Zaloguj się, aby obserwować  
gruby byq

Propozycja odrzucona Propozycja serwerowego Discorda

8 postów w tym temacie

Witam przychodzę do was z propozycją aby właściciele postarali się o założenie komunikatora Discord dla graczy którzy właśnie z niego korzystają. Jest to bardzo fajny, dobrze działający komunikator bez żadnych problemów z połączeniem a ma wiele ciekawych rozwiązań i dodatkowych opcji, jest to moim zdaniem nieco lepszy program głosowy niż TeamSpeak3 i myślę że na naszych serwerach jest wielu zwolenników właśnie Discorda, którzy chętnie by z niego skorzystali gdyby takowy istniał. To nic nie kosztuje a poszerza horyzonty serwerowni ☺️ Dziękuję za uwagę i liczę na pozytywny odzew i nie zamykanie się na tylko jedną z wielu możliwości :P

No niestety tutaj większość przesiaduje na TS'ie a no można także discorda zrobić

• Kocham to 1

VIP

Nasza społeczność korzysta z ts i serwer cieszy się bardzo dużą popularnością. 

Wątpię, żeby dla garstki ludzi [email protected] bawili się jeszcze w discorda.  

• Lubię to 1

Nagrody Odznaczenia

Donator

Sieć nie zrezygnuje z jednego z topowych serwerów ts3 na rzecz discorda, gdzie serwer może sobie założyć każdy, lol. 

Poza tym discord czasem ma problemy takie, że możesz sobie gadać i gadać, a nikt Cię nie usłyszy dopóki się nie rozłączysz i połączysz ponownie. 

• Zły 1

Nagrody Odznaczenia

2 godziny temu, Klopson napisał:

Sieć nie zrezygnuje z jednego z topowych serwerów ts3 na rzecz discorda, gdzie serwer może sobie założyć każdy, lol. 

Poza tym discord czasem ma problemy takie, że możesz sobie gadać i gadać, a nikt Cię nie usłyszy dopóki się nie rozłączysz i połączysz ponownie. 

Przecież nikt nie każe rezygnować, można mieć TS3 i założyć Discorda, a co do problemu o którym piszesz, to często używałem Discorda i nie miałem tego nigdy.🙂

Edytowano przez Radzisz
  • Lubię to 1

Donator
5 minut temu, Radzisz napisał:

Przecież nikt nie każe rezygnować, można mieć TS3 i założyć Discorda, a co do problemu o którym piszesz, to często używałem Discorda i nie miałem tego nigdy.🙂

Mi się zdarza praktycznie przy codziennym graniu ze znajomymi.

Nawet jeśli by ktoś założył taki serwer na discordzie (a może to zrobić każdy, wystarczy dostać pozwolenie od Czerwonych na użycie nazwy sieci czy coś) ale nie będzie to raczej oblegane aż tak jak ts3. 

Nagrody Odznaczenia

Tak jak już kolega wyżej napisał nikt serwerowni nie każe rezygnować czy usuwać serwerowego teamspeaka,  moja propozycja to tylko sugestia poszerzenia o użytkowników discorda i jestem odmiennego zdania że nie jest to garstka graczy. A co do tych błędów które wymienił Klopson nie doświadczyłem ani ja ani moi znajomi z którymi korzystamy z discorda ani razu odkąd go używamy. Może wina nie leży po stronie komunikatora? :> A co do tego co napisała Czarna również się nie zgadzam, ponieważ nie jest to kwestia zabawy tylko poświęcenia godziny ewentualnie dwóch na utworzenie kanału plus podkanałów oraz rang dla ważniejszych osób, tyle. Jeśli administracja nie miałaby odpowiednio wystarczająco czasu myślę że sam bym mógł się tym zająć oczywiście po uzyskaniu zgody na używanie nazwy serwerowni.

Właściciel

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Propozycja została odrzucona.

Zmiany nie zostaną wprowadzone.

Temat zostaje zamknięty. Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać administracji.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Nagrody Odznaczenia

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Temat został odwiedzony przez 1 użytkownika(ów)
    Lukas