7 postów w tym temacie

Donator

Dzień dobry witam.

Jest taka sytuacja, że dość często spotykam się z taką rzeczą, aczkolwiek dostaje KICK ZA SPAM chodź w ogóle tego nie robię. Wygląda to tak, opisze wam sytuacje, która spotkała mnie przed chwilą. Piszę sobie coś tam na czacie, nagle mnie zabijają. Zaczynam sobie pisać coś do przodu, aby na następną rundę nie tracić czasu na pisanie podczas zakupów. Klikam Enter i Jeb kurła KICK, powód? SPAM. Tak się zastanawiam czy tylko mnie to spotyka czy ktoś też spotkał się z taką sytuacją. Mnie to strasznie irytuje. Da się coś z tym zrobić???

Dziękuje i Pozdrówki.  GILI GILI ❤️

• Haha 1

Tez dostalem wczoraj Kick za spam powod Kicka:Spam ip. A napisalem raptem 3 zdania jeden po drugim 

VIP
Napisano (edytowany)
5 godzin temu, 13. napisał:

Tez dostalem wczoraj Kick za spam powod Kicka:Spam ip. A napisalem raptem 3 zdania jeden po drugim 

No to akurat jest traktowane już jako spam.

@MaxioR

Edytowano przez Radzisz

VIP

Też miałem ale raz coś takiego ale to już z dwa tygodnie temu. Od tamtej pory nie zdarzyło mi się.

Nagrody Odznaczenia

Nie raz juz tak miałem. Nie raz wyrzucilo mnie za spam, po czym wbijam na serwer,  chce napisać jakieś zdanie i bach znowu mnie wyrzuca...

Właściciel

Widocznie wypisujecie wiele liczb w jednej wiadomosci na serwerze, serwer jest na to wyczulony.

Nagrody Odznaczenia

Donator
19 minut temu, MaxioR napisał:

Widocznie wypisujecie wiele liczb w jednej wiadomosci na serwerze, serwer jest na to wyczulony.

Tez miałem takie wrażenie. Szczególnie jak się pisało ceny skinów czy coś. Rozumiem, ze wywala z automatu reklamy innych serwerów ze zawartym IP?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się