Daniel

Rezygnacja i pożegnanie.

Recommended Posts

Hej. Długo zastanawiałem się na tą decyzją i dzisiaj jest ten dzień kiedy powiedziałem KONIEC. Żegnam.  Nie jest to dla mnie łatwa decyzja, ale mówi się trudno. Wiem, że nikt nie będzie za mną płakał. Dziękuję za danie mi szansy jako admina na serwerach oraz za danie szansy bycia redaktorem. 

Wiele się nauczyłem od Was. Spędziłem tu prawie 1.5 roku i to był najlepszy czas jaki spędziłem. Wiele przegranych godzin, śmiechu.

Dobra nie będę się rozpisywał. A teraz czas na podziękowania. 

@Klaudia. dziękuję za pomoc. Zawsze można było na ciebie liczyć. 

@DamianZRW dzięki mordko za pomysły. 

Dziękuję także wszystkim  @Kotka, @MaxioR za pomoc gdy miałem jakieś problemy. @Viki <3 mama fajna z ciebie kobieta.  Mam nadzieje ze utrzymamy kontakt. @Radzisz dzięki za wszystkie rady. Już chyba wiesz, dlaczego kazałem ci zamknąć podanie.

To tylko część podziękowań, bo gdybym miał tak wypisywać to było by tego trochę.

Mam tylko 1 uwagę . Żegnam się dlatego, ponieważ nie doceniacie starań osób.  Potraficie tylko hejtować, a sami nic lepiej nie wykonali tej roboty. Każdy mówił, że robie tylko kopiuj - wklej. Zaczałem pisać sam też mieliście pretensje, wiec zdecydujecie się. Dobrze mówił mi Sowa, że ta sieć upada, ale ja mydliłem sobie oczy i mówiłem, że jest ok.  Teraz już wiem jak jest naprawdę. 

Czasami wpadnę pograć z Wami. Na forum tez zagładę, ale nie tak często jak to bylo dotychczas 

Rezygnuje z funkcji redaktora. Jeszcze raz dzięki za szanse.

Dziękuję i żegnam. 

Edited by Daniel
  • Kocham to 1
  • Smutny 3

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Donator

Co zrobisz, jak nic nie zrobisz?

Szkoda troche, ale powodzenia gdzie indziej

Na razie ?

• Kocham to 1

Kontakt zostaję Synek! 

• Kocham to 1

33 minuty temu, Klaudia. napisał:

Co zrobisz, jak nic nie zrobisz?

Szkoda troche, ale powodzenia gdzie indziej

Na razie ?

Niestety. Dla mnie tez nie jest to łatwe. Ale przecież jest tu tyle osób, które są idealnymi redaktorami. Wiec nie ma co płakać. 

Edited by Daniel
  • Kocham to 1

VIP

3maj się ☺

• Kocham to 1

Właściciel

Dzięki za pomoc i życzę powodzenia.

• Lubię to 1

No cześć 

• Lubię to 1

Donator

Uwaga godna pochwały,powodzenia warjat ? 

• Haha 1

VIP

3maj się wariacik, co drugi tu jest najmądrzejszy także to pier*ol. ?

• Kocham to 1

4 minuty temu, just. napisał:

3maj się wariacik, co drugi tu jest najmądrzejszy także to pier*ol. ?

Zauważyłem. P.S ale w turnieju wezmę udział.  Tylko mi team znajdź XD. Z fartem bro.

Edited by Daniel
  • Lubię to 1

Cześć mordko szkoda troche no ale na kazdego w koncu przychodzi czas i kazdy predzej czy pozniej podejmie taka decyzje? Milo bylo cie poznac? super byl z Ciebie redaktor? powodzonka 3 maj sie.

• Kocham to 1

7 minut temu, DamianZRW napisał:

Cześć mordko szkoda troche no ale na kazdego w koncu przychodzi czas i kazdy predzej czy pozniej podejmie taka decyzje? Milo bylo cie poznac? super byl z Ciebie redaktor? powodzonka 3 maj sie.

Będę wpadał tutaj. Coś ogarniemy. 

• Kocham to 1

szkoda, mam nadzieje, że wrócisz jeszcze..

jak to mówią, na CsOne zawsze wracają..

z fartem!

• Lubię to 1
  • Haha 1

3 minuty temu, Piotrek, ツ napisał:

szkoda, mam nadzieje, że wrócisz jeszcze..

jak to mówią, na CsOne zawsze wracają..

z fartem!

Tak jak pisałem. Będę tutaj zaglądał, ale już nie tak czesto

Donator

Lipa, ja ich tak nie zaspamuję 

• Smutny 2

6 minut temu, Klopson napisał:

Lipa, ja ich tak nie zaspamuję 

Może ci pomogę ?.  A zresztą wystarczy ze popatrzysz dobrze i w niektórych tematach idealni redaktorzy są, którzy zrobią większy spam niz ja. I większy dodatku poprawnie oetnograficzne i składniowo ☺

VIP

Powodzenia, 3maj się. 

• Lubię to 1

Donator

Dobrze, że czas mi nie pozwolił na pisanie do Ciebie z propozycjami do redakcji, bo teraz bym sobie w brodę pluła.

Pliss, nie zachowuj się jak sowa. Gdy jest się na sieci to wszystko jest cacy, w dup** bez mydła, a gdy pisze się pożegnanie i rezygnację to wszyscy i wszystko na około jest blee, nagle sieć upada.

Nie bój się, tak szybko to nie upadnie. Z Tobą czy bez Ciebie.

Sorka, ale zirytowalam się Twoim zachowaniem i nie mogę przejść koło niego obojętnie.

Ps. Po co Ci grupa "zasłużony" skoro sieć upada?

Mimo wszystko powodzenia, cześć!

• Lubię to 1
  • Kocham to 3

3m się my się w sumie bardzo mało znaliśmy ale Cie polubiłem. 

Żegnam się dlatego, ponieważ nie doceniacie starań osób.  Potraficie tylko hejtować, a sami nic lepiej nie wykonali tej roboty. Każdy mówił, że robie tylko kopiuj - wklej. Zaczałem pisać sam też mieliście pretensje, wiec zdecydujecie się"   

w tym cie popieram w stu procentach,no ale nic nie zrobisz.Ja na coś takiego kłade jaja  ? i tobie to polecam żyj chwilą z fartem  Eldo !

AA i dodam jeszcze że dobrze zrobiłeś rezygnując,bo jeśli ma cie ktoś wkurwiac to  najlepsze wyjście go olać  :).A na sieci mógłbyś zostać, łatwy frag przynajmniej z Cb był

Edited by REMAGOPREH
  • Kocham to 1
  • Haha 1

26 minut temu, REMAGOPREH napisał:

3m się my się w sumie bardzo mało znaliśmy ale Cie polubiłem. 

Żegnam się dlatego, ponieważ nie doceniacie starań osób.  Potraficie tylko hejtować, a sami nic lepiej nie wykonali tej roboty. Każdy mówił, że robie tylko kopiuj - wklej. Zaczałem pisać sam też mieliście pretensje, wiec zdecydujecie się"   

w tym cie popieram w stu procentach,no ale nic nie zrobisz.Ja na coś takiego kłade jaja  ? i tobie to polecam żyj chwilą z fartem  Eldo !

AA i dodam jeszcze że dobrze zrobiłeś rezygnując,bo jeśli ma cie ktoś wkurwiac to  najlepsze wyjście go olać  :).A na sieci mógłbyś zostać, łatwy frag przynajmniej z Cb był

Przecież napisałem, że będę tutaj wpadał, ale nie tak często.  

P.S co masz na mysli ze byłem łatwym fragiem? 

Guest
This topic is now closed to further replies.