Zaloguj się, aby obserwować  
WrednaNatalia.

Seriale

8 postów w tym temacie

Owieram temat dotyczący seriali. Poproszę tytuł i krótką opinię ! ☺️

Zaczynając-mało wspólnego mam z serialami, ale właśnie rozpoczęłam oglądanie ,,Hannibala" 

Mało mogę o nim powiedzieć jak na razie, ale już widzę, że dla fanów chorych rzeczy  idealnyy! Super fabuła i ciekawe przedstawienie śledztwa 

Przekazuję pałeczkę dalej

Stranger Things

Serial znakomity jak ktoś lubi trochę rzeczy zmyslonych typu potwory i rzeczy nie z tej ziemi. No ale znalazłem serial i obejrzałem go całego w dwa dni i już czekam na wakacje az wyjdzie sezon trzeci

• Kocham to 1

Nagrody Odznaczenia

Świat według Kiepskich, a co xD

1. Supernatural - dwóch braci, którzy walczą z siłami nadprzyrodzonymi (anioły, demony, zjawy, widmo i wiele innych) KOCHAM i polecam z całego serca

2. Eye Candy - hackerka, której porawno siostrę, nieustannie próbuje ją odnaleźć, na marne. Przyjaciółka pewnego razu założyła jej konto na portalu randkowym, na którym spotyka swojego stalkera, który zabija niewinne dziewczyny. Też BARDZO fajny, ale niestety tylko 1 sezon i strasznie mało odcinków jak na tak dobry serial!

3. Teen Wolf - nastolatek, który pewnego wieczoru udaje się z przyjacielem do lasu szukać martwego ciała, zostaje przemieniony w wilkołaka. Serial opowiada o nadprzyrodzonych istotach. KOCHAM.

4. The Originals - opowiada o rodzinie wampirów pierwotnych i ich problemach. Też bardzoooo polecam.

5. Gotham - opowiada o policjancie, który za wszelką cenę próbuje uratować mieszkańców Gotham przed mordercami, i o młodym chłopaku, któremu postrzelono rodziców, odkrywa swoją drogę zostając batmanem.  UWIELBIAM. 

6. Shadowhunters - Clary, która zostaje wplątana w świat nocnych łowców, by ratować podziemnych przed demonami.

Edytowano przez wikvv
  • Lubię to 1

Brickleberry

Nie wiem czy ktoś z was lubi takie porąbane seriale animowane jak ja, ale mnie rozśmieszył i oglądnąłem wszystkie odcinki. Serial przedstawia niezrównoważonych psychicznie strażników lasu brickleberry którzy krok za krokiem posługują się czarnym humorem 😄
P.S Nawet nie wiem czy takie tutaj coś mogę wrzucić 
Krótko mówiąc polecam jak ktoś ma czarny humor 

The end of the fucking world 

Zapomnialam o tym, no normalnie polecam, tylko bardziej klimaty dla nastolatkow

1. Wataha

Impreza. Wybuch. Główny bohater podejrzany o wysadzenie własnego domu. Ginie straż graniczna. Ciekawa opowieść osadzona na terenach południa, południowo wschodniej Polski. Ja nie mogłem się oderwać.

2. Belfer

Również polski serial. W rodzinnym miasteczku głównego bohatera (Maciej Stuhr) ginie pewna młoda dziewczyna. Nasz tytułowy belfer zatrudnia się jako nauczyciel języka polskiego w tamtejszej szkole, a na jaw wychodzą coraz bardziej zagmatwane relacje tamtejszych nastolatków ze śmiercią dziewczyny. Kto ją zabił?

3. Castle Rock

Akcja dzieje się w miasteczku Castle, tam gdzie jest słynne więzienie Shawshank. Aby nic nie spoilerować powiem tylko, że świetny serial oparty na książkach Stevena Kinga. Kazdy odcinek trzyma w napięciu, a najlepsze jest w nim to, że gdy widz juz myśli, że wie kto co gdzie i kiedy, to następny odcinek pokazuję, że być może widz się myli.

4. The Dark

Niemiecki serial opowiadający historię sci-fi połączoną z fantasy trochę. Nasz główny bohater wraca do szkoły po samobójstwie jego ojca. Przeszkocze trochę akcje.. ginie młody chłopak.. nikt nie może go znaleźć..  co dalej? Polecam oglądnąć :)

Slepnąc od świateł - polski serial kryminalny produkcji HBO, główny bohater jest znanym warszawskim dilerem i rozprowadza kokaine po całym mieście. Super obstawa znanych aktorów takich jak : Więckiewicz, Frycz, Chabior, Pazura. Gorąco polecam

• Lubię to 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować