WarninG !?

Propozycja zaakceptowana Klasa elektryk!

11 postów w tym temacie

Otóż ta klasa jest za mocna ma przelicznik 1 do 1 z pioruna podam przykład mam 213 inty bije 213 z pioruna zabija dużo osob na strzała bo bez klanu ma sie tylko 205 hp max ( na większosci klas + ten piorun sam namierza cel) jest o wiele za mocna ta klasa z rakieta z geniuszem bije po 192 int nie sadzisz @TyTuS. że przesadziłeś z mocą tej klasy?

• Lubię to 1

Ja uważam, że jest spoko. Zmienił bym tylko, że trzeba celownikiem namierzyć na wroga żeby użyć piorunu i spoko

• Haha 1

Moim zdaniem powinien być zmniejszony dmg pioruna i namierzać samemu na przeciwnika.

• Lubię to 1

Według mnie też ten elektryk za dużo biję. Wiadomo, że archanioł powinien mniej bić niż on, bo może zabić więcej osób naraz, ale ten dmg pioruna to przesada żeby zabijał na strzała gdy ma on 100 % na trafienie, a archanioł może nie trafić. Psuje to rozgrywkę, gdy pojawi się 10 elektryków i każdy z nich ma po 2 pioruny czyli mogli by zabić cały team piorunami bez użycia broni. Jestem za by mu znerfić pioruny, albo dać tylko jednego pioruna, żeby gra z nim nie polegała tylko na rzuceniu pioruna i elo. 

• Lubię to 1

Nawet jak na premkę trochę za mocne  te pioruny :)

Również jestem za! Zmniejszyć ten chory przelicznik na piorun oraz dodać aby owy elektryk musiał jednak nacelować na wroga piorunem a nie mashuje to E i wali w stalkerów szturmów i wszystko czego nie widzi ale gra zauważy za niego.

• Lubię to 1

mam full hp i wytrzymalosci medykiem a elektryk z małym lvl mnie sciaga na strzała z pioruna

wedlug mnie trzeba zmiejszyc dmg z pioruna i namierzyć celownikiem na przeciwnika. 

Edytowano przez Pralnia-_-Mysli

znerfiono dmg blyskawic elektryka, podobne sa teraz do rakiet

Nagrody Odznaczenia

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Propozycja została przyjęta.

Wkrótce pojawią się zmiany.

Temat zostaje zamknięty. Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać administracji.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Nagrody Odznaczenia

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.