Klaudia.

Rozwiązane Kilka spraw

22 postów w tym temacie

Donator

Haj, wszystko piszę w jednym, tutaj, aby nie zakładać osobnych tematów

1. Od jakiegoś czasu źle działa opcja wyróżniania tematów gwiazdką:

• Niektóre tematy można wyróżnić, niektórych nie
  • Żadnego tematu nie można usunąć z tych "wyróżnionych"

2. Co z tymi ukrytymi postami? Tylko posty szarych użytkowników nie dostają tej obwódki, gdy są ukrywane. Coś jest z tym robione, czy czekamy na jakąś aktualizację, czy co?

Dla jasności:

1_5bba02c39eda2.png

3. Co z możliwością edycji/usuwania wpisów na czacie i blokowanie osób? Miało być chwilowe, okej, ale czekamy i czekamy, więc kiedy wróci?

4. Po tym jak coś robiliście z czatem, to nie odświeża mi się on automatycznie. Zatrzymuje się w jakimś momencie i muszę odświeżyć stronę, aby pojawiły się nowe wpisy.

5. Wciąż nie działa zmienianie grup użytkowników, a przy co niektórych nawet nie ma tej opcji. I znowu to samo pytanie, kiedy zostanie to naprawione? 

6. Korzyści vipa/donatora, a dokładnie "zmiana nazwy na forum". Da się tak zrobić, aby była ta możliwość, mimo, że nie mamy vipa/donatora jako głównej rangi?

7. Czat dla adminów. Był nie był, był nie działał. Zostanie w końcu wprowadzony, tak aby działał poprawnie i był przydatny dla adminów?

8. Opcja zgłoszenia gracza na serwerze, aby wiadomość pojawiała się na czacie, na forum. Aby uniknąć spamu można:

• ustawić automatyczne usuwanie wpisów, np. po 15 minutach
  • dodać możliwość usuwania wpisów adminom, oczywiście jeśli to możliwe

9. Wrócić do poprzedniej wersji "temat przeczytali" - gdzie wystarczyło kliknąć w tą opcję i się wszyscy pokazywali, razem z datą i godziną, a nie to co jest teraz na dole, na co trzeba czekać i odświeżać, aby dobrze się wyświetliło

Czekam na odpowiedzi i ewentualne propozycje, co do zmian punktów, albo jakieś zupełnie z innej beczki :) 

Edytowano przez Klaudia.
  • Kocham to 2

Nagrody Odznaczenia

VIP

Dodam do tego jeszcze "Temat został odwiedzony przez X użytkowników:" - to też zepsuta opcja.

Właściciel

1.  Aby temat wyróżniony zielonym tłem, należy temat: podpiąć lub wyróżnić.

asdsad.png

2. @Maniuś

3. Poprawione.

4. @Maniuś

5.Obecna wtyczka nie jest kompatybilna i nie jest już wspierana przez autora, więc została wyłączona.

6. Z tego co widzę to w podstawowej wersji to nie działa.

7. Nie, nie mam czasu szukać kolejnych wersji.

8.Kolejne połączenie z bazą danych na serwerze, prawdopodobnie wpłynie na wydajność serwera.

9. Zostanie to dodane.

Dodano 0 minut później
---------------------------------------------------------------------------------
Cytat

Dodam do tego jeszcze "Temat został odwiedzony przez X użytkowników:" - to też zepsuta opcja.

@Radzisz Mianowicie?

Nagrody Odznaczenia

Donator

@MaxioR

Przecież wiem jak to się robi.

Piszę o tym, że nie ma takiej opcji...

2_5bba209d089a3.png

3_5bba21aaa00ba.png

Kurcze, zakładasz tematy z dalszymi planami, ludzie piszą ci o tylu zmianach, poprawach, propozycjach i jest ich sporo i trzeba coś robić i musisz na to znaleźć czas, aby coś tu zmienić, a ty mówisz, że nie masz go na szukanie jakiegoś pluginu, który ułatwi pracę niejednemu adminowi... Szkoda no.

Dzięki za czat

Czekam na maniusia i ten 9 punkt ;) 

Edytowano przez Klaudia.
  • Kocham to 1

Nagrody Odznaczenia

Właściciel

@Klaudia. Nie wiem czy jest sens polemizować na temat tego pluginu ale w skrócie:

Nie ma go od kilku lat na serwerach i bez kilku mniejszych incydentów wszystko funkcjonuje sprawnie.Jestem pewny że masz jeszcze kilka innych propozycji dotyczących serwerów niż wałkowanie od x czasu tematu tego JEDNEGO pluginu, mam nadzieję że ten temat wyczerpałem.

Napisałem temat racja 

Wypowiedziałem się i podsumowałem kilka propozycji, niestety ale nie wszystkie da się wprowadzić z dnia na dzień i nie wszystkie mogę sam zrobić bo wymagają tez pomocy społeczności.

A teraz z innej beczki jak czasami wygląda pomoc społeczności, każdy chce czegoś nowego i tylko wymaga a gdy została poproszona o małą pomoc wyszło jak wyszło.

https://www.csone.eu/topic/51130-zapraszam-graczy-csgo-do-testow/ 1 wypowiedź.

https://www.csone.eu/topic/51052-lista-map-propozycje/ 0 wypowiedzi.

https://www.csone.eu/topic/51055-zgarnij-vipa/ 0 wypowiedzi.

Tak jak widać ktoś czas poświęca tylko nie zawsze to widzicie albo chcecie widzieć, takie podejście nie motywuje do dalszej pracy...

Nagrody Odznaczenia

Donator

Nie chcę tu takich dyskusji w temacie, ale

Dałeś linki do tematów, które dotyczą serwerów CSGO, które pojawiły się kilka dni temu i przez pierwsze dni nie funkcjonowały dobrze

W twoim temacie ludzie pisali ci, abyś zajął się serwerami, które masz i nie robił nowych, więc otworzyłeś serwer ffa i wrócił serwer only mirage - okej

Było kilka incydentów i wciąż się takie będą pojawiąć, tylko ludziom się po prostu nie chce pisać skarg na forum, za każdym razem

Ale niech będzie. Nie działa, nie ma, spoko, wystarczyło to po prostu napisać, a nie usuwać bez słowa, tak jak temat z propozycjami

Też mogłabym ci dać kilka linków do tematów, gdzie ludzie coś proponowali i tematy były zamykane bez waszego odzewu, albo usuwane przez was

Działa to w dwie strony, niestety

Mniejsza już oto...

@Maniuś punkt 2 i 4 należy do ciebie

I przy okazji jeszcze tych ukrytych postów

Da się tak zrobić, żeby ukryte posty, razem z powodem, były widoczne dla osób, które je napisały?

Też propozycja wałkowana miesiącami, były te wiadomości, totalnie nie wypaliły, więc przypominam o daaawnym pomyśle

Może coś wykombinujesz :) 

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Nagrody Odznaczenia

Właściciel
1 minutę temu, Klaudia. napisał:

Da się tak zrobić, żeby ukryte posty, razem z powodem, były widoczne dla osób, które je napisały?

to będzie dodane w nowej wersji, będzie informacja dla dla danej osoby na PW że jej post czy też temat był modyfikowany, zmieniany z powodem i osobą modyfikującą...

Dodano 1 minuta później
---------------------------------------------------------------------------------
2 godziny temu, Klaudia. napisał:

4. Po tym jak coś robiliście z czatem, to nie odświeża mi się on automatycznie. Zatrzymuje się w jakimś momencie i muszę odświeżyć stronę, aby pojawiły się nowe wpisy.

Tu trzeba czekać na aktualizację...

• Lubię to 1

Właściciel

2. Co z tymi ukrytymi postami? Tylko posty szarych użytkowników nie dostają tej obwódki, gdy są ukrywane. Coś jest z tym robione, czy czekamy na jakąś aktualizację, czy co?

Dla jasności:

1_5bba02c39eda2.png

Podaj przykład :)

Dodano 9 minut później
9 minut temu, Maniuś napisał:

Podaj przykład :)

No wiem, ale potrzebuję linki do tych tematów :)

VIP
1 godzinę temu, MaxioR napisał:

@Klaudia. Nie wiem czy jest sens polemizować na temat tego pluginu ale w skrócie:

Nie ma go od kilku lat na serwerach i bez kilku mniejszych incydentów wszystko funkcjonuje sprawnie.Jestem pewny że masz jeszcze kilka innych propozycji dotyczących serwerów niż wałkowanie od x czasu tematu tego JEDNEGO pluginu, mam nadzieję że ten temat wyczerpałem.

Napisałem temat racja 

Wypowiedziałem się i podsumowałem kilka propozycji, niestety ale nie wszystkie da się wprowadzić z dnia na dzień i nie wszystkie mogę sam zrobić bo wymagają tez pomocy społeczności.

A teraz z innej beczki jak czasami wygląda pomoc społeczności, każdy chce czegoś nowego i tylko wymaga a gdy została poproszona o małą pomoc wyszło jak wyszło.

https://www.csone.eu/topic/51130-zapraszam-graczy-csgo-do-testow/ 1 wypowiedź.

https://www.csone.eu/topic/51052-lista-map-propozycje/ 0 wypowiedzi.

https://www.csone.eu/topic/51055-zgarnij-vipa/ 0 wypowiedzi.

Tak jak widać ktoś czas poświęca tylko nie zawsze to widzicie albo chcecie widzieć, takie podejście nie motywuje do dalszej pracy...

No niestety racja. Nie wspomnę o konkursie który wisi już 3 dni, a wzięła udział JEDNA osoba, gdzie jedynym wysiłkiem jest kopiuj - wklej. Smutne.

Co do mojego posta wyzej, chodzi o to:

Screenshot_20180929-175143.thumb.jpg.698f1b514415b017c5dc854c5802a1bc.jpg

Pokazuje osoby które nigdy nie odwiedziły tego tematu, ba, nawet na forum nie zaglądają od dawna. Przykład - coolcio. Innym razem wejde w ten sam temat i już pokazuje zupełnie inne osoby.

Donator

@Maniuś https://www.csone.eu/topic/50785-propozycja/

Post Strzałki i Zangetsu mają obwódki, post Daniela już nie, bo ma rangę użytkownika

@Radzisz Poniekąd o tym pisałam

Lista się buguje, trzeba odczekać chwilę, odświeżyć temat i dopiero pojawia się poprawna lista 

Dlatego lepszy byłby ten "przycisk" 

Nagrody Odznaczenia

3 godziny temu, Radzisz napisał:

No niestety racja. Nie wspomnę o konkursie który wisi już 3 dni, a wzięła udział JEDNA osoba, gdzie jedynym wysiłkiem jest kopiuj - wklej. Smutne.

Co do mojego posta wyzej, chodzi o to:

Screenshot_20180929-175143.thumb.jpg.698f1b514415b017c5dc854c5802a1bc.jpg

Pokazuje osoby które nigdy nie odwiedziły tego tematu, ba, nawet na forum nie zaglądają od dawna. Przykład - coolcio. Innym razem wejde w ten sam temat i już pokazuje zupełnie inne osoby.

@Radzisz W redakcji jest to samo człowiek wrzuca, kombinuje, mysli jak tu rozkręcić dział. A użytkownikom nawet nie chce się zaglądnąć do tematów. 

Edytowano przez Daniel

Donator

Jakiś biały post - https://www.csone.eu/topic/51162-only-dd2/?tab=comments#comment-309952

A i co z tym wyróżnianiem tematów? Już mnie nauczyłeś jak to się robi, dzięki, to teraz jeszcze przydałaby się ta opcja. Przypominam, bo obawiam się, że tam wyżej ci zniknie :) 

• Haha 1

Nagrody Odznaczenia

VIP
38 minut temu, Klaudia. napisał:

Jakiś biały post - https://www.csone.eu/topic/51162-only-dd2/?tab=comments#comment-309952

A i co z tym wyróżnianiem tematów? Już mnie nauczyłeś jak to się robi, dzięki, to teraz jeszcze przydałaby się ta opcja. Przypominam, bo obawiam się, że tam wyżej ci zniknie :) 

Poprawione.

• Lubię to 2

Donator
Napisano (edytowany)

Rozumiem, że z 2 czekamy na aktualizację, bo aktualnie nawet osoby z rangami nie mają tych obwódek przy postach

+ Te wiadomości do użytkowników, po ukryciu im postu

A co z 9? Kiedy zostanie dodane?

@Maniuś

Edytowano przez Klaudia.

Nagrody Odznaczenia

Właściciel

Rozumiem, że z 2 czekamy na aktualizację, bo aktualnie nawet osoby z rangami nie mają tych obwódek przy postach 

Kogo masz na myśli?

Właściciel

9 Nie zostanie dodane, w jakimś temacie dałem link że stara aplikacja działała tylko na ips 4.2

Stara wersja https://invisioncommunity.com/files/file/7650-topic-viewed-by-users/

Obecna wersja https://invisioncommunity.com/files/file/8517-who-viewed-the-topic/

Nagrody Odznaczenia

Donator

Mniej więcej temat się wyczerpał, ale zanim sobie go zamknę, to mam jeszcze jedną propozycję

Archiwum czatboxa - każdy ma w swoim profilu, własne archiwum swoich wpisów

Łatwiej będzie weryfikować kto co napisał, niż cofać czat + szybkie usuwanie/edycja wpisów takich spamerów jak dzisiaj

Nagrody Odznaczenia

Właściciel
13 godzin temu, Klaudia. napisał:

Mniej więcej temat się wyczerpał, ale zanim sobie go zamknę, to mam jeszcze jedną propozycję

Archiwum czatboxa - każdy ma w swoim profilu, własne archiwum swoich wpisów

Łatwiej będzie weryfikować kto co napisał, niż cofać czat + szybkie usuwanie/edycja wpisów takich spamerów jak dzisiaj

Niestety ale ta wtyczka nie posiada takiego udogodnienia, jedynie globalne archiwum, polegające w wczytaniu starych wpisów.

Nagrody Odznaczenia

VIP
28 minut temu, MaxioR napisał:

Niestety ale ta wtyczka nie posiada takiego udogodnienia, jedynie globalne archiwum, polegające w wczytaniu starych wpisów.

Globalne archiwum + wyszukiwarka w nim + dostęp tylko dla admistracji, może takie rozwiązanie?

Donator

I co @MaxioR? Da sie zrobic to o czym pisze Radzisz?

Nagrody Odznaczenia

Właściciel

Niestety ale nie ma takiej możliwości.

Nagrody Odznaczenia

Donator

logo.png.b31c33d37fb30f4962d17f448796371d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Nagrody Odznaczenia

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.