JebuS

Rozwiązane Skarga Na Warning?

5 postów w tym temacie

Twój nick podczas Gry: # JebuS #
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: WarninG !?
Data zdarzenia: 15.09.2018 - 19:09:18
Mapa: de_hell
Screeny / Demko: [ STEAM - (Premium) Szturmowiec ] *DEAD* JebuS : dobra jebac szutmowca<br /> <br /> J3di killed weedpl with m4a1<br /> �Babcia connected<br /> J3di + Skaza killed Majunia ^^ with m4a1<br /> [ VIP - Medyk ] *DEAD* KociFlak -_- : ja<br /> <br /> �Babcia is joining the Terrorist force<br /> Gracz WujoSamoZlo zaczal teraz uzywac mikrofonu!<br /> [ STEAM - (Premium) Szturmowiec ] *DEAD* JebuS : bo to chujowa postac<br /> <br /> [ Magik ] *DEAD* goodasriven : nick ranga><br /> <br /> [ STEAM - (Premium) Szturmowiec ] *DEAD* JebuS : ide na forum<br /> <br /> [ VIP - (Premium) Szturmowiec ] *DEAD* DrRafcio : no ja gram w lola<br /> <br /> [ VIP - Medyk ] *DEAD* KociFlak -_- : na tele<br /> <br /> TBM: Zamieniam 4n0nYm0u5. z RoMeO.<br /> Gracz WujoSamoZlo zaczal teraz uzywac mikrofonu!<br /> [COD] Weekendowy EXP Wlaczony! Od 10 do 22 o 50 Procent Szybciej!<br /> [*] LIL PEEP dropped<br /> [!] premium lub vipa mozesz kupic wpisujac na say /sklepsms<br /> <br /> <br /> **** [Ban Info] ****<br /> ## Zostałeś zbanowany<br /> ## Twoj nick: # JebuS #<br /> ## Twoje Steamid: STEAM_0:0:442709372<br /> ## Powod: Obraza<br /> ## Admin: WarninG !?<br /> ## Data nalozenia bana: 15.09.2018 - 19:09:18<br /> ## Dlugosc bana: 30 minutes<br /> ## Ban wygasa: 15.09.2018 - 19:39:18<br /> **** [Ban Info] ****<br />
Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.

Gram sobie na de_hell trochę podirytowany postacią którą jest szutmowiec, wiec napisałen na czacie "jebać szturmowca " po chwili dodałem to tego "bo to chujowa postac" i dostałem bana za obrazę.

Ale z tego co czytałem w regulaminie za obraze klas postaci nie są rozdawane bany?,  niech wypowiedzą się może osoby które maja dłuższy staż niż ja na tym serwerze czy takie coś jest normalne czy nie. ;*

Napisano (edytowany)

Ty nią grałeś, A admin odebrał to jako obrazę klasy :D

1.  Częsty ból dupy o premki "pier*olony szturmowiec/niewidka" itd będzie banowane, jeśli ten ktoś często będzie wylewał swój płacz na mikro lub say
Edytowano przez RS'ik

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, RS'ik napisał:
  1.  Częsty ból dupy o premki "pier*olony szturmowiec/niewidka" itd będzie banowane, jeśli ten ktoś często będzie wylewał swój płacz na mikro lub say

Z tym że to ja grałem tą postacią, i nie była ta obraza w strone innego gracza który gra tą klasą

Edytowano przez JebuS

Donator

Oboże.

A skąd admin ma wiedzieć, że akurat grasz tą klasę i tak naprawdę wkurzasz się na samego siebie?

Wystarczyło nic nie pisać i nie byłoby problemu

Beznadziejna skarga, za takie gówienko, do tego brak dowodów, bo takie kopiuj, wklej to żaden dowód

Ale proszę nie pisz kolejnej z demkiem, bo to bez sensu ;) 

• Lubię to 1
  • Haha 2

Nagrody Odznaczenia

Donator

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png.66eff7568ce1f4f144172e49e6b92b84.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Nagrody Odznaczenia

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.