Klaudia.

Rozwiązane Pożegnanie i rezygnacja

Recommended Posts

Donator

Haaaj. ?

Przywitania nigdy nie było, więc postanowiłam, że chociaż pożegnanie będzie, bo tyle lat tu się straciło, że aż głupio odejść bez słowa.

To może od razu do rzeczy. Dlaczego odchodzę? Prosta sprawa.
Atmosfera tutaj od dawna się psuje, robi się strasznie toksyczna i nie mam już ochoty męczyć się z co niektórymi, a po co psuć sobie nerwy na forum internetowym.
Grupki były, są i będą, tylko że kiedyś potrafiliśmy żyć w zgodzie, mimo wielu spięć i sprzecznych opinii. A teraz? Aż żal patrzeć.
Niestety, nawet [email protected] mają na to jakiś wpływ. Szkoda, że osoby, które są z wami tyle lat są wyzywane, obrażane i poniżane, a wy jedyne co potraficie zrobić to ukryć czyjś post.
Reszta oczywiście niech dalej przyklaskuje gimbusowi z piwnym brzuchem i gada na mnie czy na Di, bo nie macie innego zajęcia tutaj. Młody znalazł sobie kilka osób i mordka mu się cieszy, jak śmiejecie się z tych jego gówniarskich "żartów". No i fajnie, bawcie się dalej.

My to totalnie ignorujemy, już od dłuższego czasu, ale wam się najwidoczniej takie zabawy nigdy nie znudzą, bo nie potraficie z nich wyrosnąć, no cóż, jak to mówią - życie.

Wielu na pewno ucieszy moje odejście, bo zwolni się w końcu miejsce dla moda, więc podrzucę wam nawet link, a co - KLIK - Pamiętajcie, że rekrutację najpierw muszą otworzyć, więc nie śpieszcie się aż tak - powodzenia i niech wygra lepszy kumpel. Oby Patka nie miała z wami większych problemów.

Oczywiście decyzja nie jest podjęta z dnia na dzień, od dawna o tym myślałam i piszę to w końcu dla własnego spokoju.

Na żadną inną sieć się nie wybieram, czasami zajrzę na jakiś inny serwer, albo na tutejsze. 
Mam szczerą nadzieję, że za kilka miesięcy, czy też lat serwery będą dalej stać i cieszyć się jeszcze większą popularnością, a sieć będzie się tylko rozwijać.

Powodzenia i miłego życia, oby na sieci byli sami przyjaźni ludzie i ciągle ich przybywało.

Baj. ?

Ps. Mam nadzieję, że tę super rangę "zasłużony" dostanę po tylu latach niewolniczej pracy. ?

Edited by Klaudia.
  • Lubię to 2
  • Kocham to 2
  • Smutny 10
  • Zły 1

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Właściciel

Dziękuję za pomoc i wkład włożony w naszą sieć, mam nadzieję że kiedyś się jeszcze spotkamy na serwerze.

Właściciel

uioiouiouio

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.