Klaudia.

Złote myśli graczy CsOne

Recommended Posts

Donator

Cześć ?

ZŁOTE MYŚLI / CYTATY graczy CsOne.eu

W temacie możecie zamieszczać złote wypowiedzi innych użytkowników forum lub graczy na serwerach

Temat powstał w dziale "Zabawy forumowe", więc chodzi w nim, tylko i wyłącznie, o zabawę, pośmianie się, bez zbędnych, wrednych komentarzy i dyskusji

Wstawiasz myśl/cytat i zostawiasz ją do reakcji innych użytkowników

~ Jeśli jest to możliwe, dopisz twórcę danej myśli, czy cytatu ~

+ Możesz też krótko opisać daną sytuację +

Miłej zabawy, mam nadzieję ? 

Edited by Klaudia.
  • Lubię to 1
  • Kocham to 1

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Donator

Pomysłodawca tematu 

Cytat

widze ze trzeba bedzie odpuścić sobie gre u was i koniec kaski z sms ~ [PTU]czarsonik007

Czego to człowiek nie napisze pod wpływem emocji, po dostaniu bana

W dziale apelacji możecie znaleźć sporo takich perełek ? ?

• Lubię to 1

Cytat

nikogo nie obrazilem a slowo ktore napisalem -  "masz typie 0 iq" to jest stwierdzenie faktu - nowik19

No właśnie to nie jest obraza tylko stwierdzenie faktu ?

Edited by Ocochodzi
coś lepszego do zabawy
  • Haha 2

"ewidentnie grałes na WH ! Bez steam, nie widzialem cie zebys dobrze gral z awp"

~Next96

No dobra, skoro nie potrafię grać z awp to z jakiej racji dostałem bana? Przeciez AWP i Wh współgra ze sobą na tyle dobrze, że widać to gołym okiem.

Tylko dziwne, bo ty czegoś takiego nie potrafisz dokładnie wyjaśnić.. Nie jestem pewny, nie działam ? Pamiętaj, że jak pode mną dołki będziesz kopał to sam w nie wpadniesz, a snuciem herezji też się nie wybronisz ❤️ Pozdrawiam Pana cieplutkoo !

Edited by DzikiBiznesmen
  • Lubię to 3

VIP

Gość, którego zbanował serwer☺

Odwolanie: 

"Nic nie miałem i nie mam a nawet za dobrze to nie gram a raczej chodziło tu p adminowi "Zamsu" o to że sam  ch...j celów mapy nie wykonuje i sam pewnie zapie...a na WH albo o to że mam większego od niego xD parodie się dzieją na tym serwie xD"

~~Im Gucci

Edited by Zamasu
  • Lubię to 1
  • Haha 6

Donator
Cytat

P.S. Jak chcecie zebym u was grał zostawcie lajka ~ Rezyser Zycia

To chyba nie potrzebuje komentarza 

• Lubię to 1
  • Haha 3

Cytat

Dobra od jakos 2 Lat mam PB na kazdym serwerze z powodu takiego ze posiadalem "AIMBOTA" mowie Kij poczekam sobie 2 Miesiace i te 2 Miesiace rozciagnely sie do 1-2 Lat  a w koncu chce sobie pograc u was ale nie po co - MuTTanT

No jak to możliwe, że po dwóch latach ban permanentny nie zniknął?

Co wy sobie droga administracjo myślicie ^^

• Haha 2