K8.

Nara No to Siema

Recommended Posts

Chciałem się z wami pożegnać mordeczki, czasu co raz to mniej ( szkoła, treningi, znajomi i dziewczyny :fan3: ) A tak do rzeczy odchodzę głównie dla tego że serwer stoi w miejscu i chuja się dzieje.... Gram tu od początku Sierpnia tamtego Roku i serwer jedyne co ma nowe to skiny, Admini mają wszystko w dupie a zwłaszcza @KAPITAN SOWA siedzi na spect 4 godziny i chyba jakiś nowy sterydian robi bo nie raczy nic zrobić a jakoś nie uwierzę że kogoś sprawdzał kurwa 4 godziny :xd: Chciałem podziękować za wyrozumiałości jak i świetną zabawę i akceptacje ze strony tych lekko starszych i przysłowiowych "dziadów" hehe ;p.

Pozdrawiam @sax @Gracz Patryk @Strzałeczka( kiedyś się spotkamy i cię zniszczę XDDD )  @El León @DamianZRW starą ekipe GO:MOD'a. 

Bym zapomniał @Luucyfer zemszczę się kiedyś za tę kose na westwood'zie XD

No to Siemka ;) 

Edited by K8.
  • Haha 1
  • Smutny 1

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Z fartem!

Cześć Mordko mam nadzieję, że jeszcze coś kiedyś zagramy, jakby co to kontakt zostaje na FB :p

Edited by Gracz Patryk

Pjona kontakt na steam zostaje ! ;)

Donator

Powodzenia. Trzymaj się. ;)

Donator

Na razie ;) 

Co Ty za głupotki Lordzie piszesz na pożegnanie :) 4h to ja ostatnio w weekend grałem w niedzielę a w tygodniu po godzinę -dwie bo nie mam czasu :)

..."Admin hu& czemu nie banuje "? 

Szkoda że odchodzis ale i tak wrócisz :p 

Trzymaj się, mam nadzieję że chociaż ugrasz jedną rundę na mnie kiedyś, hahaha

Do zobaczenia

Szkoda szkoda ale prywatne życie jest przejebane czasami xD Powodzenia mordo o zemście możesz pomarzyć :)

• Smutny 1

Cześć. Wróć jeszcze kiedyś do nas. Wpadnij do redakcji :D

Guest
This topic is now closed to further replies.