Mrs D.

ODRZUCONY Podanie Mrs D.

11 postów w tym temacie

VIP
Imię: Ewelina
Jak długo grasz na CsOne.Eu: Od lipca 2014; w 2017 r. miałam przerwę i od stycznia b.r. jestem już cały czas.
Doświadczenie w moderowaniu: Miałam styczność z zaledwie jedną setną obowiązków moderatora, kiedy pełniłam tu funkcję grafika, ale szybko się uczę i jestem pewna, że wszystko ogarnę intuicyjnie, a jeśli będę miała jakiś problem, to oczywiście zwrócę się do osób bardziej doświadczonyc
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dla forum dziennie: Gdyby to policzyć to każdego dnia spędzam tu kilka godzin, w weekendy pewnie trochę mniej, ale według moich bliskich to i tak za dużo. XD W każdym razie nie zamierzam tego zmieniać.
Dlaczego akurat Ty: Umieszczam to w polu niżej.

Moje pierwsze podanie na moderatora składałam w kwietniu, zostało odrzucone przez zbyt krótki staż po powrocie. Od tego czasu minęło ponad pół roku, jak widać cały czas tu jestem (i nigdzie się nie wybieram) i nadal chcę pomóc zostając moderatorem.

Nie posiadam żadnych funkcji na forum, więc obowiązki moderatora z niczym by mi nie kolidowały. Admin na serwerze również nie stoi na przeszkodzie, tak czy siak spędzam na forum dużo czasu.
Myślę, że dogaduję się z użytkownikami (a przynajmniej z większością). Zdaję sobie sprawę z tego, że może nie wszyscy za mną przepadają, ale w końcu moderator to nie celebryta, żeby miał być znany i lubiany. W tym przypadku najważniejsze chyba jest, żeby dogadywać się z obecnymi modami i stworzyć zgrany i świetnie pracujący zespół, co raczej udałoby mi się zrobić z Patrycją i Klaudią. 😉
Staram się pomagać jak tylko umiem, zgłaszam błędy związane z forum i serwerami, potrafiłam nawet wykrzesać z siebie resztki sił, żeby zrobić grafikę promującą serwer JailBreak, który niestety nie wypalił.
Jestem opanowana, nie wybucham, do wszystkiego podchodzę na spokojnie, z dystansem. Jeśli chodzi o poprawną polszczyznę, to chyba nie ulega wątpliwości, że nie popełniam głupich błędów, może jedynie mam mały problem z przecinkami (ale taki naprawdę mały, czasem wstawię ich za dużo). 
Wydaje mi się, że przez te kilka lat, które tu spędziłam pokazałam, że znam regulaminy i je respektuję. Nie mam i nie miałam na koncie żadnych warnów, jedynie małe słowne upomnienie od Klaudii, kiedy zdarzyło mi się jakiś czas temu wysłać 3 wiadomości z rzędu na chatboxie. Przyznaję się do winy, żałuję i obiecuję, że nigdy więcej się to nie powtórzy. 😉

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie,
Mrs D. 

• Lubię to 1
  • Kocham to 2

Jestem Na tak

+wiek

+doświadczenie

+staż

można dać szanse 

• Lubię to 1

Jestem na Tak.

Długi staż na forum,

wysoka  kultura osobista,

prawie ciągle dostępna na forum,

doświadczenie.

• Lubię to 2

Donator

Odnośnie tego, że nie ma tyle pracy na forum dla kolejnej osoby, nie zmieniam zdania.

Aczkolwiek podanie samo w sobie mnie przekonuje. Masz dobry kontakt z obecnymi Moderatorami, co jest dużym plusem, bo w grupie łatwiej coś zdziałać. Biorąc pod uwagę ostatnie podania, najciekawiej przedstawiłaś siebie w świetle pracy moderatora. Jestem na Tak.

• Lubię to 3

Nagrody Odznaczenia

Na Tak

+wiek

+aktywna

+chęć pomocy

Donator
Napisano (edytowany)

Z góry przepraszam, że moja opinia będzie zarazem zdaniem na temat Di, jak i całego procesu rekrutacji na Moderatora. Rykoszetem zahaczę też o UBT.

O rekrutacji:

Od paru miesięcy jest wałkowany temat otwartej rekrutacji na poszczególne stanowiska forumowe. Ja kiedy składałem podanie, było widać, że jest na to zapotrzebowanie. Kiedy odszedł Piotrek, a Don `t strzelił focha - ponownie rozumiałem spływające podania. Było na to zapotrzebowanie. 
A teraz? Tak jak wspominałem na chacie - konkurs na to, komu da się mniej ocen na "nie" z powodem, że 2 modów to wystarczająca ilość. 
Jestem na 100% pewien, że po tym zdaniu, osoby, które chcą pisać opinie pozytywne, zastanowią się nad tym 2 razy - wiedzcie, że hipokryzja to po nadgorliwości najgorsza cecha siedząca w człowieku. Ale o to zahaczę w cytatach. 

"Pomijając fakt, że kolejny mod jest mało potrzebny, a rekrutacja stoi otwarta, bo tak..";

"Chciałam poczekać z wypowiadaniem się, aż maxior mi odpiszę na pw, ale mogę się nie doczekać

Myślałam, że z maxiorem i Patką byliśmy umówieni, na to, że rekrutacja na moda zostanie otwarta, gdy oto poprosimy, bo nie będziemy dawać sobie rady, czy coś

Na pewno wiele się od tamtego momentu zmieniło, ale wciąż uważam, że kolejny mod się nie przyda

Nie ma tu dużo roboty, a z Patką współpraca wychodzi nam idealnie :DD

Jak ja jestem, jej nie ma; jak jest ona, to mnie nie ma i tak się uzupełniamy

Z kolejnym modem, mogłybyśmy wchodzić sobie w drogę i nic dobrego by z tego nie wyszło"

Chciałam poczekać z wypowiadaniem się, aż maxior mi odpiszę na pw, ale mogę się nie doczekać

To wiele mówi na temat sluszności otwierania tematu jakim jest ta rekrutacja. Bo gdzie tu jest sens jeśli 40-50% ruchu na forum to posty z liczbą głosów na serwery?
Bardziej obrazowo? To tak jakby się otwierało sklep w pawilonie, gdzie jest 5 takich samych sklepów... 

Na Moderatora będzie zapotrzebowanie kiedy Klaudia lub Pacia zrezygnują. Wcześniej to bez sensu. 

Przechodząc już do samej DI.

Już tak mam, że staram się każdego z osobna analizować, badać zachowania i opinię na temat danej osoby. 

Czytałem sobie podanie, które napisałaś i złapałem się za głowę jakieś 5 razy. Jak można się idealizować celem osiągnięcia swojego celu. Gombrowicza cytować nie będę. Ale słowo "Gęba" niech będzie tym co o tym myślę. Jednak - po kolei.

"Moje pierwsze podanie na moderatora składałam w kwietniu, zostało odrzucone przez zbyt krótki staż po powrocie. Od tego czasu minęło ponad pół roku, jak widać cały czas tu jestem (i nigdzie się nie wybieram) i nadal chcę pomóc zostając moderatorem." - To mnie dobiło już na samym początku. 

Na pewno rozmawiasz ze swoją koleżanką Klaudią. Na pewno znasz jej opinie na temat rekrutacji. Na pewno ta sama Klaudia wspominała, że jest zapotrzebowanie
na grafika i redaktora, a nie moderatora. Więc czemu nie kandydujesz tam? Masz za mało czasu na te funkcje, mając czas na moderatora; są za nudne dla Ciebie? Przecież znasz się na tym więc może pora te działy ożywić? Za mało ambitne? Czy może Twoja nieskrywana chęć poprawiania każdego i naprowadzania ludzi na swoje własne przekonania pcha Cię do tego, żeby złożyć podanie na moderatora? 
Zdanie "od tego czasu minęło pól roku, jak widać cały czas tu jestem" dla mnie ma słaby wydzwięk. To tak jakbyś specjalnie odczekała pół roku i ktoś ma Cię wynagrodzić za obecność. A jak się nie uda to co? Znikniesz i będziesz tylko śmieszkować z Klaudią na SB...? 

"Myślę, że dogaduję się z użytkownikami (a przynajmniej z większością). Zdaję sobie sprawę z tego, że może nie wszyscy za mną przepadają, ale w końcu moderator to nie celebryta, żeby miał być znany i lubiany. W tym przypadku najważniejsze chyba jest, żeby dogadywać się z obecnymi modami i stworzyć zgrany i świetnie pracujący zespół, co raczej udałoby mi się zrobić z Patrycją i Klaudią. 😉" - Nie będę tego cytatu rozbierał na części pierwsze bo mojego posta nie przeczyta do końca nikt poza Maxiorem i Kotką.

Grałem wystarczająco dużo na serwerze DD2 żeby poznać opinie na Twój temat oraz Twój sposób bycia. Powiem tylko, że bycie aroganckim i apotyktycznym z powodzeniem spowodowało, że 75% (może przesadziłem o te 5%) ludzi na serwerze odczuwa ulgę albo mówi, że nikt Cię nie lubi kiedy wychodzisz serwera. Nie, nie mówią tylko ludzie, którym dałaś bana. Uprzedam już ten argument, 
Szacunek. Wiesz jak się go zdobywa? Przez ciężką pracę, dając innym inspirację. Poprzez sprawiedliwość i sumienność w swoich osądach i obowiązkach. Można też go zdobyć przez strach ale Francja będzie dobrym przykładem, gdy powiem, że ten sposób nie jest dobry. Nie uważam, żebyś Ty ten powszechny szacunek posiadała. A to niezbędna cecha, którą ta osoba musi mieć. I nie, na serwerze nie ma jednego typu zachowań, a na forum drugiego. Nie ma czegoś takiego. 

"Staram się pomagać jak tylko umiem, zgłaszam błędy związane z forum i serwerami, potrafiłam nawet wykrzesać z siebie resztki sił, żeby zrobić grafikę promującą serwer JailBreak, który niestety nie wypalił."

To Ci się chwali. Zauważyłem, że dajesz radę pomagając Czerwonym w poprawkach forum.

Dla mnie nie jesteś odpowiednią osobą aby dzierżyć te stanowisko. Z drugjiej strony, według mnie na forum nie ma teraz osoby, która by się nadawała na moderatora.

Reasumując: jestem na NIE

P.S. sam nie będę kandydował mimo kilku wiadomości zachecających na steamie.

~ Pozdrawiam Zangi

Edytowano przez Zangetsu
  • Lubię to 4
  • Kocham to 3
  • Łał 2

Napisano (edytowany)

Mieć perma na swoim koncie w przeszłości, a potem pełnienie takiej roli jak moderator na tym samym forum? To żart, tak? Ostatni raz jak sprawdzałem to prima aprilis było w kwietniu. Miała grafika więc ma jakieś doświadczenie, XDDDD? A ja sprzątałem w firmie, to mogę zostać dyrektorem firmy? Nie ma wystarczająco roboty, a wy jeszcze chcecie brać kogoś niedoswiadczonego? Odwali coś to będzie podanie na czwartego moderatora bo poprzedni coś zrobił. Temat Twoich sposobów i reputacji nie muszę poruszać bo Zangetsu dobrze napisał. 

NOŁŁ.

Edytowano przez Strzałeczka
  • Lubię to 3
  • Kocham to 1

Nagrody Odznaczenia

VIP
Napisano (edytowany)

Wpadłam na chwilę między kęsem kanapki, a spokojnym snem. 

Nie będę tutaj pisac zbyt wylewnej odpowiedzi, bo powiedziecie, że śmietanka stoi w miejscu, a zła Czarna komentuje podanie. 

Robię to, bo pewnie nie zdążę przed werdyktem h@, A może i moja opinie wezmą pod uwagę. 

Nie zniosłabym kolejnej moderatorki i wzajemnego lizania sobie dupy. Pacia dla mnie jesteś tutaj wygrywem, bo jako jedyna potrafisz do każdego w taki sam sposób odnosić się na forum. 

Rzygam tymi waszymi serduszkami, pieprzeniem farmazonow i innymi super słodkimi pierdołami na sb. 

Nie znam Cię nie na tyle, zeby ocenić jakim adminem jesteś na serwerze, ani jaką masz przeszłość tutaj. 

Pewnie podanie było konsultowane z Twoja psiapsi, która wyjaśniła Ci, że mimo tego, iż musi napisać w podaniu na "NIE", to w głębi serduszka liczy na Twój awans. 

A Czarna zwyrol jak zwykle przeklina, niewychowane babsko, jest chamska tak jak Zangi. Jemu można wybaczyć, ale żeby kobieta się tak zachowywała?! Ale jestem tutaj na tyle długo, że bezczelność i sarkazm niektórych osób już dawno przeskoczyła mnie i Radka. 

Jesteś mistrzem poprawnej polszczyzny to rusz się do redakcji, ale to pewnie zbyt mało prestiżowe miejsce dla najlepszej koleżanki niebieskiej. 

Siedzcie dalej w swojej "elicie" i pieprzcie słodkie słówka, aż można dostać cukrzycy. Nic wielkiego dla mnie tutaj nie zrobiłaś. Złóż podanie na te stanowiska, na którym jest wakat. 

Jestem na grube NIE. 

EDIT: 

Po wypowiedzi osoby niżej, muszę się ustosunkować i przytoczyć kilka spraw. 

Pamiętasz jak mi na siłę starałaś się przeszkodzić w podaniu i wszystkim wmawialaś, że reku zostało ustawione pode mnie? Zobacz co ty teraz odstawilas... Jesteś tak zapatrzona w siebie i swoich przydupasow, że rzygać się chce. 

Chciałabyś, zeby w administracji siedziały Twoje marionetki, którymi będziesz sterować tak jak Tobie pasuje. 

Mam już powyżej dziurek od uszu, tego waszego "wazeliniarstwa". Jedna, drugiej na tyle głęboko wejdzie, byle by osiągnąć swoje. Z ogromnym niesmakiem od wczoraj na to patrzę. 

Nie podejrzewałam, że aż tak niski poziom osiągnięcie. I możecie po werdykcie mnie cisnąć, ale ktoś musi być tym gorszym I powiedzieć ta prawdę. 

Judasze... 

Może ustąp Klaudia miejsca koleżance? Gowno tutaj robisz, tylko glosujesz na serwery, a takie obowiązki możesz wykonywać z poziomu użytkownika. 

Poziom hipokryzji został osiągnięty. Skoro jest tyle osób chętnych na moda, to może zmienić obecny skład i przyjac kogoś nowego? 

Edytowano przez Czaarna
  • Lubię to 1
  • Kocham to 4
  • Łał 2

Nagrody Odznaczenia

Donator

Kulturalna, pomocna, ciągle dostępna, aktywna, zna regulamin, bez warnów na koncie

Były opiekun adminów DD2. Utrzymywała ich w porządku. Każdy się pilnował i nie było bezsensownych banów, które teraz pojawiają się dość często. Pilnowała regulaminu i ludzi, aby też go przestrzegali.

Na forum wzorowy użytkownik, zgłasza błędy, pomaga innym, przestrzega regulaminu.

Zmieniłam zdanie co do 3 moda i myślę, że jednak mógłby się przydać, a na przykład wtedy, gdy ja albo Patka idziemy na urlop, wtedy ta 2 zostaje sama, nie jest to jakiś wielki dramat, ale jednak, ktoś na "zastępstwo" się przyda.

+ Ludzie twierdzą, że obecne mody sobie nie radzą.

Uważam, że ze wszystkich kandydatów, tych obecnych, ostatnich i tych jeszcze wcześniejszych, nadaje się najlepiej na tę funkcję.

Jestem na tak.

Ps. Jeśli to podanie zostanie odrzucone i Radzisza tak samo, to zamknijcie w końcu tą rekrutację na moda i nie kuście losu. Lepszych osób na moda, na tą chwilę, tu nie ma. Otworzycie rekrutację, jak ja albo Patka odejdziemy, wtedy na pewno znajdzie się wielu chętnych, bo wszyscy na to czekają.

• Lubię to 3
  • Haha 2

Nagrody Odznaczenia

Właściciel

Nasza para modów od dnia 1 listopada do dnia dzisiejszego wykonała 37 działań moderacyjnych

Przykładowe działania

• Edytowałem komentarz w Temat Zmiana w kwestii wypowiadania się we własnym podaniu.
  • Zablokowałem Temat: Sieciowa Śmietanka

• Ukryłem Post: Kilka spraw

• Odkryłem Post: Kilka spraw

Jak widać nasi moderatorzy nie mają nadmiaru pracy, więc kolejna osoba jest zbędna.

Na sieci mamy inne funkcje gdzie występują braki kadrowe.

• Lubię to 1

Nagrody Odznaczenia

Właściciel

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Twoja prośba o admina została odrzucona.

-Nie spełniasz wymagań.

-Za mało grasz na serwerze.

-Zbyt wiele negatywnych opinie w podaniu.

Nie przekonałeś do siebie administracji.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Nagrody Odznaczenia

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Temat został odwiedzony przez 1 użytkownika(ów)