś coś do ciebie śmiał napisać. Weź się w końcu ogarnij kurwa bo uważasz, że jak masz faceta jako admina to ci kurwa wszystko wolno 

Wiesz co? WYGRALAS KSIEZNICZKO 

Zegnam 

nie podniecaj sie tak bo chyba Cie fantazja ponosi jak na servie pff 

Dodano 1 minuta później
---------------------------------------------------------------------------------

ja tu gram lata ale tekigo czegoś pff smiech na sali 1 raz sie wypoiadam na forum to dziecinade 

Właściciel
1 minutę temu, eman! napisał:

Obejrzal demka nie ma nic na mnie i mnie zegna. 

Bsnujesz bez powodu, Maxior na to pozwala. I dzieki Wam za gre. Tyle ;)

Nie widzę tematu gdzie napisałes skargę teraz bez dowodów nic nie zrobimy. 

Temat zamykam bo i tak nic z niego nie wynika.

Bardzo proszę wszystkich adminów z serwera DD2 aby bacznie się przyglądali osobą zamieszanym w tę sytuacje i szybko eliminowali takie zachowania z serwera, nie ważne czy dotyczy do innego admina czy gracza.

• Lubię to 1

Nagrody Odznaczenia

Donator

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Temat został odwiedzony przez 1 użytkownika(ów)
    PuyoL