Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
GrzesieK

Rozwiązane Podanie o admina - GrzechU.

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Nick z gry: GrzechU.
Imię: Grzegorz
STEAM_ID: STEAM_0:0:39490044
ID + login 
( sklep.csone.eu )Grzechu ( ID: 1435 )
Dlaczego akurat Ty ??: Głównym powodem jest aktywność. Spędzam na serwerze od godziny do kilku godzin dziennie, często gram w godzinach porannych kiedy to graczy łamiących zasay jest znacznie więcej właśnie z powodu braku osoby nadzorującej regulaminu na serwerze. Przez mój dość krótki czas stażu na serwerze zaznajomiłem się zarówno z regulaminem, jak i społecznością aktywnie grającą na serwerze. Myślę, że nie stwarzam żadnych problemów spędzając czas na serwerze(no może jedyny problem to zdrowa rywalizacja o fragi, hehe).
Posiadasz mikrofon?: Tak, choć niezbyt często używam go w 1.6, a jak już to na serwerach typu FFA. 
Miałeś mutacje głosu?: Tak
Znajomość AMXX: Ciężko powiedzieć, adminowałem od 2012 do 2016 roku, a po tym czasie miałem przerwę i wróciłem do 1.6 niedawno. Nie wiem ile się zmieniło i czy coś faktycznie się zmieniło. Mimo wszystko wiem co się z czym je, więc w skali 1/10 powiedzmy, że na tą chwilę dam 7/10. 
Coś o sobie: Kulturalny 18-latek z poczuciem humoru. Codzienność wygląda u mnie podobnie, jak u większości osób w moim wieku - pewną część dnia poświęcam na obowiązki, zaś resztę czasu przeznaczam na odpoczynek czy to na świeżym powietrzu czy też w domu słuchając muzyki i grając na komputerze. 
Miałeś / masz admina na innym serwerze:  Miałem wielokrotnie na innych serwerach, w chwili obecnej nie posiadam na żadnym. 

Edytowano przez GrzesieK

Napisano (edytowany)

nie

aktywny

steam

-  BRAK MIKRO ( albo przynajmniej ja cie nie słyszałem )

Edytowano przez WarninG !?
  • Lubię to 1

Napisano (edytowany)

Jestem na nie za wcześnie na podanie, nie przekonujesz mnie jakoś na serwerze.

Edytowano przez czeno wudzitsu
  • Lubię to 1

Donator

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować