czeno wudzitsu

Do kiedyś tam.

Recommended Posts

Cześć, pewnie większość mnie zna, jedni mnie lubią a drudzy nie, ale raczej to drugie, ale po ponad tygodniu rozważania czy pozostania dalej na sieci ma sens, podjąłem decyzję odejścia, odsunięcia się od forum, dostałem cynk od znajomego czy nie chce mu pomóc, tydzień myślałem i się zgodziłem, na codzie brak zmian od dłuższego czasu uzasadnione przez TyTuSa, lecz brak chęci do gry na serwerze dał za wygraną, już nie ma tej samej atmosfery co kiedyś, życzę serwerowi w najlepsze i niech TyTuS go dalej udoskonala, co do UnBanTeam, dziękuję za danie mi szansy mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu pomogłem i nie byłem aż tak zły na tej randze, a co do samego forum dziękuję za kilka lat dobrej zabawy poznałem wiele świetnych ludzi od których się wiele nauczyłem i którzy zawsze udzielali mi odpowiedzi

@MaxioR najkompetentniejszy z wszystkich osób z forum zawsze pomagał i służył pomocą.

@Kotka także pomagała gdy się o coś pytałem.

@TyTuS. dzięki za 5 lat grania na twoim serwerze.

Dziękuję jeszcze raz wszystkim i pozdrawiam wszystkich cieplutko, na forum będę wchodził ale już nie tak często tak jak to miało miejsce, serwery także będę odwiedzał. Jeżeli ktoś jest dociekliwy o nazwę forum gdzie się będę znajdował to PW/steam.

Siema.

Edited by czeno wudzitsu
  • Kocham to 1
  • Smutny 2

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Trzymaj się oporze, alkoholiku i groźny chłopcu. Do zobaczenia może na jakimś turnieju?

• Kocham to 1

Donator

Powodzenia. Cześć!

• Kocham to 1

VIP

3maj się! ?

• Kocham to 1

Jak to? Trzymaj się!

• Kocham to 1

VIP

Z fartem wariacik ?

• Kocham to 1

Donator

Na razie

VIP

3Maj się ciepło ?

3M się Eldoo:gg:

Donator

Trzymaj się. Musimy się kiedyś napić kurła. GILI GILI ❤️

Cześć. 

Edited by Daniel

Bede tesknic

Dodano 0 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

xD

3maj się ?