Sign in to follow this  
GreD

[Archiwum]Propozycja

Recommended Posts

czy jest taka mozliwosc by zrobic awans klas? jak ktos nie wie to chodzi o to ze przykladowo grasz wsparciem ogniowym i masz 2 rakiety ale po wbiciu 100lvla masz juz profesjonalne wsparcie ogniowe z 3 rakietami ale zaczynasz od 1 lvla i tak caly czas.. potem 200lvl i awansujesz na elitarne wsparcie i masz 4 rakiety  ;p chodzi mi o urozmaicenie rozgrywki by nie gralo sie caly czas do 401lvl bez zadnych zmian i czy to w ogole by przeszlo :D 

• Lubię to 1

Moim zdaniem bardzo ciekawe rozwiązanie i jak już kolega napisał urozmaicenie. Troszkę by trzeba było się z tym pobawić ale myślę że warto :D @TyTuS.

• Lubię to 1

Ciekawa propozycja, ale i tak zależy to od większego zasobu czasu i przy tym pracy nad tym, tytus wszystko zależy od ciebie zainspiruj nowych graczy xd

• Lubię to 1

ponawiam lub zamknijcie temat 

Edited by GreD
  • Lubię to 1

Wsparcie,archa,elektryk było by okej ale co z reszta klas?

Dnia 16.01.2019 o 17:27, !Strz3lec napisał:

Wsparcie,archa,elektryk było by okej ale co z reszta klas?

To jest właśnie to o czym pisaliśmy wyżej, że do takiego projektu trzeba by przysiąść i napracować się, a temat "reszty klas" które poza kilkoma zwykłymi i premium są bezużyteczne również był poruszany że są do odnowienia albo usunięcia ponieważ są zbyt słabe w porównaniu do innych (SH, Zabójca czy Narkus)

VIP

Spoko, spoko. Coś nowego. Ale co z punktami za lvl? Klasy byłyby zbyt op. Wbija 1 lvl na zwykłej klasie I z respa nie wychodzi. 

A wtedy trzeba wprowadzić punkt "zakaz rashowania do 1:20" , bo wpadasz z 3 rakietami i na tym koniec. 

Nie wiem jaka rekompensatę  dostalyby inne klasy. Typu narkoman, kapitan itp. 

Zbyt dużo kombinowania, według mnie byłoby więcej przeciwników niż zwolenników. 

• Kocham to 1

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Propozycja została odrzucona.

Zmiany nie zostaną wprowadzone.

Temat zostaje zamknięty. Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać administracji.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. > Please login or register to see this link. > Please login or register to see this link.

do forum:

Please login or register to see this link.   > Please login or register to see this link. > Please login or register to see this link.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this