15 postów w tym temacie

Wiem, wiem ze info z tsa jest dozwolone, ale żeby było troszkę fair to może lepiej gdyby mogli dawać info to co tylko swoi widza? Bo jak można sobie klikać każdego i dawać info każdego położenia to trochę wkurzające.. ugrywam sobie rundkę, mogę być wszędzie i akurat skan idzie w miejsce które normalny człowiek by nie sprawdził... gdzie tu zabawa? Niekazdy ma ziomków żeby siedzieć i podawać sobie info na tsie.

• Lubię to 1

Nagrody Odznaczenia

Donator

Średnio dozwolone:

Wszelkie podpowiadanie na komunikatorach ts3, steam, u@ będzie oceniane jako wspomagacze wh.

Jak kogoś przyłapiesz i dobrze demko rozpiszesz, to zostanie z permem, za to info od boga

• Kocham to 1

Nagrody Odznaczenia

VIP

Kappa,od tego jest ts,a że ktoś ma rakowego kompa i nie może wbić na ts,to nie jest kogoś wina.Podawanie info będzie traktowane jak Wh,nie wytrzymam ahahah xD

@Kraszer <3 Przeczytaj sobie regulamin serwera bo widzę, że go nie znasz :) 

VIP

Wiesz gdzie mam ten regulamin? Sam sobie odpowiedz 😄

• Haha 1

Donator
17 minut temu, Kraszer <3 napisał:

Wiesz gdzie mam ten regulamin? Sam sobie odpowiedz 😄

Czyli jak dostaniesz perma to się nie odwołasz? Albo się traktujemy z szacunkiem albo mamy wszystko. Mam wrażenie, ze niektórzy maja regulamin za świetność tylko kiedy bana za długiego dostają i się do niego odwołują.. 

VIP

Ja się raz odwołałem od bana,jak dostałem SS więc noo,jakoś mnie to nie rusza,i tak sobie bedziemy info na ts dawać,a wy tam róbcie swoje :d

• Haha 1

Jak ktoś jest BEZ ambicji i po prostu po FRAJERSKU psuje innym grę w taki czy inny sposób żeby tylko "udowodnić" innym że jest PRO, bez litości skrupułów powinien dostać PERMA na WSZYSTKICH serwerach. 

TS czy HLR to jedno i TO SAMO... Oszukujesz - Wylatujesz.

• Lubię to 5

O lol, kiedyś było dozwolone i zmienili, nawet nie wiedziałem XD 

Nagrody Odznaczenia

Donator
1 godzinę temu, Ronin. napisał:

Jak ktoś jest BEZ ambicji i po prostu po FRAJERSKU psuje innym grę w taki czy inny sposób żeby tylko "udowodnić" innym że jest PRO, bez litości skrupułów powinien dostać PERMA na WSZYSTKICH serwerach. 

TS czy HLR to jedno i TO SAMO... Oszukujesz - Wylatujesz.

Popieram, to czy ktoś widzi z trupa typa w kominie  przez sciane czy też dostaje info tsowe, żeby skanowal komin bo tam siedzi ostatni to jeden chuj, info od Boga to info od Boga. Tak czy siak zna położenie przeciwnika. 

Nagrody Odznaczenia

Właściciel

Prosta sprawa jeżeli ktoś ma info od boga, a unban to zobaczy to banik.

Wszelkie podpowiadanie na komunikatorach ts3, steam, u@ będzie oceniane jako wspomagacze wh.

• Lubię to 3

Nagrody Odznaczenia

Donator
14 minut temu, MaxioR napisał:

Prosta sprawa jeżeli ktoś ma info od boga, a unban to zobaczy to banik.

Wszelkie podpowiadanie na komunikatorach ts3, steam, u@ będzie oceniane jako wspomagacze wh.

Czerwony kolor dla H@ XD

a info od ducha to bedzie ban? XD

• Lubię to 1

W każdej grze masowej, jak na przykład MOBA, ghostowanie jest żałosne, dlatego jak dla mnie powinien być za to banik z miejsca 😄 

Właściciel

Myślę że temat został wyczerpany. Banujemy za podpowiadanie na ts i wszelkich innych komunikatorach. Podpowiadanie na U@ też jest zabronione, wszelkie takie sytuacje z dowodami proszę mi wysyłać w prywatnych wiadomościach a ja tymi osobami się zajmę. Jesteście strasznie słabi skoro potrzebujecie info od kolegi. :v 

• Kocham to 3
  • Haha 1

Właściciel

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.