Daniel

ODRZUCONY Powrót by Daniel

9 postów w tym temacie

Imię: Daniel
Zainteresowania: Motoryzacja, cs , redaktorstwo
Dlaczego akurat Ty: Jak powiedział Piotrek na CsOne zawsze wracają. I coś w tym jest. Odszedłem, ale nie potrafię zapomnieć o tej sieci. Nie mogę wytrzymać, żeby nie opublikować czegoś ( to już chyba weszło mi w nawyk 😂😂)
Krótki wywiad: Umieszczam to w polu niżej.

Podsyłam artykuł który wcześniej napisałem.  Wywiady, które przeprowadziłem można poczytać w dziale Wywiady ☺

• Haha 1
  • Łał 1

Dlatego trzeba się pożądnie zastanowić zanim sie rezygnuje...,lecz uważam ze Daniel dobrze sprawował się w roli redaktora(zawsze cos sie działo).Klopsonowi przyda sie pomoc.Jestem na TAK

• Lubię to 1

VIP

Bez komentarza. Pierw odchodzisz i wracasz. Człowieku zastanów się o co ci chodzi.  Co ty masz w głowie ?

Edytowano przez Dawno.
  • Lubię to 1
  • Kocham to 1

Nagrody Odznaczenia

Że hee. Taką burzę zrobiłeś, ze wszystkimi prawie problemy, wylałeś na nas rzygi, a teraz wracasz i juhuu mają wszyscy zrobić? No nie, odpowiedzialności trochę...

• Lubię to 2
  • Kocham to 1

Donator

Daniel wszystko super, ale wez ty sie w koncu zdecyduj

Odczekaj troche po tym odejsciu...

Ochlon, odpocznij.

Pisz tematy dalej, tylko moze ogranicz "kopiuj wklej"

Pokaz, ze dalej ci zalezy i pisz podanie za jakis czas, jak juz sobie wszystko ulozysz

Nagrody Odznaczenia

VIP
1 godzinę temu, Dawno. napisał:

Bez komentarza. Pierw odchodzisz i wracasz. Człowieku zastanów się o co ci chodzi.  Co ty masz w głowie ?

Jest młody, nie zniósł krytyki. Po dłuższym przemyśleniu dostrzegł, że jednak się tu przyda. To też trzeba zrozumieć 🙂

Ja jestem na TAK. Powyżej poniekąd wyjaśniłem swoje zdanie, jednak dodam jeszcze, że dobrze robił swoją robotę(mimo kilku mało znaczących byków).

@Edit: Do wszystkich tutaj, którzy są pierwsi do wyśmiewania i krytyki. A Wy kurwa co robicie? Chłopak popełnił błąd, jest młody uczy się przemyślał swoje zachowanie i chce wrócić. Jednak coś robił, śmiem twierdzić że dużo więcej niż większość komentujących. Bez pozdrowień.

Jeszcze parę słów do @Zamasu. Jak to jest odstawiać taka hipokryzję? Jeszcze nie dawno sam rezygnowales z funkcji admina DD2 i wylales gorzkie żale że serwer padnie jak się ktoś za adminów nie weźmie. Dziwne, że powiedziałeś to akurat gdy rezygnowales, wcześniej nie. Nie ma to jak komuś coś wytykać, samemu robiąc to samo 🙂

Edytowano przez Radzisz
  • Lubię to 2
  • Kocham to 2

Witam.

Zacytuję pierw Twoje słowa z piątkowej rezygnacji:

"Żegnam się dlatego, ponieważ nie doceniacie starań osób. Potraficie tylko hejtować, a sami nic lepiej nie wykonali tej roboty. Każdy mówił, że robie tylko kopiuj - wklej. Zaczałem pisać sam też mieliście pretensje, wiec zdecydujecie się. Dobrze mówił mi Sowa, że ta sieć upada, ale ja mydliłem sobie oczy i mówiłem, że jest ok. Teraz już wiem jak jest naprawdę."

Ta sieć nie upada, uwierz mi.

Zastanawiałeś się chociaż chwilę nad słowami które napisałeś? 

MINUS!

Co do Twojej pracy: 

*Dawales zawsze coś od siebie mimo kopiuj/wklej w artykułach

* "Pytanie dnia" praktycznie na bieżąco 

*Wywiady były 

*Q/A były

NA PLUS

Mnie osobiście zrazil ten cytat.

Jak wyżej wspomniano dodawaj sam coś od siebie. Poczekaj trochę z podaniem. 

Ode mnie neutral na ten moment.

Pozdrawiam. ☺

Edit: @Radzisz

Fakt. Zrobiłem to samo praktycznie lecz serwer a forum troche odbiega od siebie nie tylko ze względu na funkcję. Redaktorów było 3 teraz jest 2 a adminów na serwerze jest 4-5 krotnie więcej. Przyznaję się. Również popelnilem błąd rezygnując z funkcji. Pisałem ze serwer upadnie jak admini sie nie ogarna. Nie pisalem ze kazdy z kolei jest do dupy i nie zasluguje na range. Chodzilo o co niektorych... Temat wyjasniony i dostalem nauczke.

BTW. 

Gdy ktoś składa ponowne podanie to każdy użytkownik ma prawo się wypowiedzieć  na ten temat. 

Ps: @MaxioR @Kotka jeśli w tym przypadku zrobiłem tak samo to proszę o zabranie flag i zapracuje na nią od zera i ponownie napiszę podanie za jakiś czas. 

Pozdrawiam.

Edytowano przez Zamasu
  • Haha 1

Nagrody Odznaczenia

Donator

Jestem na nie ze względu na kilka poważnych powodów:

1. ranga redaktora nie polega na kopiowaniu artykułów z różnych stron. Tez tak mogę robić, a o rangę nie proszę.

2. Liczne błędy ortograficzne, przecinki w złych miejscach, fatalna składnia. 

3. Składałeś podanie na redaktora na innej sieci (zresztą z powodzeniem), o czym nie miałeś zamiaru nikomu powiedzieć i gdyby Czeno czy ktoś inny Cię nie przyłapał, działałbyś na obu. Żenada.

4. Jak pisaliśmy na SB - mówiłeś jak to nie masz wyjebane w nas wszystkich i że CSone zaraz upadnie. Dla mnie, ktoś kto tak żałośnie się wypowiada, nie zasługuje na nic więcej, prócz bana. Żenada x2. 

5. Nawet nie masz klasy żeby przeprosić za swoje zachowanie. Lepiej wsadzic do wypowiedzi kilka emotek i będzie wszystko cacy?

6. Wszystkie te zachowania pokazują jak bardzo jesteś niedojrzały i dla Ciebie na jakąkolwiek funkcje jest jakoś o 4 lata za wcześnie.

@Radzisz - jeśli krytyka jest słuszna to tak czy siak trzeba jej zaniechać bo jest młody? Nosz kvrwa, gość jechał po naszej sieci jak po burej suce i będziemy go witać z otwartymi rękami? Laske, która po Tobie jechała po zerwaniu tez przyjmiesz z uśmiechem na twarzy? Zero yebanej konsekwencji. Jeśli chce tym redaktorem zostać to niech o nią walczy. To samo co z Ruskiem - działać bez rangi i koniec. Nie bawić się w sentymenty. 

A co do @Zamasu - poniekąd miał racje bo niektórzy admini na DD2 strasznie się zaczęli panoszyć i srać wyżej niż się dupę ma. Wystarczyło dwa dni między nimi posiedzieć i już było widać ich ból gdy chciało się traktować kogoś bezstronnie albo zaczęło się zwracać uwagę na zachowania, które były pomijane przez adminów bo coś tam. Wiec swojej racji trochę miał, podkreślił to odejściem. Rzeczywiście - ponowne podanie trochę za szybko nastąpiło ale cóż - wrócił i pomaga.

Pozdrówki ~ Zangi

• Lubię to 3
  • Haha 1

Właściciel

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Twoja prośba o admina została odrzucona.

-Nie spełniasz wymagań.

-Za mało grasz na serwerze.

-Zbyt wiele negatywnych opinie w podaniu.

Nie przekonałeś do siebie administracji.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.