Zaloguj się, aby obserwować  
Kali:>

GO MOD Brak tematu

6 postów w tym temacie

Napisano (edytowany)

Witam zakładam nowy temat w sprawie txt. Był temat i w nim były mapy podane gdzie nie można skakać na vipie, txt itp. Nie znalazłem ale mam jedną fotkę i proszę mi powiedzieć czy to txt,827974485_Beztytuu.thumb.png.98c7e53d775e9985ef1957733a637035.png chodzi mi o daszek ten mały.  

Z tego co pamiętam, to nie było to brane pod txt, jak się mylę to przepraszam bardzo. A jak prawda jest po mojej stronie to selekcje adminów robimy xD hahahah nie no żart ale ciekaw jestem bardzo. 

@Zangetsuziomuś, był temat ale przepadł :)

Edytowano przez Kali:>

Nagrody Odznaczenia

Donator

Moim zdaniem można po prostu stworzyć lub określić czym tak na prawdę jest txt dla serwerów gdzie jest VIP.

"Miejsca te są nieoteksturowane jak np: niebo, wnętrze sciany, skrzyni lub jakiegoś wagonu, itd. Kant drzwi lub inne miejsca, na które wejdziemy przy użyciu drugiego gracza, to nie są tekstury, więc trzeba potrafić odróżnić tego typu rzeczy. "

Napisano (edytowany)
24 minuty temu, Radzisz napisał:

"Miejsca te są nieoteksturowane jak np: niebo, wnętrze sciany, skrzyni lub jakiegoś wagonu, itd. Kant drzwi lub inne miejsca, na które wejdziemy przy użyciu drugiego gracza, to nie są tekstury, więc trzeba potrafić odróżnić tego typu rzeczy. "

Ja Cię rozumiem, ale rozchodzi się o to, że niektórzy admini dają kicki za ten dach, później spiny się robią o tego typu kicki. A był temat założony z różnymi mapami i tam było wszystko opisane itp. Zaraz wyjdzie, że Kali podpierdala:), ale nie o to chodzi przecież. Nic po złości :))) 

Dlaczego maja mi wyrzucać graczy z serwera czy banowac, hmmm nie ładnie tak :). 

Edytowano przez Kali:>

Nagrody Odznaczenia

Masz rację, nie powinni tego robić.

@MaxioR @Kotka temat dla Was.

Właściciel

Był temat ale z powodu gapiostwa został utracony, będzie trzeba nowy przygotować.

Nagrody Odznaczenia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować