RomeO

Rozwiązane Skarga na Admina Talar

9 postów w tym temacie

Twój nick podczas Gry: RomeO
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: Talar
Data zdarzenia: 2018-12-28
Mapa: cs_office
Screeny / Demko: http://d1.hltv.org.pl/srv55900/HLTV-1812281357-cs_office.dem.zip
Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.
Nickname RoMeO
SteamID STEAM_2:0:1844732127
Steam Community ID 76561201649729982
IP address hidden
Ban type SteamID
Reason Obrazanie graczy | adminow
Invoked on 28.12.2018 - 13:58:42
Ban length 3 Hours  (180 Minutes)
Expires on 28.12.2018 - 16:58:42 (2 Hours 45 Minutes remaining)
Banned by Talar
Admin's SteamID hidden
Banned on COD:401

I teraz opis sytuacji. Zaczynamy mapę cs_office. Gramy jak gdyby nigdy nic. Jakiś ziomek przez mikro spamuje mi Romeo, romeo, romeo gdzie masz Julię przez jakieś 3 rudny. Następnie mówi coś co mnie poruszyło (ale że nie pamiętam co to było to nie napiszę), na co ja zareagowałem mówiąc do tego osobnika "ogarnij pizdę" (i tu dodam, że nie uważam tego za obrazę i bądźmy ludźmi przecież dużo osób wyraża się w taki sposób). I dostaję bana bez powodu, za obrażanie graczy. Bez żadnego ostrzeżenia.  Ale nie w tym sęk.
Przychodzi sobie jakiś gracz, który już dawno nie powinien mieć administratora. A tu powody ku temu stwierdzeniu:
1.Nie widać go na serwerze jak i na forum jakieś 4-5 miesięcy,

2.Bez powodu banuje graczy w tym wypadku mnie,

3.Po trzecie, ktoś kto dostaje bana o stopniu "permanentny" nie powinien mieć administratora na danym serwerze a przynajmniej ja tak uważam.

Ale skąd takie przypuszczenia a no stąd (cytuję słowa TALARA): "ELO JEBAĆ TEN SERW" i tu link do jego ub. 

Co do samego odwołania od bana Talara. Zawartość postu na odwołanie się jest niepełne i niezgodne. Poniżej umieszczam przykład poprawnego tematu.

Przykład poprawnego tematu:

Twój nick podczas Gry: MaxioR
Screeny / Demko: http://host.csone.eu/link_do_paczki_z_dowodami
Serwer: Only DD2
Data zdarzenia: 15.12.2016 godzina 16
Wycinek z consoli: Umieszczam to w polu niżej.
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CsOne.Eu
[AMXBans] Powod: 'Wstaw demko na CsOne.Eu'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:53629782'
[AMXBans] ======================================

Co do Aktywności gracza/administratora Talar już wcześniej były posty na ten temat np. 19 grudnia przez gracza WarninG !? w którym wyraźnie zaznaczył go jako osobę, której od bardzo dawna nie widać ani na forum ani na serwerze a tu link do postu. Oczywiście sam popieram opinię na ten temat.

Jestem naprawdę bardzo poruszony przez daną sytuację, ponieważ jest to zmaza na moim koncie. Od 27.09.2017r. jestem z wami o aż do tej pory nie miałem jeszcze żadnego bana ani mute i nikt mi nie wmówi, że to nie jest szmat czasu. A tu trafia się niekompetentny administrator, który moim zdaniem nawet nie zna regulaminu.
Z tego właśnie względu pofatygowałem się i przekopałem na szybko nasze kochane forum. I wykopałem takie informacje jak :
-Ostatni post gracza na forum: 3.05.2018r. 
-Ostatnia odpowiedź gracza na post w którym dodam, że niesłusznie zbanował innego gracza na 3h: 4.09.2018r. 
-Ostatnia aktywność na forum: 12.12.2018r. 

-Wielokrotne skargi na owego "administratora",
-Słowna uwaga/pouczenie od Tytusa (powodem jej było niesłuszne banowanie graczy),
-Wielokrotne uwagi od innych graczy, takie jak bawienie się w uderzanie graczy bez powodu, zabijanie graczy za cele w 00:50, wyzywanie graczy od biedaków,
-Komentarze w których między innymi wypowiada się Czeno, takie jak: "...
talar niezłe akcje ostatnio robi wbija na 10 minut na serwer banuje kilka osób i wychodzi",

Poza tym wszystkim dorzucę jeszcze taką informację, Talar jest administratorem, który nie potrafi używać języka, słownika popełnia wiele, ogrom błędów, tych związanych z pisownią jak i z swoim stanowiskiem. Moim skromnym zdaniem nie nadaje się na administratora serwera. Niestety, naprawdę niestety muszę kończyć ponieważ muszę uciekać do pracy. Jednak przygotuję co nieco jutro do tego postu w wolnym czasie. Będę bacznie obserwować post. Miłego dnia, hej.

Może ja się wypowiem bo byłem przy całej sytuacji :

A otóż odpowiedziałes na zaczepke ( Był to chyba Piotr jak dobrze pamiętam ) ale co dziwniejsze że to ty dostałeś tylko bana i to o wiele za długiego a gracz piotr za prowokowanie i wyzwiska nic nie dostał jeszcze powiedział cytuje : " Trochę za długi ten ban ale chuj tam " @RomeO a co do adminów szkoda gadać bo i tak Tytus ma wywalone on robi co chce każdy to zauważył więc szkoda gadać na ten temat ( 24 adminów a 6-7 tylko gra )

@Zangetsu słychać mikro na NS

Edytowano przez WarninG !?
  • Lubię to 1

1 minutę temu, WarninG !? napisał:

A otóż wyzywałeś się z graczem ( Był to chyba Piotr jak dobrze pamiętam ) ale co dziwniejsze że to ty dostałeś tylko bana i to o wiele za długiego a gracz piotr za prowokowanie i wyzwiska nic nie dostał jeszcze powiedział cytuje : " Trochę za długi ten ban ale chuj tam " @RomeO a co do adminów szkoda gadać bo i tak Tytus ma wywalone on robi co chce każdy to zauważył więc szkoda gadać na ten temat ( 24 adminów a 6-7 tylko gra )

Wyzywałeś się? Nie koniecznie jutro postaram się przygotować moment w którym cytuję powiedziałem "ogarnij pizdę" gdzie to nie jest wyzywanie a zwrócenie uwagi. 

Donator

Taki drobny szczegół - na hltv nie słychać mikro. Co wiec niby mam sprawdzić?

Donator
1 godzinę temu, WarninG !? napisał:

A otóż odpowiedziałes na zaczepke ( Był to chyba Piotr jak dobrze pamiętam ) ale co dziwniejsze że to ty dostałeś tylko bana i to o wiele za długiego a gracz piotr za prowokowanie i wyzwiska nic nie dostał jeszcze powiedział cytuje : " Trochę za długi ten ban ale chuj tam " @RomeO a co do adminów szkoda gadać bo i tak Tytus ma wywalone on robi co chce każdy to zauważył więc szkoda gadać na ten temat ( 24 adminów a 6-7 tylko gra )

@Zangetsu słychać mikro na NS

Skup się - na HLTV nie ma mikro

42 minuty temu, Zangetsu napisał:

Skup się - na HLTV nie ma mikro

Kurcze nie miałem zielonego pojęcia.

Spisze listę osób, które wtedy grały, może znajdę kogoś kto kręci na bieżąco. 

Donator
21 minut temu, RomeO napisał:

Kurcze nie miałem zielonego pojęcia.

Spisze listę osób, które wtedy grały, może znajdę kogoś kto kręci na bieżąco. 

to się nadpisze. Najlepiej mieć swoje demo

@TyTuS. Co o tym wszystkim myślisz. Czy jest możliwość degradacji? Już dość uczynił. 

Donator

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.