MaxioR

GO MOD Reset 25.12.2018

31 postów w tym temacie

Właściciel

Cześć, dziś wykonałem reset na serwerze i wprowadziłem wiele zmian.

• Nowe skiny w sumie 52 - skiny są zróżnicowane (troszkę z csgo troszkę 1.6
  • Optymalizacja silnika
  • Nowy ranking który zawiera takie statystyki jak: fragi, śmierci, hs, assysty, mvp.
  • Nowa komenda /player nick gracza - po jej wpisaniu pojawiają się nam statystyki gracza: euro, skrzynie, klucze, czas online, fragi, śmierci, hs, assysty, mvp.
  • System klanów.
  • Gdy mamy aktywne dowolne menu hud nie zasłania już ekranu
  • Możliwość podniesienie broni od innego gracza i granie jego skinem do czasu aż nie zginiemy lub nie wyrzucimy jego broni.
  • Nowy JackPot, wpłacamy do puli euro i gdy uzbiera się kilku graczy odbywa się  losowanie go zgarnia pulę euro.
  • Prowizję na rynku: gdy gracz nie mający vipa wystawi skina za 10 euro to otrzyma 9 euro, vip otrzyma 10 euro.
  • Możliwość wymiany 3 skinów jednocześnie.

Co wybrać? GRACZ | VIP

# Opis Gracz Vip
1 Euro za zdobycie fraga 0.01 € 0.02 €
2 Szansa na zdobycie klucza za fraga 1% 5%
3 Szansa na klucz za podłożenie paki 5% 15%
4 Szansa na klucz za rozbrojenie paki 5% 15%
5 Szansa na wypadniecie skina ze skrzyni 30% 40%
6 Prowizja rynku, % otrzymanej ceny wystawienia 90% 100%
7 Szansa na ulepszenie skina 35% 50%

Bardzo proszę wszelkie błędy/literówki/niedociągnięcia zgłaszać w tym temacie, za ich znalezienie będę dawać vipy.

• Kocham to 3

Nagrody Odznaczenia

Reset w samą porę jak wszyscy u rodzin albo sztywni haha xD na samo pytanie czego jeszcze restu nie było przez 2-3 dni odpowiedziałem 30 razy conajmniej , ja ma to w dupie ale na przyszły raz nie pisz że planujesz to na początek świąt bo zacznę banować za te pytania :)

Edytowano przez Luucyfer

Za te klany to ja szanuje 😁 Nie olewasz propozycji graczy hehe. Szkoda że teraz reset ale lepiej późno niż później haha. 

W /klan można wpłacać minimalnie od 100euro(edit, jednak jest przelicznik w eurocentach), nie wiem czy to specjalnie. Poprawiłbym topkę, żeby była na bieżąco aktualizowana jak poprzednia, oraz /medale nie działają. Niby je dostajemy ale wymienić nie można 

jeszcze /misje nie działają jak coś

/me także  

i prawda stop skrzynek jest za niski. Mam 15 kluczy a skrzynek może 4

Edytowano przez Tosiek

Trzeba zbalansować jeszcze drop kluczy bo od 9 do teraz wydropiłem już jakieś 24 klucze... I dodać czat klanowy :D

Edytowano przez K8.

Maxior nie da sie vip'a sms'em kupić chyba ze o czyms nie wiem. /medale nie działają i skinow nie da się chyba obejrzeć 

Komenda /rankstats tez nie działa chyba ze po prostu nie powinna XD

Lipa z aktualizowaniem TOPKI jest.

Pod komendą /player "nick gracza" nie pokazuje się informacja ile dany gracz posiada skrzynek oraz kluczy co miało miec miejsce.

Nie dziala tez komenda /misje (o ile nie zostały usunięte)

Było tez cos takiego jak kantor podczas wpisywania /wymien teraz tego nigdzie nie widzę.

Edytowano przez papa
  • Lubię to 1

Nie ma rozpiski jakie są skiny na serwerze. 

Edytowano przez Gracz Patryk

Właściciel

Małe poprawki:

• Tak, klan poprawie z  tym wpłacaniem.
  • /medale pojawią się na dniach.
  • Będę walczył z topką aby sie częściej aktualizowała.
  • Misji jeszcze nie planuje dodać do czasu aż nie przerobie ich na zapis sql.
  • Komendy /me nie planuje dodać w najbliższym czasie, właśnie dlatego nowy system rankingu powstał aby odciążyć serwer.
  • /player poprawiłem aby wyświetlały sie klucze i skrzynie.
  • Kantor pojawi sie na dniach.
  • Podgląd skina jest dostępny gdy wejdziemy w "moje skiny" --> wybierzemy skina --> I mamy opcję zobacz jak wygląda.
  • Poprawiłem kupno vipa w sklepie sms.

Coś więcej?

Nagrody Odznaczenia

@MaxioR jeszcze jakbyś wyrównał jakoś drop skrzynek do kluczy, mnóstwo ludzi ma po 30+kluczy a skrzynka dropi raz na 3/4mapy jak jest więcej ludu. Chyba, ze to zamierzone to obniż drop kluczy. Ewentualnie opcja taka żeby można było sprzedawać w kantorze za np 0.5Euro czy coś, graczom nie sprzedasz bo maja ich pod dostatkiem

Wydaje mi się ze jest dobrze To się jeśli chodzi o klucze. Można by było wlasnie jak mowisz w kantor z jedynie jak wejdzie na serwa dodać mozliwosc sprzedania kluczy (o ile jej nie było juz nie pamiętam)

• Lubię to 1

Pomimo posiadania skina to na początku każdej rundy gdy wybierze się broń to jest ona bez skina. Dopiero po zmianie broni i ponownym wybraniu tej ze skinem - skin się na niej pojawia.

Wcześniej skin był widoczny od razu po zakupie broni.

• Lubię to 1

Też jestem za dodaniem chatu do klanu. Następnym razem @MaxioR nie dodawaj tematu z propozycjami jak masz to usuwać/ukrywać bez wyjaśnień. 

• Kocham to 1

Po resecie przestało działać info po śmierci pisane na go dd2

Właściciel
  • Dodano opcję wymiany w kantorze dolarów $ na euro (opcja dostępna tylko dla graczy bez vipa)
  • Poprawiono zapis i wczytywanie w pluginu od mutowania graczy.
  • Poprawiono wczytywanie nicków w top15.

Nagrody Odznaczenia

Właściciel

1.01.2019

• Poprawiono plugin od kantoru
  • Poprawiono system otwierania skrzyń
  • Poprawiono info o wpłacaniu do klanu 
  • Dodano /medale i top15 medali

Nagrody Odznaczenia

A może wprowadzić anty rush dla ct bo grać się nie da w tt. Co o tym myślicie?

• Lubię to 1
  • Zły 1

@deadeye jestem na nie, bezsensowne to jest nigdy nie było a teraz ma być? I co to da jak tt dalej będzie kampić ;)

Żadne wprowadzenia anty Rush, nie było i nie potrzeba. Maxior taka prośba do ciebie, pomysl coś o tym zrespianiu się, rozumiem 2 razy a nie po 4. Naprawdę utrudnia to grę, zginie CT zrespi się i pake na A rozbroi, piszę o mapie dust2. Zmniejsz procent tego albo poprostu usuń to. Dzięki 

Pozdrawiam 😆

Nagrody Odznaczenia

Napisano (edytowany)

Siemka.

Wedlug mnie antyrush ma jakis sens. CT raszuje od razu po rozpoczęciu rundy a ich celem jest pilnowanie bsu. Terrorysci maja za zadanie zaplantowac bombe. Co do odradzania sie,dodalbym możliwość wyboru tak/nie - po smierci mamy np. 5 sekund na zdecydowanie sie czy chcemy sie odrodzić czy tez nie.

Edytowano przez OSZKI

4 godziny temu, OSZKI napisał:

Siemka.

Wedlug mnie antyrush ma jakis sens. CT raszuje od razu po rozpoczęciu rundy a ich celem jest pilnowanie bsu. Terrorysci maja za zadanie zaplantowac bombe. Co do odradzania sie,dodalbym możliwość wyboru tak/nie - po smierci mamy np. 5 sekund na zdecydowanie sie czy chcemy sie odrodzić czy tez nie.

I ktoś by chciał się nie odrodzić? XD

12 minut temu, Radzisz napisał:

I ktoś by chciał się nie odrodzić? XD

Właśnie, ciekawe kto by dał NIE hahahahha :D. Usunąć albo zmienić to trochę, nie po tyle razy.

Nagrody Odznaczenia

Napisano (edytowany)

Co do ponownego zrespienia się podczas tej samej rundy to wystarczy dać 2 sekundy OCHRONY Graczowi żeby nikt na nim nie nabijał statystyk za free, bo zdarza się że ktoś nawet 2 razy pod rząd ma pecha odrodzić się pod lufą oponenta :)

AntyRush to plugin na serwery TP a nie FFA a twierdzenie że na mapach typu de_ CT ma pilnować BS-ów jest BŁĘDNE.

CT mają za zadanie NIE DOPUŚCIĆ do podłożenia i eksplozji bomby więc mogą to robić w DOWOLNY sposób - kampić lub rushować.

* The Counter-Terrorists have two objectives: to prevent the Terrorists from planting the C-4 at either of the two chemical weapon stashes (Bombsites A or B), or to defuse the bomb after the Terrorists plant

Na mapach typy cs_ TT ma nie dopuścić do odbicia zakładników i też może to robić w DOWOLNY sposób - zagrajcie na cs_italy lub cs_office :)

Edytowano przez Ronin.
  • Lubię to 2

Co do odrodzenia sie, tak jak napisał Kali, odradzasz sie a na respie przeciwnicy - dodatkowa smierc.. Anty Rush, nie wiem czy bronienie bsa mozna nazwac raszujac cala mape az do respa terro..

Właściciel

3.01.2019

• Zmodyfikowano aby VIP mógł się tylko raz na rundę odrodzić.
  • Kocham to 1

Nagrody Odznaczenia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się