Zaloguj się, aby obserwować  
piotrek8978

Rozwiązane Skarga na Admina Nekro

10 postów w tym temacie

Twój nick podczas Gry: Puchatek Chce Miodku
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: Nekro
Data zdarzenia: 08.11.2018
Mapa: dust
Screeny / Demko: <br /> **** [Ban Info] ****<br /> ## Zostałeś zbanowany<br /> ## Twoj nick: PUCHATEK CHCE MIODKU<br /> ## Twoje Steamid: STEAM_2:0:1582008997<br /> ## Powod: Stawiasz Miny w przejsciu!<br /> ## Admin: Nekro<br /> ## Data nalozenia bana: 08.11.2018 - 16:29:16<br /> ## Dlugosc bana: 3 hours<br /> ## Ban wygasa: 08.11.2018 - 19:29:16<br /> **** [Ban
Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.

Grając saperem otrzymałem bana za miny w przejściu  gdzie   miny w przejściu  są dozwolone nie jednokrotnie takie  bany od tego admina otrzymywałem prosiłbym o  ogarnięcie tego gracza 🙂  i prosze o ub  😉 
**** [Ban Info] ****
## Zostałeś zbanowany
## Twoj nick: PUCHATEK CHCE MIODKU
## Twoje Steamid: STEAM_2:0:1582008997
## Powod: Stawiasz Miny w przejsciu!
## Admin: Nekro
## Data nalozenia bana: 08.11.2018 - 16:29:16
## Dlugosc bana: 3 hours
## Ban wygasa: 08.11.2018 - 19:29:16
**** [Ban 

4 godziny temu, piotrek8978 napisał:
Twój nick podczas Gry: Puchatek Chce Miodku
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: Nekro
Data zdarzenia: 08.11.2018
Mapa: dust
Screeny / Demko: <br /> **** [Ban Info] ****<br /> ## Zostałeś zbanowany<br /> ## Twoj nick: PUCHATEK CHCE MIODKU<br /> ## Twoje Steamid: STEAM_2:0:1582008997<br /> ## Powod: Stawiasz Miny w przejsciu!<br /> ## Admin: Nekro<br /> ## Data nalozenia bana: 08.11.2018 - 16:29:16<br /> ## Dlugosc bana: 3 hours<br /> ## Ban wygasa: 08.11.2018 - 19:29:16<br /> **** [Ban
Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.

Grając saperem otrzymałem bana za miny w przejściu  gdzie   miny w przejściu  są dozwolone nie jednokrotnie takie  bany od tego admina otrzymywałem prosiłbym o  ogarnięcie tego gracza 🙂  i prosze o ub  😉 
**** [Ban Info] ****
## Zostałeś zbanowany
## Twoj nick: PUCHATEK CHCE MIODKU
## Twoje Steamid: STEAM_2:0:1582008997
## Powod: Stawiasz Miny w przejsciu!
## Admin: Nekro
## Data nalozenia bana: 08.11.2018 - 16:29:16
## Dlugosc bana: 3 hours
## Ban wygasa: 08.11.2018 - 19:29:16
**** [Ban 

@TyTuS.

dostałeś bana za to że miny były przy hostach, za co Cię ostrzegałem. Zwyczajnie źle wybrałem opcje za co ban poleciał. Nie wiedziałem, że pod F jak w minę wyceluję leci ban od razu za "miny w przejściu". Ban słuszny wystarczy zobaczyć demko. W przejściach można spokojnie to wiem 🙂 Pozdrawiam, 

Wiadomość również do osoby skarżącej się, wrzuć demko. No i ten tego, jak się nie reaguje na ostrzeżenia no i bany, to co ja mogę więcej Ci zrobić, co byś się nauczył odpowiednio stawiać... 

po 1 miny byly przy schodach a nie przy hostach ...  inteligencie  nast razem dam ssy  to zobaczymy 🙂 kto dost ostrzeżenie ;0 

Po 1 jak to już ładnie zacząłeś pisać. To cześć min przy schodach bądź na nich, za co zupełnie ban nie poszedł

Po 2. Poszło ostrzeżenie o minę konkretną. Brak Twojej reakcji i dalsze jej stawianie w tym miejscu poskutkowalo banem. 

Po 3. Pisanie że notorycznie bany dostajesz od mojej osoby też jest kłamstwem. 

Po 4. Masz problem wstawiasz dowód, a nie piszesz coś na kogoś od tak.

Swoją drogą nie życzę sobie żebyś pisał do mnie w sposób sarkastyczny "inteligencie", ja Cie w żaden sposób nie obrazalem. Stawiaj tak dalej to dalej będziesz bany dostawał. Demko możesz w każdej chwili wstawić jak taki pewny jesteś;) nie musisz czekać na SSy

Taką oto informacją, że "wiesz swoje" proponuje zamknąć temat

Donator

Ban już wygasł także zamykam. Następnym razem jak będziesz uważał że dobrze stawiasz miny to wrzuć demko. 

Nagrody Odznaczenia

Donator

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Nagrody Odznaczenia

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować