Czaarna

Wyniki sieciowej śmietanki #wrzesień

7 postów w tym temacie

VIP
Napisano (edytowany)

Cześć kochani! 

Dziś ogłaszam wyniki Sieciowej Śmietanki. 

Wiem, że musieliście długo czekać, ale z przyczyn ode mnie niezależnych nie mogłam się wywiązać z terminu, który założyłam na początku. Na wstępie pragnę zaznaczyć, że z dniem jutrzejszym rusza kolejna edycja, ale szukam awaryjnej osoby do liczenia wyników, ponieważ nie wiem ile moja nieobecność może trwać. Nie chcę żebyście znowu musieli czekać na wyniki. 

Kolejne ogłoszenie parafialne. 

Głosy @KAPITAN SOWA zostały wliczone do wyników, natomiast głosy oddane na niego nie brałam pod uwagę. Myślę, że to sprawiedliwe rozwiązanie sprawy.  On głosował jeszcze przed rezygnacją, więc wydaję mi się, że nie będzie miał nic przeciwko. 

To samo z oddanym jednym głosem na @dontworrybehappy

W pierwszym wydaniu Śmietanki wszystkie głosy zostały podsumowane, ale to tylko ten pierwszy i ostatni raz. Postawiłam na takie rozwiązanie sprawy, by każdy mógł się na przyszłość zapoznać z regulaminem i głosować zgodnie z zasadami. W kolejnej edycji złe typowanie będzie ukrywane i nie brane po uwagę. 

Jeśli ktoś do kategorii przypisał więcej niż jedną osobę, brałam tą pierwszą z wymienionych. Też ostatni raz te głosy są ważne. 

Wyniki: 

NAGRODY:

Ze wszystkich osób, które zdobyły pierwsze miejsce został wyłoniony jeden ogólny zwycięzca, podobnie z drugim i trzecim miejscem. Losowanie odbywało się on-line. 

Lista osób, które zajęły pierwsze miejsce:

SHU_opNMKgJ.png.2ced0f28cbcc4b42514a06cfa67bbc4c.png

Zwycięzca nagrody w postaci 21dni VIP do wyboru forum/serwer:

SHU_VgBnykv.thumb.png.d2451f157b349edd96724d490d89272b.png

Lista osób, która zajęła drugie miejsce:

SHU_5eJVzMe.png.95b3f7b120d432bd02106209b7c668db.png

Zwycięzca nagrody w postaci 14 dni VIP do wyboru forum/serwer:

SHU_Rplnw8N.thumb.png.2a5950ee3d961ca48fb1dce713b21429.png

Lista osób, która zajęła trzecie miejsce: 

SHU_OJXn8pD.png.327780ab6c479ee11de87031b8b112a2.png

Zwycięzca nagrody w postaci 7 dni VIP do wyboru forum/serwer:

SHU_XPDnMBy.thumb.png.66493f72f03c1c1b483fc437ce3bc8fb.png

Wszystkim gratuluję i proszę się zgłosić do głównej administracji po odbiór nagród! 

Zapraszam do wzięcia udziału w kolejnej edycji październikowej  🙂 ! 

Edytowano przez Czaarna
  • Lubię to 1
  • Kocham to 9
  • Haha 1

Nagrody Odznaczenia

Napisano (edytowany)

@Czaarnaco do pomocy to tak jak pisalem na pw. Zawsze jesteś chętny wiec mogę pomóc 😊

A i chciałbym podziękować za głosy oddane na mnie 😀😀. Dziękuję jeszcze raz.

Edytowano przez Daniel
  • Lubię to 1

VIP
53 minuty temu, Czaarna napisał:

Głosy @KAPITAN SOWA zostały wliczone do wyników, natomiast głosy oddane na niego nie brałam pod uwagę.

Dlaczego? Sowa nie powinien zostać wykluczony z powodu jego rezygnacji. Napisał ją 25 października, a głosy oddawaliśmy za wrzesień, nie za październik. 

Cytat

Dobieramy osoby, które zasłużyły na nominacje w miesiącu WRZESIEŃ. Głosy oddajemy do 25 października. 

We wrześniu był aktywny na forum i jako admin, nie widzę więc powodu dla którego miałby zostać pominięty. 

Analogicznie - tytuł tematu powinien mieć w sobie #wrzesień a nie #październik. 😉

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

VIP
1 minutę temu, Mrs D. napisał:

Dlaczego? Sowa nie powinien zostać wykluczony z powodu jego rezygnacji. Napisał ją 25 października, a głosy oddawaliśmy za wrzesień, nie za październik. 

We wrześniu był aktywny na forum i jako admin, nie widzę więc powodu dla którego miałby zostać pominięty. 

Analogicznie - tytuł tematu powinien mieć w sobie #wrzesień a nie #październik. 😉

A dlatego, że nagrody juz nie odbierze, a tym samym zabierze szansę komuś innemu. Jeśli Sowa będzie miał jakieś zastrzeżenia do tego, to zostanie mu to wynagrodzone. 

Co do tytułu,  zostanie poprawiony. Masz rację 😎

• Lubię to 4

Nagrody Odznaczenia

Donator

Te wszystkie glosy i losowanie bylo ustawione!!!!! 

Nie zgadzam sie na takie losowanie bo nie wygralem XD

• Zły 2

Napisano (edytowany)

Eh zabiorę głos w tej sprawie. Sowa jest na recie i Czarna bardzo dobrze zrobiła. Skoro  ma przerwę to po co liczyć go. Pewnie przekazałby nagrodę komuś innemu.

Wiec temat Sowy jest zamknięty. 

Edytowano przez Daniel
  • Lubię to 1

VIP

Mam przeciwko, zrezygnowałem z funkcji adm a nie jako użytkownik : )

Edytowano przez KAPITAN SOWA
  • Lubię to 4

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się