Dawno.

ONLY DD2 Dawno x2

2 posty w tym temacie

VIP
Imię: Radosław
Nick z serwera: Dawno.
Czy potrafisz się obsługiwać menu admina?: Tak byłem już administratorem.
SteamID: STEAM_0:1:439455281
Jak długo grasz na serwerze: Troszkę
Skąd wiesz o CsOne.Eu: Reklama na forum.
Zapoznałeś się z regulaminem admina i taryfikatorem banów?: Tak
Dlaczego akurat Ty: Umieszczam to w polu niżej.

Mam teraz więcej czasu po pracy,statek wodowany więc mniej pracy 🙂 Staram się teraz nadrobić GT ale wiadomo trzeba pracować więc będę wieczorami i nocami. Miałem teraz urlop w Polsce więc trzeba było pozałatwiać sprawy. 6 rano kawa i do wieczora sprawy(urzędy,szpitale,groby). Będę teraz regularnie na serwerze  więc wydaję mi się że będzie si.  Dlaczego postanowiłem napisać podanie ? Ponieważ są admini lecz nie zawsze i to właśnie jest to. Co raz częściej są boty na sh co pisałem na sb. Tutaj chciałbym podziękować za szybkie reakcje, lecz tego nie można uniknąć. Zbliżają się święta więc będę więcej na serwerze,a niektórym admną wyższość odbija do głowy i to trzeba ich ustawić do pionu. Ok nie będę się tu rozpisywał. Pozdrawiam 🙂

Nagrody Odznaczenia

VIP

W poprzednim podaniu pisałeś podobnie - miałeś dużo pracy, nadrobisz aktywność. Od tego czasu nic się nie poprawiło, po prostu za mało grasz, żeby zostać adminem. 

Jeśli będziesz kiedyś składał jeszcze raz podanie, to NAJPIERW popraw aktywność, a później pisz. Nikt nie będzie wierzył w żadne obietnice nadrobienia godzin, zwłaszcza, że to już drugi raz, a nic się w tym kierunku nie zmienia. 

Jestem na nie. 

• Kocham to 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się