Klopson

DODANY Powrót?

Recommended Posts

Donator
Imię: Tomasz
Zainteresowania: yyyyy
Dlaczego akurat Ty: Umieszczam to w polu niżej.
Krótki wywiad: Umieszczam to w polu niżej.

No witam. 

Tak jak napisała mi Daga w kwietniu, kiedy chciałem 6-miesięczny urlop to wracam z podaniem ponownie XD

Fakt, może być troszkę szybko (biorąc pod uwagę, że nie trzeba być redaktorem, żeby wrzucać nowe tematy) ale jednak chciałbym kontynuować moje dzieła mając najlepszy kolor na tym forum ?

Wywiad...hmmm...nie wiem czy chcecie, żebym przeprowadzał specjalnie pod rekrutację kolejny wywiad z serii "Moje muzyczne ja", z którym z resztą pisałem pierwsze podanie więc znacie moje możliwości. 

Pis joł. 

Extended version.

Witajcie, mam w redakcji swoje dzieci, tj. "Klasyczek" i "Uwierzycie?". Chciałbym je dalej rozwijać, aby wyrosły na zdrowe i grzeczne wielkie działy. 
W tym celu liczę na Wasze głosy na "Tak", bo fajnie by było zasiąść do teamu Łososiowych (dla Panów może być rushoffy, też spoczko). 
Jeśli chodzi o wywiady, to mam wrzuconych tutaj kilka:
Pierwszy wywiad - >>>>KLIK<<<<
Ostatni wywiad - >>>>KLIK<<<<
Kolejny by się za bardzo nie różnił więc możecie mnie ocenić na podstawie powyższych informacji. 

Ogólnie, to w głowie mam pusto tylko w szkole, więc będę próbował wstawiać coś nowego (może jakieś konkursy czy cuś*). Ogólnie to miałem w planach wielki mundialowy konkurs ale ze względu na wyjazd musiałem go zaniechać.  

Hejty i propsy mile widziane, chociaż wolałbym to drugie ?

* Napisane SPECJALNIE ?

• Lubię to 1
  • Kocham to 2

REKLAMA

Zbiórka na reklamę serwera COD 401!

Cel zbiórki

• Odbudowanie dawnej pozycji serwera
  • Rozbudowanie społeczności CsOne.Eu

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się odbudować dawną pozycję serwera. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do Właściciela @MaxioR

Czytałem Twoje tematy w dziale redakcji i uważam że robiłeś robotę, jednak z drugiej strony dłuższą chwilę Cię nie było. Nie wiem, dla mnie neutral z lekka przewagą na TAK, więc powodzenia ?

• Lubię to 1

VIP

A według mnie powinno się to odbyć bez podania, tak jak to miało miejsce z Mariolką. Co o tym sądzicie @Kotka @MaxioR?

• Lubię to 1

Właściciel

uioiouiouio

Gratulacje! Twój Admin został zaakceptowany

Prosimy o kontakt z osobą przyjmującą podanie celem dodania admina, brak kontaktu = brak dodania admina.

Pamiętaj aby zgłosić sie po grupę na forum w tym dziale.

- Odbierz grupę na forum!

Niezbędne informacje dla nowego admina:

- Regulamin Admina link

- Taryfikator banów link

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

• Lubię to 1

Guest
This topic is now closed to further replies.